Treść opublikowana przez domelq
-
Navi plus antena
otóż to, szukaj wtyczki a reszta będzie oki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
Na dzisiaj za 300 PLN proponuje LARKa 43.1
-
[B5 ADP] Brak oświetlenia na desce rozdzielczej
jak najbardziej zacznij od bezpieczników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Castrola bym odpuścił, płukankę możesz zrobić specjalnym do tego celu płynem MOTULa, przynajmniej po nim ludzie nie narzekali
-
[B5 AVG] Kopci lekko niebiesko na wolnych
bierze olej jak 0,5 litra na 10000 km to spoko Troszkę bym się martwił tym niebieskim dymieniem
-
[ALL B5] Różnice pomiedzy szybami w przed i poliftach
chrom możesz zamocować na wcisk, tylko nie wiem jak jest z listwami ORI
-
[B5 AFN] Utrata mocy i zmiana głosu silnika podczas jazdy
Ile Cie kosztowało to czyszczenie?
-
[B5 AJM] Czy ta dokładka bedzie pasowała ?
Powinna podejść
-
[B6 AWX] Kopcenie na biało po wyjęciu bagnetu
Najpierw określ miejsce dymienia i czy dymi od razu po wyjęciu bagnetu i czy bardzo dymi czy po prostu leci mały dymek?
-
[ALL B6] Spadek mocy podczas jazdy
Nie raczej CI nic to nie da
-
[ALL B5] Nie mrygają kierunki przy zamykaniu auta/nie działa otwieranie bagażnika z pilota
To opisz od razu w czym leżał problem dla innych, może się komuś przyda
-
[B5 AFN] Olej Zakupiony We Włoszech Nie Występuje W Polsce ! Na Co Zmienić ?
Masz zalane półsyntetykiem Proponuje zalać półsyntetykiem MOTUL +6100
-
[ALL B7] 2.7 TDI nowe wozidełko :)
Elegancka lansiora, Gratki za zakup i udanego eksploatowania
-
[B6 ASN] Klocki hamulcowe - jakie wybrać jeżeli chodzi o twardość ?
Tarcze ATE zwykłe bo te nacięcia Ci nic nie dają Klocki ATE lub TEXTAR
-
[ALL B5] Huczenie przy skręcie
zacznijcie od sprawdzenia płynu wspomagania i dajcie znać co i jak
-
[B5 AFN] Problem z mocą
lub KNECHT
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[ALL] Brak świateł postojowych, mijania i drogowych
Piszesz, że bezpieczniki OK, także nie rozumiem po co je wymieniać
-
[ALL B6] Trzęsące się drzwi kierowcy i pasażera na dziurach
okna, okna Mają luz i się kolebocą mam to samo
-
[ALL] Piszczące radio Concert
Aby wymontować radio musisz zaopatrzyć się w tzw. wyjmaki (patrz tutaj http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=wyjmaki+audi) Następnie rozkręć je i przeczyść. Podejrzewam, że troszkę mechanika mogła się przybrudzić i się zacina. Bez zaglądnięcia do środka nie ocenisz co jest nie tak...
-
[ALL B6] A4 B6 AKE 180PS Quattro
ładniutki model, gratulacje i spokojnego użytkowania