Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Po dodaniu dystansu auto będzie napewno lepiej wyglądało, tylko pytanie czy warto inwestować kasę na zimę - dystanse + śruby. Ja sobie na razie odpuściłem, ale jak f wrzuci dystanse i będzie to wyglądało dużo lepiej, to sobie też zapodam, bo po letnich to teraz patrzeć na swój samochód nie mogę...
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Kolega chce osiągnąć normalny wygląd - mam tak samo, ale jeszcze się na dystanse (+ śruby) nie połasiłem. Daj przynajmniej 10mm (do ET35), a może nawet więcej bym zaryzykował.
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
Z tego Leona niestety nie podejdą - inny rozstaw. A poza tym już mam fele ...
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
Dokładnie tego, ale powiem szczerze że na tym zdjęciu wygląda tak sobie Natomiast w realu...plułem sobie w brodę nie kupiłem takich felg i nie zrobiłem podobnej kombinacji u siebie.
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
No i problem rozwiązany PINK
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
No i do tej felgi dorzycić chromowany paseczek (ale nie na całość tego rantu) - według mnie będzie koX. Lip do tych felg to nie to Nie zgodzę się
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
No i do tej felgi dorzycić chromowany paseczek (ale nie na całość tego rantu) - według mnie będzie koX.
-
[B7] S4 V8 Supercharger
Bo życie jest za krótkie, żeby jeździć bez Turrrrboooo T(urrrrbooo)DI ...
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
Wiem. To nie będzie rant ino wąski paseczek kolorystyczny. Poszperam potem i może znajdę tego Leona, to zobaczysz osokaman.[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 20:31_________________________________________________ To nie dokładnie to o ci mi chodziło, ale mniej więcej ... Wiadomo, że na białym wygląda lepiej, ale na Twoim też możę być dobrze.[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 20:40_________________________________________________Może michał wymodzi też Ci coś takiego
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
Połysk !!! Ewentualnie możesz zrobić chromowany rancik - taki cienki paseczek dookoła. Widziałem coś takiego na Leonie, ale białym. Tak jak masz teraz lub chrom, to jest już strasznie oklepane, więc nie ma sensu zmieniać. Idź na całość. Idź na całość. Idź na całość !!!
-
[B5 AHU] Nie pali zimny kłęby białego dymu
Np. zapowietrzony układ paliwowy - sprawdź, czy nie masz jakichś wycieków (mokry blok silnika). Wężyki przelewowe mogą być sparciałe i puszczać paliwko.
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
Somes, idź na całość i w al w czarny połysk ew. mat. To mają być zimówki, czyli czerń jest OK - najwyżej będzie wyglądał jak na stalówkach A jest szansa, że czarny połysk będzie wyglądał kox. Ja tam bym zaryzykował. Ewentulanie zacznij od jednej sztuki, jakoś może prowizorycznie, żeby zobaczyć jak to wygląda - kopszt będzie mały podejrzewam, a może zoabczysz jaki efekt.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Wystarczy pierwsza lepsza dokładka do zderzaka i masz już pług
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
No właśnie ten wzór jest ciężki do wyobrażenia w czerni. Stawiałbym chyba na połysk
-
Poszukiwana partnerka tańca towarzyskiego
Przyłaczam się do prośby: jak macie jakieś fajne koleżanki w wieku powyżej, to mogę się zacząć uczyć tańca, niekoniecznie towarzyskiego Casting na moją partnerkę na podstawie zdjęć
-
[B5 AGB] Moja S4 Avant
Ładna, skurkowana Obramówki szyb i ramka grilla na czarno i będzie masakra.
-
Problem z urzędem skarbowym
A może wrzućcie info w wątek. Tak dla potomnych ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL] Kto już założył zimowe opony ?
No nie jest to takie hop siup. Z ori lewarkiem & kluczem zajęło mi to wczoraj 2 godzinki (oponki z piwnicy do garażu, każde kółko do góry, kurs na stacje pod kompresor, oponki do piwnicy). A jeszcze teraz trzeba letnie wypucować- jakiego dostawce internetu wybrac???
Playa można wypróbować - jest 7 dni na to, a potem można zwrócić. Chyba w Plusie też jest taka możliwość. To wszystko, co mogę powiedzieć na ten temat- [ALL] Kto już założył zimowe opony ?
No i zimówki na 15' założone ;(- [ALL B6] Fele Stalowe + opony zimowe.
Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź. Wystarczy użyć- [B5] Uszkodzona lampa. Czy będzie problem w razie kontroli?
Niestety, ale grozi Ci mandat.- Zakopane Hotel * * * za 25zł
Rozumiem, że cena bez wyżywienia ?! Jak z wyżywieniem to się przeprowadzam do Zakopca- Zakopane Hotel * * * za 25zł
I ja i ja i ja poproszę - [ALL] Kto już założył zimowe opony ?