Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL B6] Deska rozdzielcza b6/b7
Wydaje się że są takie same ale z tego co wiem to się różnią,niech się lepsi wypowiedzą.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Plan mamy następujący od 16-18 spotkanie na Tesco jak ostatnim razem,wiadomo prezentacja aut .Będą achy i ochy .Następnie ci którzy zostają na noc jadą do hotelu się zakwaterować .I teraz plan ulega lekkiej zmianie w związku z tym że w hotelu jest mini barek który nie zrobił na nas dobrego wrażenia (Ja i Krystian Lysaglaca tam byliśmy) i miejsca przy nim niewiele ponadto wybór trunków żaden,przemieszczamy się do Pubu w którym zarezerwowaliśmy bardzo przytulną sale.Z hotelu do pubu jest niedaleko ale przewieziemy wszystkich.Powrót do Hotelu w związku ze spożyciem na nogach lub Taxi (koszt 3 funty max.)Jak pojadą 4 osoby to na jednego wychodzi 75p.Ci którzy nie zostają na noc o ile tacy są jadą z Tesco do pubu bezpośrednio.Następny dzień wyścig na gokartach rozpoczęcie o godz.10.00 :> .Wszystkie adresy ,post code Dominik zamieści .[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 23:45_________________________________________________Z zapisami na gokarty i resztą to piszcie bezpośrednio do Domjenick on tym wszystkim kręci będzie dobrze mamy jeszcze miejsca.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak będzie padać to będzie dużo więcej zabawy,będziemy się kręcić jak na karuzeli . Jak tam samopoczucie u reszty ekipy ,coś cicho się zrobiło
-
[ALL] Czujniki parkowania
Jakby tak robiło przy 10cm, to czas twojej reakcji na zahamowanie = 10cm. wgniecionego zderzaka Myśle że 40cm. jest
-
[B5 AFN] Zapalająca się kontrolka oleju - problem rozwiązany
Chyba mechanior pomyli czujniki.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kolejny pucharek you wish pora na innych :> Myśle o sobie Ostatnio wszystkich kosiłem a pod koniec kart mi padł,nie wspomne o pechu Szkopka który zmienił kilka bolidów Czas najszybszego przejazdu też liczyli ale pod uwage było brane ilość okrążeń w czasie 1 godz.No cóż takie są zasady.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kartingi załatwione .Koszt 36 fuli za godzinny wyścig.Zapisałem 18 osób jeżeli jeszcze jest ktoś chętny to zapraszam .Zabawa jest nie do zapomnienia a emocje na najwyższym szczeblu.Ci co już brali udział w pierwszym wyścigu wiedzą o czym pisze .Drugi wyścig powinien być jeszcze lepszy .Istnieje jeszcze możliwość dopisania paru osób,liste zostawiłem otwartą.Wyścig odbędzie się 25 pażdziernika 2009r.w Bradford o godz.10.00.Zorganizujemy to raczej na dwie tury podzielimy się na połowe tak żeby nie było ścisku na torze a ponadto będzie bezpieczniej.Pozdrowienia dla wszystkich uczestników. Zapraszamy panie ,ostatnio było kilka chętnych ale zabrakło miejsc.Tym razem staramy się to naprawić i dać szanse płci pięknej. Folder z toru kartingowego.
-
[ALL B5] Problem z zakupem oleju anglia
Olej mobil 1 jest dostępny na wszystkich stacjach benzynowych i w sklepach Morrisons oraz Tesco na terenie UK ,nie widze problemu
-
[B7 BLB] Wymiana wtrysków
Musisz go kręcić jak jest ciepły czy zimny? na ciepłym to normalne.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Gołota chce się zrehabilitować w oczach polaków tylko dlaczego walczy z polakiem.Myśle że wygra.A jak przegra to to co jemu i tak nic już nie pomoże.Ale Adamek może dużo stracić.Dziwne że obaj mają tego samego szefa.
-
[B7 BLB] Wymiana wtrysków
Może najpierw zrób logi ,one pokażą czy musisz wymieniać wtryski.
