Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Michał ja tyle km robię na spoty trójmiejskie... a Zdeniu coś koło 100 więc nie marudź tylko lej gnojówkę i śmigaj... nie narzekajcie ja do wawy na spota mam jakieś 80km (jeśli spot jest w promenadzie) jak sie przeniosą do fortu wola to jeszcze bedzie cała wawa do przejechania.
  2. popieram kolegę, a te pierwsze to nie wiadomo jak na aucie wyglądaja
  3. a witamy, witamy
  4. sonnen_x posłałem Ci foty na maila. ps. może wrzucić do "warsztatu" tylko opis trzeba zrobic co i jak, bo widzę ze ta usterka często sie zdarza.
  5. przeczyść kostkę, lub nią tylko porusz i skasuj błąd Vag_ie, jeśli da sie skasowac to bedzie ok, jeśli nie to szukaj przyczyny dalej.
  6. no skoro to na tylnej kanapie to rzeczywiście może to być zabawne ale sposób naprawdę sprawdzony... ps. to może pojedzie do zakładu mięsnego tam mają bardzo duuuże lodówy
  7. co do gumy to musisz wrzucić to do zamrażarki i sama odpadnie. tylko nie wiem czy dasz rade bo nie wiem jaka to część tapicerki, ja tak robiłem z jeans_ami i było ok.
  8. a ja jestem w trakcie ściągania oczywiście piosenki żeby nie było...
  9. MorgothV8 co do q to przeczytaj co ma Oniak w podpisie
  10. czyli co nie ma co jechać, no ja miałem jechać motorkiem ale jak będzie wiało tak jak dziś to nie da rady na nim usiedzieć apropo "Kanikuły" wsiadam wczoraj do auta i załącza się radio a tam co znajoma piosenka i po piosence mówią że to jest przebój lata! czyli Norbi wiedział co śpiewać
  11. Hugo pozamiatałeś, poranna dawka szydery jak trzeba leże i kwiczę :polew: no dokładnie. a co do polityki to szkoda gadać.
  12. tak to ta co była ze mną na spocie (a raczej na zakupach w promenadzie ze swoim ojcem, a ze mną tylko wracała)
  13. Kuniu no ze mną nie było by problemu, ale to jest dla koleżanki, ona szuka a ja pomagam, i chyba nie będzie chciała sie zgodzic... a w jakiej dzielnicy to masz>?
  14. odp. na OT: tak jakby trochę wyblakły.
  15. czy nie ma z was ktoś do wynajęcia mieszkania, pokoju w wawie? lub może jacyś wasi znajomi chcą wynająć?
  16. tyle to ja na zegarach nie mam....
  17. troche sie słońce w tym odbija i dobrze nie widac ale chyba lepiej, ja wczoraj słyszałem na spocie co nie co o tych lampach (np.te chromy to ma jak ze stadionu....) a dziś już widze ze chromów nie ma.
  18. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mój nik czytajcie tak "Krzyniek" (jak będę mógł to zmienie ten "!" na "i") i odmienia sie normalnie Krzyńka, krzynio itd... a no i jak macie specjalnie pode mnie robić to też doliczcie jakąś sensowną godzienę co bym dojechał i wrócił do domu o sensownej porze a nie tak jak ostatnio "pociemaku" z nożem na gardle bo nic widac nie było
  19. a właśnie mi się przypomniało; Tomaszust na Cb do Kaśki w drodze do Lidzbarka Warmińskiego "Kaśka masz ładny przód...." :naughty: oczywiście chodziło o autko....
  20. no przy 4300 to zmieniałem biegi w olsztynie jak z Kaśką ze świateł startowaliśmy, ale nigdy więcej, silnik przedmuchałem że hej....
  21. też sie tym interesuje, poza tym to motocykle i samochody, lubę bardzo jeździć itd.
  22. a w tej noki nie da sie kodem ściągnąć?
  23. tak odziedziczył już przed zlotem w Kaletce. no spocik fajny, Motor dzięki za pomoc przy autku, a Ci trzej "muszkieterowie" (goście co sie szybko zmyli) to chyba z Piotrkowa przybyli, co do stroju jednego z nich nie będę sie wypowiadał....
  24. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zróbcie spota w niedziele bo w sobotę to nie wiem.... a teraz wale do wawy może jeszcze sie załapie na spota.
  25. hornet, nie wiem czy by sie mój szwagier zgodził ale jak chcesz to mogę go zapytać żeby tam sie do gościa odezwał i obczaił co i jak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.