Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja kupilem rok temu pompki od adamoo BQ w b.dobrej cenie nowe
  2. mystic ten Twoj pomysl na glebie to chyba po spocie ze mna :gwizdanie: chyba Cie przekonalem ja tez maluje felgi proszkowo przez mojego kolege lakiernika 600zl za 19 a prostuja je na mierzynie w MTM mam nadzieje ze montaz w pon/wto
  3. taki wydech miec
  4. a coś robicie z BRD po za programem?? swap na 3.0 tdi jakie koszta takiego wydechu?
  5. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tez mam zamiar je wciagnac
  6. najlepsza b8 na forum dla mnie marzy mi sie taka swietnie ze sedan a nie trumniak
  7. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co myslicie o tych dywanikach? i cenie? http://allegro.pl/s-line-audi-a4-01-07-dyw-wel-polyamidowe-na-gumie-i1497701228.html
  8. Tzn. ze można do AWX/AVF można zapodawać wtryski od 2.0 TDI? jeśli tak od jakiego silnika? ja mam pompki BQ to sa chyba z 2.0 Tdi 140ps,jak bylem na programie u Roberta z Tune Up mowil ze sa bardzo mocne
  9. bylem w danish krown i trzeba nie miec nosa zeby tam pracowac :gwizdanie: jak sie wchodzi to tak jebie miesem i wnetrznosciami bylem jedna noc i to mi wystarczy
  10. pisz do Olek_wroc on ma takie rurki,kolanka bo pytalem
  11. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja nie wzialem nigdy wiecej jak 2 :gwizdanie:
  12. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja sie wyrabiam w 1h - 1,15 a na treningu robie po 2 partie przy czym na duze grupy miesniowe robie po 3 cwiczenia a na male po 2 cwicze z zegarkiem na reku przerwy 1,15s jezeli duze ciezary nogi czy plecy to 2 min bo to meczy :gwizdanie:
  13. to moze wieksze kola jezdzisz w anglii to laduj 19 ja gdybym nie jezdzil do PL co miesiac to moglbym wlozyc 20 takie dobre drogi sa w Danii
  14. jak bedziesz chcial sprzedac fure tak za 3 lata daj znac wazne ze masz sedana wiec moge brac
  15. Super jakies wieksze kocowki wydechow wstaw bo te za male
  16. grubo idziesz najlepszy mod to lampy led kiere bym ladowal inna ale ta tez jest
  17. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to chyba na silce jestes 1,5 h :gwizdanie:
  18. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spoko sam szukam listw s4 do siebie ja za rok dwa bede wybieral pomiedzy a6 3.0 tdi a bmw 5 530d 535d
  19. to nie zapomnij wrzucic na forum wykresu,bedzie tez FIMC,pompki?
  20. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w Danii moge te listwy miec za 500zl i nie wiem czy nie kupic na handel ale wogole ktos to lyknie? np z a6 klub? bo jak mam kupic i maja lezec z pol roku to se daruje
  21. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a powiesz ile takie listwy w pl chodza?to sa takie same jak tu? http://allegro.pl/audi-s6-4f0-listwy-drzwiowe-i1523086413.html
  22. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto mi powie ile takie listwy od a6 sa warte?
  23. Tomek a Ty przeprowadziles sie z Irlandii do NL? czemu lepsze zarobki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.