-
Strefa marzen czyli jak sie kupuje - sprzedaje autko w anglii :)
Taktuś nie wiem co chciałeś przez tego funta pokazać jak chcesz możemy Ci dać po dwa.Chyba Ze jesteś jednym z tych którzy piszą na różnych forach o wąsatych Marianach.Jeśli sie myle to przepraszam .Ale bądż ostrożny w ocenie innych ,bo można kogoś urazić.Granice są otwarte jak chcesz to przyjedż ,jeszcze Ci pomoge.Nie ma co zazdrościć nikomu funtów czy euro. Ponadto nie zauważyłem żeby w tym wątku ktoś się przepychał jakim to on jest angolem.Żle to odebrałeś.Jestem Polakiem i będę nim,nie mam zamiaru się zangielszczać.Ponadto różne powody kierowały ludżmi przy wyjeżdzie i nie nam to oceniać.Pozdrawiam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dam znać jutro jak potwierdzi,bo ponoć ma wyjazd na lotnisko po dziewczyne, ale nie pamięta o której [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 23:04_________________________________________________Niestety czas odbioru dziewczyny nie odpowiada naszym planom
-
Strefa marzen czyli jak sie kupuje - sprzedaje autko w anglii :)
no to na zgode,jeden patrzy tak inny tak a prawda i tak zawsze leży po środku.
-
[B5 AFF] Mój AFF pije płyn chłodzący
Jak przychodzisz do auta po dłuższym postoju to popatrz czy nie ma śladów płynu pod autem,jeśli masz osłone silnika na dole, czy na niej nie ma śladów płynu.Jak jest wyciek powinny być ślady.
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
Podłącz Vaga (komputer z programem do diagnozowanie usterek i nie tylko) on prawde ci powie.Pytanie odnośnie klimatronika czy temperature ustawiasz ręcznie przekręcając pokrętło zimno-ciepło czy ustawiasz na wyświetlaczu?
-
[ALL] Czy korek wlewu paliwa zamykany na klucz pasuje do samochodu w ktorym był zwykly
Będzie pasował.Możesz kupować.
-
[B5 ADR] Blachy z angola-pasują?
Jak się uda to kup w podobnym kolorze ,może nie trzeba będzie malować wnęk.
-
Strefa marzen czyli jak sie kupuje - sprzedaje autko w anglii :)
Komputerowe wpisywanie stanu licznika w baze danych DVLA jest chyba od dwóch lat.Poprzednio wpisywane było ręcznie na poświadczeniu przeglądu M.O.T .Jeżeli zrobie w roku 30 tyś. i cofne licznik o 20 tyś. to przez ostatnie dwa lata robie wałek na 40 tyś. to chyba dużo?.Wszystko zależy gdzie mieszkasz,tu u mnie to mieszkają prawie sami pakole więc sam rozumiesz co tu się dzieje
-
Strefa marzen czyli jak sie kupuje - sprzedaje autko w anglii :)
No nie żle się uśmiałem ,część z tego co piszesz jest prawdą , ale cóż troche przebarwiłeś.Przyprowadż mi niesprawne auto a ja pojade nim na M.O.T i wyjade z przeglądem .Oczywiście nie za darmo.Co do aut które tu się kupuje -sprzedaje mam też coś do powiedzenia.Pracowałem w warsztacie sam. ponad 3 lata i co nie co widziałem.Kręcenie liczników było normą albo ich podmiana na mniejszy milage.Kontrolki od Air Baga zaślepiane .Wkładanie starych części jako nowych standart.Nie tylko w tamtym warsztacie,wielu innych też.Dodam że to było u ciapaków .Nie kupiłbym od nich nic ,wogóle.Prawdą jest łatwość przerejestrowania,ubezpieczenia bez konieczności odwiedzenia któregoś z biur.Wszystko załatwia się przez poczte(listownie).Dodam że jestem tu w UK od 5 lat .
-
[B7 ALL] Prośba o wrzucenie opisu kontrolek
Pewnie przydała by się wielu osobom.Ja niestety mam tylko w j.angielskim wiec nie pomoge
-
[B7 ALL] Prośba o wrzucenie opisu kontrolek
Może będzie łatwiej jak zapytasz o konkretne kontrolki,które cię interesują a nie znasz ich.
-
[B5 AFN] Jakie sprzęgło ? Turbina AWX ? kilka pyt porady ?...
Wydaje mi się że ceny były podane w innych okresach.Popatrz na daty tych postów.Niestety wszystko ciągle drożeje .
-
[B7 BLB] Niestety kolejny przypadek ciśnienia oleju - jak narazie rozwiązany
Wyjmij zębatkę z obudowy i obejrzyj dokładnie jedno i drugie czy nie ma śladów zużycia.Jak robiłem swap z BLB na BKD to pompa oleju w BLB miała wżery .Zmieliła sprężynke od napinacza łańcucha ,ale nie wiem jak się tam dostała.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Prosta jest tylko jak długa ona musi być .Myślałem że ta hamownia to taka stacjonarna .Oczywiście według mojej opini VW to brat .