Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. gwintujemy
  2. tak mam taki mały 50ccm ale daje radę na szczęście na focie się nie załapał spotkanie kowi nie gniewaj sie za żarty (armi Ty też nie) :gwizdanie: ale na skuter nie wsiadaj :gwizdanie:
  3. mogło by być
  4. ja jestem za ale nie 18 września
  5. podobno tak
  6. krzyniek odpowiedział(a) na awilk temat w 1.9TDI
    Są dwa? To oba jeśli możesz jeden masz przy filtrze oleju, drugi w misie olejowej
  7. krzyniek odpowiedział(a) na Kulis temat w 1.9TDI
    raczej na pewno o Egra
  8. chyba już kolega wyżej napisał coś na temat zaślepiania .... i używajcie bardziej trafnych określeń. ciekaw jestem co wam daje zaślepienie spalin w egr w sprawie cieknącego oleju
  9. zsakul85 czujnik temp cieczy masz jeden podwójny g2/g62 po prawej stronie silnika, można powiedzieć pod egrem a termostat o ile się nie mylę to jest Wahler_a
  10. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    dokładnie tak, z tego co mi wiadomo to biała kostka jest w modelach 99-01` bez względu na model silnika
  11. jeśli masz taki jak ten z linka z allegro to ktoś wcześniej coś przymodził :gwizdanie:ba jakie masz mocowanie rury głównej ? egr z ajm ma rurę (kolanko gumowe na opaskę) egr z 131konnego np awx (kolanko gumowe jest na szybko złączkę)
  12. jak jest z passata 131KM to nie podejdzie bo średnice ma większa i jest na szybko złączkę
  13. Oniak widziany wczoraj ok 19stej jak zbierał winkiel (z 17-stki na Józefów) na dwóch kołach
  14. a ten olej to nie z egr_u Ci tam leci ?
  15. kutfa pany ja tylko zapytałem :polew:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 12:36_________________________________________________ no dawno nikomu liścia nie jebłem [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 12:38_________________________________________________ nie mam do czego to do CB się przyczepiłem :gwizdanie:
  16. Arkadia czy T o r w a r dziś ? (nawet t o r waru nie można normalnie wpisać wszystko przez poźka pewnie )
  17. chory jeszcze jest
  18. fajny meczyk ale wypaczyli mi wynik bo obstawiałem w zakładach na 4:1
  19. ta moda to przyszła/przyjechała z zachodu (prócz Szwajcarii)
  20. mily nie odjechał Ci bo TY byłeś z tyłu i Ty byś go walną więc to była by Twoja wina a co do hamowania np na pomarańczowym to wiadomo że jak osobówką depnie to weź i wyhamuj kilkanaście ton na tym samym odcinku drogi , nierealne
  21. dokładnie, dopóki nie nauczymy się żyć na drodze w symbiozie nie będzie dobrze a tym bardziej że drogi jakie mamy to każdy dobrze wie.poza tym kierowca tira jedzie cały dzień/noc i ma do przejechania długi odcinek drogi a taka osobówka najczęściej wpada na drogę, nie dość że ma mały odcinek do pokonania to zawsze mu się śpieszy ... pomijam już tych dewiantów itp których to nie brakuje wszędzie
  22. A Ty co ".... "z Pruszkowa ? Hehhehe, byłeś na emigracji gdzieś ? taaa , na Lubelszczyźnie :decayed: heh
  23. A Ty co ".... "z Pruszkowa ?
  24. siema słuchali dziś rano WueFu? Biedronka rządzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.