Treść opublikowana przez krzyniek
-
nokia N70
prowadząc sondaż przez ostatnie dni na temat telefonów nokia seria N, dowiedziałem sie że sie często wieszają, i że lepiej sobie odpuścić i wziąść nokie z seri E np E65 (tak jak to któryś z kolegów już pisał)
-
nokia N70
tylko jest taki mały pikuś ten model jest dla lasek i dla "mówiących jak laski". odradzam ale na serio tak jest? czyli co najlepiej N95, zapytam się o nią przy najbliższej okazji ciekawe co mi powie.
-
jaki zestaw wybrac do 450zl...prosze o doradzenie.
no nie wiem, mi zależy żeby jak najmniej kabla sie "walało" po dachu a na zasięg nie narzekam
-
[Ajm B5 2000 r] sciąganie w lewo
a jak nie hamulce to łożysko
-
nokia N70
Hm widzisz z tymi ofertami to zależy wszystko od tego ile im płacisz miesięcznie. Ja dostałam ostatnio na przedłużeniu umowy 3 bezpłatne numery na pół roku + SE K800i za 1zł + zestaw bluetooth Motorola za 1zł więc nie narzekam na ich oferty, jeszcze się nie zdarzyło żebym się nie mogła dogadać : ) może z kobietami inaczej rozmawiają
-
[B5] Uchwyt w podsufitce od strony kierowcy
raczej tak
-
Strefa Śmiechu
W sklepie dziecko drze się do mamy: "Mamo, mamo, chce mi się jeść" ... za chwilę "mamo, mamo, chce mi się pić" Stojący z nimi facet mówi: - "niech mu pani kupi arbuza to i się naje i napije" na to babka: - "zwal se pan konia nogami, to se pan i por*****sz i potańczysz" http://www.joemonster.org/art/7657/Taaak-jestem-motocyklista - Cześć stary, słyszałem, że się ożeniłeś. - Ożeniłem się... - Musisz być szczęśliwy? - Muszę.
-
[B5] Uchwyt w podsufitce od strony kierowcy
tak jest
-
czerwone "i" w TDI a moc silnika...
kolega chciał kupić a4, pojechaliśmy no wszystko ładnie pięknie, do silnika nie zaglądamy, ogólnie ładnie sie prezentuje na klapie z tyłu 1.8T odpalamy silnik a tu diesel no i gośc sie przyznał że walony z tyłu był i kupił używki do naprawy a o znaczkach zapomniał. ps. tu masz link do tego tematu o którym pisałem że już był http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12359.0.html
-
czerwone "i" w TDI a moc silnika...
co do oznaczeń był już taki wątek, ktoś tam to ładnie opisał. co do papierów to może to jakieś lipne autko i ktoś chce jakiś przekręt zrobić.
-
jaki zestaw wybrac do 450zl...prosze o doradzenie.
podobno niezłą antenką jest Wilson Little Wil tak ta antenka jest ok mam ją w połączeniu z radiem unident 510 i spoko daje rade. jej dł. to ok 90cm, magnes ok, w lewym tylnym rogu dachu na combi (+folia aby nie rysować dachu niuni) wytrzymuje 190km/h -wiecej nie jechałem wiec nie wiem.
-
nokia N70
tylko że w orange nie ma N73
-
nokia N70
no nie wiem czy dużo lepszą ofertę zaproponują, już pare lat nie brałem nowego aparatu tylko zawsze przedłużenie umowy i jakieś tam dodatkowe minuty rzucali.[br]Dopisany: 04 Sierpień 2007, 12:39 _________________________________________________ ciekawe tylko ile trzeba dożucić? i czy w ogóle mają N95. bo z tego co się zdążyłem zorientować to telefon jest "wypaśny"
-
nokia N70
jak narazie to wiem ile mnie może kosztować: -N70 ok.100pln -5200 1pln -motorola V3xx 100pln -jakieś nokie 6103 (tu nie pamiętam za ile) -sony ericson k800i (ale też nie pamiętam czy to napewno ten model) co do E50 to musze zapytac jeszcze bo wtępnie mówił że seria E to bedzie dużo droższa.
-
nokia N70
z orange. [br]Dopisany: 04 Sierpień 2007, 08:53 _________________________________________________ sprzedawca chce sprzedać co mu nie idzie to jest wielce prawdopodobne
-
nokia N70
o widzisz o tym nic mi nie mówił.... bo rozumiem że ten music edition jest lepszy>? a i jeszcze jedno jak zapytałem o N73 to powiedział że to sie tylko koloorem różni od N70....
-
A miało byc tak pieknie.....poprawa bezpieczenstwa
racja Keżor, co do tego gostka to pewnie nawet nie skojarzył o co Ci chodziło... może myślał że mu chcesz furkę skroić....
-
nokia N70
co sądzicie o noki N70 bo właśnie taki oferują mi wzamian za przedłużenie umowy. czy warto ? może ktoś ma i powie (napisze) mi jak on sie "sprawdza w akcji"? sprzedawca oczywiście go zachwala, no ale od tego on tam jest.
-
A miało byc tak pieknie.....poprawa bezpieczenstwa
bo może teraz jak każdy jeżdzi na światłach to myśli że wszyscy go już z daleka widzą i daje w pedał a skutki są wiadomo jakie... może to jest przyczyna.
-
Felga 18 i dziura na drodze = NAPRAWIONA felga zobacz
moja felga po wizycie w dziurze, też została pospawana ale jeździ w bagażniku, na szczęście miałem 5 alusków więc nie chce ryzykowac.
-
[B5 AFN] Opona 205/60 R16
też jestem za ori rozmiarem 205/55
-
[B5 AFN] Jak usunąć naklejki z nadwozia.
bardziej rozwinięty wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13376.msg161904/topicseen.html#msg161904
-
zakup auta (ford)
mówiłem jej żeby kupiła audi ale mówi że jej nie stać
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=sZlC-tSn7mo&mode=related&search= ....podkład muzyczny
-
zakup auta (ford)
co masz na myśli? koleżanka się napaliła na forda i będzie chyba problem