Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Po dodaniu dystansu auto będzie napewno lepiej wyglądało, tylko pytanie czy warto inwestować kasę na zimę - dystanse + śruby. Ja sobie na razie odpuściłem, ale jak f wrzuci dystanse i będzie to wyglądało dużo lepiej, to sobie też zapodam, bo po letnich to teraz patrzeć na swój samochód nie mogę...
  2. Kolega chce osiągnąć normalny wygląd - mam tak samo, ale jeszcze się na dystanse (+ śruby) nie połasiłem. Daj przynajmniej 10mm (do ET35), a może nawet więcej bym zaryzykował.
  3. Z tego Leona niestety nie podejdą - inny rozstaw. A poza tym już mam fele ...
  4. Dokładnie tego, ale powiem szczerze że na tym zdjęciu wygląda tak sobie Natomiast w realu...plułem sobie w brodę nie kupiłem takich felg i nie zrobiłem podobnej kombinacji u siebie.
  5. No i problem rozwiązany PINK
  6. No i do tej felgi dorzycić chromowany paseczek (ale nie na całość tego rantu) - według mnie będzie koX. Lip do tych felg to nie to Nie zgodzę się
  7. No i do tej felgi dorzycić chromowany paseczek (ale nie na całość tego rantu) - według mnie będzie koX.
  8. Bo życie jest za krótkie, żeby jeździć bez Turrrrboooo T(urrrrbooo)DI ...
  9. Wiem. To nie będzie rant ino wąski paseczek kolorystyczny. Poszperam potem i może znajdę tego Leona, to zobaczysz osokaman.[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 20:31_________________________________________________ To nie dokładnie to o ci mi chodziło, ale mniej więcej ... Wiadomo, że na białym wygląda lepiej, ale na Twoim też możę być dobrze.[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 20:40_________________________________________________Może michał wymodzi też Ci coś takiego
  10. Połysk !!! Ewentualnie możesz zrobić chromowany rancik - taki cienki paseczek dookoła. Widziałem coś takiego na Leonie, ale białym. Tak jak masz teraz lub chrom, to jest już strasznie oklepane, więc nie ma sensu zmieniać. Idź na całość. Idź na całość. Idź na całość !!!
  11. Np. zapowietrzony układ paliwowy - sprawdź, czy nie masz jakichś wycieków (mokry blok silnika). Wężyki przelewowe mogą być sparciałe i puszczać paliwko.
  12. Somes, idź na całość i w al w czarny połysk ew. mat. To mają być zimówki, czyli czerń jest OK - najwyżej będzie wyglądał jak na stalówkach A jest szansa, że czarny połysk będzie wyglądał kox. Ja tam bym zaryzykował. Ewentulanie zacznij od jednej sztuki, jakoś może prowizorycznie, żeby zobaczyć jak to wygląda - kopszt będzie mały podejrzewam, a może zoabczysz jaki efekt.
  13. Wystarczy pierwsza lepsza dokładka do zderzaka i masz już pług
  14. No właśnie ten wzór jest ciężki do wyobrażenia w czerni. Stawiałbym chyba na połysk
  15. Przyłaczam się do prośby: jak macie jakieś fajne koleżanki w wieku powyżej, to mogę się zacząć uczyć tańca, niekoniecznie towarzyskiego Casting na moją partnerkę na podstawie zdjęć
  16. Ładna, skurkowana Obramówki szyb i ramka grilla na czarno i będzie masakra.
  17. A może wrzućcie info w wątek. Tak dla potomnych ...
  18. No nie jest to takie hop siup. Z ori lewarkiem & kluczem zajęło mi to wczoraj 2 godzinki (oponki z piwnicy do garażu, każde kółko do góry, kurs na stacje pod kompresor, oponki do piwnicy). A jeszcze teraz trzeba letnie wypucować
  19. Playa można wypróbować - jest 7 dni na to, a potem można zwrócić. Chyba w Plusie też jest taka możliwość. To wszystko, co mogę powiedzieć na ten temat
  20. No i zimówki na 15' założone ;(
  21. Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź. Wystarczy użyć
  22. Rozumiem, że cena bez wyżywienia ?! Jak z wyżywieniem to się przeprowadzam do Zakopca
  23. I ja i ja i ja poproszę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.