Treść opublikowana przez michalm320
-
Brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej - przerwany kabel
Przerwany kabel jest zlokalizowany. Ale żeby go zlutować muszę zdjąć harmonijkę + rurkę + harmonijkę. Bez demontażu tych elementów nie mam miejsca na zlutowanie tego A jak wiadomo tych elementów się nie zdejmie bez wyciągani całej wiązki.
-
Brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej - przerwany kabel
Jak w temacie... Problem polega na tym że kabel jest przerwany między klapą a budą. Nie byłoby problemu gdyby nie to że nie można wyjąc przelotek. Macie jakieś pomysły jak przywrócić oświetlenie tablicy?
-
Regulacja biegu jalowego
Czytam o tych wibracjach w tym jak i innych postach i tak się zastanawiam o jakie wibracje chodzi. U mnie też czuć mrowienie na kierownicy i oparciu fotela i też się zastanawiam czy tak ba być czy nie ale z drugiej strony nie wiem jak jest u Was. U mnie wibracje się zmniejszyły po wymianie plecionki ale nadal coś jest czuć.
-
Sezon Rowerowy 2016
Jaki bagażnik (belki + uchwyty rowerowe) polecacie do Audi A4 B6 Sedan?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ma gość rację. Olej max co 10tyś. Olej to LM, Motul, AMSoil, Milers. Ja swoją miskę też ściągałem przy przebiegu 175tyś (100% oryginalny) ale jak się okazało i smok i miska są czyste mimo, że olej też był wymieniany przez Niemca co 30tyś km.
-
Klekotanie z silnika (filmiki) Rozwiązanie str. 4
W sumie fajnie że to napinacz a nie panewka. Dobrze że już ogarnąłeś temat
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie wiem czy widzieliście tą stronę czy nie ale jeśli nie to warto: http://www.2112.ru/showthread.php/23726
-
Klekotanie z silnika (filmiki) Rozwiązanie str. 4
Daj sobie spokój z takim autem. Nie wiadomo co jeszcze wyjdzie podczas eksploatacji
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Można podjechać na zlot bez rezerwacji hotelu?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja wlałem do swojego Motula 8100 X-clean 5W40. Polecam bo silnik pracuje dużo ciszej w porównaniu do Motula Specyfic 5W40.
-
VALEO KIT 4P czyli jednomasowe koło zamachowe zamiast dwumasowego
Sprzęgło założyłem Sachsa pasujące do mojego auta. Póki co rewelacja
-
VALEO KIT 4P czyli jednomasowe koło zamachowe zamiast dwumasowego
Jednak zrezygnowałem z jednomasowego koła tylko dlatego że po zdjęciu skrzyni okazało się że mój dwumas jest w super stanie.
-
Montaż składanej kanapy
Czy istnieje możliwość zamontowania składanej kanapy A4 B6 sedan?
-
Teoria spisku? Czy warto wymieniać olej w silniku?
Dowodem na to że trzeba olej wymieniać jest chociażby zapychająca się odma w 1.8T. Szczególnie jeśli ktoś wymieniał co 30tyś olej bo gdyby wymieniał co 10tyś to by problemu nie było. To samo się tyczy Lagun gdzie po 100tyś km i w sumie 3 wymian oleju panewki korbowodowe noszą wyraźne ślady zużycia. To samo tyczy się skrzyni. Jak słyszę ludzi co twierdzą że się nie wymienia oleju w skrzyni to mi się nóż w kieszeni otwiera.
-
Po wymianie sprężyn na nowe tył nadal nisko siedzi - help
Ależ terenówka
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
za***iście wygląda
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Kiedyś widziałem do B6 1.8T na allegro Walkera za 105zł ale nie wiem czemu w katalogu tej firmy nie ma czegoś takiego
-
trekota , a po nacisnieciu sprzegla cisza co to moze byc ?
Albo łożysko w skrzyni albo łożysko oporowe. Na początek proponuję zmienić olej w skrzyni bo pewnie nigdy nie był wymieniany.
-
Jakie zamienniki błotników ?
Dziury są? Jak nie to dać do piaskowania, dobry podkład antykorozyjny, od wewnątrz wysmarować czymś tłustym i tyle.
-
Mokra podsufitka
Albo gdzieś przegniło albo uszczelka. Przez szybę raczej woda nie przesiąka.
-
Falowanie obrotów
Zgadzam się z Tobą. Ale dlaczego jest lepiej to tego bym się chciał dowiedzieć. Skoro na 98 jest lepiej tzn że może wtryski już nie są takie jak trzeba, a może czujnik spalania stukowego siada.
-
Falowanie obrotów
Kolejne spostrzeżenia. Klika razy zatankowałem 98 (Verva + Ulimate). Wg mnie na 98 silnik znacznie lepiej pracuje. Ale żeby to potwierdzić wlałem 95 i zacząłem jeździć. I jak dla mnie po kilkudziesięciu km to na 95 jest tragedia. W kabinie moje odczucia są takie jakbym miał diesla pod maską. Wibracje znacznie bardziej odczuwalne na kierownicy, pedałach, fotelu. Znowu zalałem 98, kilkadziesiąt km i praca silnika zupełnie inna. Wibracje mniejsze, silnika prawie nie słychać w kabinie. I tak się zastanawiam z czego to wynika. Czy w Polsce 95 jest tak kiepskie, czy może wpływ ma 98 i przez to mniejsza podatność na spalanie stukowe, a może 98 ma faktycznie 95 oktanów. Nie wiem, w każdym razie jest lepiej.
-
Ubytek oleju ...
Mój AVJ na 5tyś km wziął ok 250-300ml. 5W40 Motula
-
Słaby dół
Co to znaczy słaby dół? I co to jest muszla od dmuchawy?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Zadzwoniłem do gościa ze strony zmienolej.pl Na pytanie co wlać do 1.8T odparł krótko: płukana przede wszystkim i zalać olejem FUCHS TITAN SUPERSYN LL 0W30. I broń borze gęściejszy. Co Wy na to? Jakie macie opinie o olejach Fuchs?