Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B5 ADR] Pilot nie działa nawet po wymianie baterii
Kolega chyba nie ma ori "scyzoryka" tylko jakieś dokłatki i tego zie raczej nie da zakodować sposobem jeden kluczyk w stacyjce a drugi w zamku drzwi. Zrób fotki jak wygładaja te kluczyki.
-
[ALL B5] Zamarzająca szyba przednia
A moze na klimie śmigasz? i masz ją do tego zawilgoconą :gwizdanie: i po zgaszeniu auta z nawiewów leci wilgotne powietrze i juz masz odpowiedz. Osadza sie na szybie i przez noc w środku masz więcej szronu w środku niz na zewnątrz Ale pierwszorzędnie sprawdziłbym filtr kabinowy on jest najczęstszą przyczyna parowania szyb a co za tym idzie zamarzania ich w zimie.
-
[ALL B6] elektryczne szyby - zacinające się szyby
Na moje to linka, prowadnice to napewno nie są, ostatnio demontowałem szybki do przyciemnienia i z tego co tam widziałem to nic innego tam zepsuc sie nie może Zaopatrz sie zaraz we wciski do tapicerki bo napewno jakiś ci szczeli. w ASO 1,25zł za sztuke bodajże.
-
[B5 AFB] Dziwne drgania przy -10 st.
Ja w A6 miałem coś podobnego, sztuka kosztowała 60zł :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zamarzająca szyba przednia
Przyczyną będzie napewno mróz A tak poważnie to marznie na całości czy tylko w narożnikach??
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
:oklaski: czyli wszystko wiem, widze ze zadnego problemu z tym nie ma
-
Strefa Śmiechu
Dobre te gospodynie, chętnie sie zapisze do tego koła hehe
-
[B6 AWX] czy ten element mozna wymienic?
Demontowałem ostatnio całe ramki jak dawałem szybki do przyciemniania ale nie zwruciłem na to uwagi jak to jest mocowane ale z rysunku wygląda ze to proste.
-
[B5 AVV] Auto samowolnie ucieka w prawo, opis poniżej.
Proponuje podjechać na rame zmierzyć wszystkie przekątne, jeśli tam wszystko ok! pozostaje zawiecha, zwrotnica to podstawa, wygląda na prostą a mozłiwe ze tam siedzi problem, nie wiem czy w B5 zwrotnica tez jest aluminiowa tak jak B6?
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
No ja ma z ASO ori do B6 więc musi pasić Ale fotki będą mile widziane zebym się jutro nie kręcił jak baranie rogi
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
Tylko ze u mnie grzeje w minute po odpaleniu kolego. Na moje to wina EGR którego jeszcze nie podłączyłem bo w serwisie w kulki sobie lecą i jakoś noie moze dojść
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Młody ale ty miałeś te diody od B5?? czyli nie trzeba nic lutować? jest miejsce na wpięcie tych 2 kostek co odchodza od tych diód?
-
[ALL B6] Jak wygląda podnośnik - lewarek ?
A powie mi ktoś do czego jest ten taki metalowy "haczyk" i ta plastikowa "rurka"?? Wiecie co mam na myśli? jest to razem z lewarkiem i śrubokrętem w tej puszce co jest lewarek schowany
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Dokładnie numer to 8E0 919 063 A tak jak wyżej chłopaki pisali. Miejsce jest juz uszykowane trzeba to tylko przewiercić dziurki w miejscach które sa zaznaczone więc zadnego problemu nie bedzie. Wedłóg ETKI przy tych diodach są juz 2 kabelki i teoretycznie powinno tez być miejsce w które wystarczy to tylko wpiąć jak nie to sie coś doreza Jutro bede wszystko wiedział co i jak. bobusiek w dzień widać tylko 2 czerwone punkciki a w nocy to juz jest MAXIOR :> oświetla ładnie na czerwono całą konsole o drążek zmiany biegów, ogólnie mnie się to podoba i to dobry patencik.
-
[ALL B6] Jest czy nie ma alarmu ?
no to mylisz sie kolego ze w golfach 4 alarm to standart! przynajmniej w moim golfie kupionym w salonie w PL alarmu w standardzie nie było a byla to wersja tzw wypasiona Q pozdr. Ja nie miałem zadnej wersji wypasionej Q, co prawda klimatronic, szyby elktr i jeszcze inne pierdy, no i alarm był oczywiście :> a w A4 brak tak jak mi brak słow na to
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
letallec nie podłączałem vaga bo nie mam wnioskuje to po wskazówce. Jak zrobie nim jakieś 17km to temp dochodzi do 70*C i tak sie utzrymuje przez jakieś 2 następne km i później dochodzi do 90*C tak jak mam być. Grzeje juz po upływie minuty od odpalenia.
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
No i zamówiłem te diody w ASO na jutro mam do odbioru Kosztują dokładnie 49,97zł bez rabatu. Rozebrałem juz te lampke i tak jak carnivore1 mówi są tam juz miejsca zaznaczone wystarczy tylko przewiercic i bedzie grać i buczeć
-
[ALL B5] fela 18 ,co myslicie o tym ?
Bierz i sie nie zastanawiaj jak ci sie nie beda sprawdzać to opchniesz dalej
-
Kradzież Nawigacji!
Brak mi słów Ze ktoś tak na legalu wjechałdo auta i sie nie bał, przeciez wymontowanie RNS-e to nie wyciągnięcie radia z golfa II to musiało mu zająć troche czasu. Uszkodzili coś jeszcze??
-
[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?
Ja osobiście nie lubie gumowych dywaników jeszcze w zadnym moim aucie ich nie miałem a samochodów juz było 6. Nie lubie jak mi skrzypi coś pod nogami Takie jest moje skromne zdanie
-
[ALL] W ilu płaszczyznach macie regulowaną kierownicę ?
ja tez góra dół i do siebie
-
[ALL B6] Jest czy nie ma alarmu ?
No ja tez byłem tego pewien bo skoro w Golfach IV to standart to dlaczego nie w A$ No i po co ta dioda w drzwiach tak dla odstraszenia ludzi
-
[B6 AVF] Poradźcie, który środek czyszczący wybrać ?
No to czas to zapodać również do mojej furmanki jaki tak przy okazji jest koszt tych wynalazków?
-
[B6 AVF] Drgania silnika przy gaszeniu
ale na jakim rysunku??
-
amerykański test dla pilotów
ja miałem 29.693 ale chyba ze 30 razy startowałem