Treść opublikowana przez soolek
-
A4 TDI/RS4
Człowiek nie zawsze jest świadomy, że ma problem ... Sorki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
NfS Undercover jest OK - przeszedłem całość i żadnego "cięcia" nie było. Winą może być płyta lub napęd lub ... się sypie ten egzemplarz.
-
A4 TDI/RS4
Trochę przegiął z nadkolami, ale tak wogóle to całkiem całkiem (mimo, że jestem przeciwnikiem przeróbek)
-
[B6 AWX] Nowe fele i drgania na kierownicy
A gumy i felgi nowe czy używane?
-
Droga Wyszków->Ostrów Maz. (Mazowieckie) - jak przejezność?
Dzięki Panie Kolkov. Szerokości, przyczepności ... Do Wyszkowa mam opanowaę trasę. A dalej to chyba sobie objadę przez Łochów-Brok. Parę kilosów nadrzucę, ale tam się przynajmniej jedzie.
-
Droga Wyszków->Ostrów Maz. (Mazowieckie) - jak przejezność?
Koledzy, jak wygląda powyższa droga pod względem czasu przejazdu? Są tam jakieś roboty, zwężenia itd (coś mi się o uszy obiło)? Dawno tam nie byłem, a w czwartek po południu mam zamiar wybrać się na Mazurki tą trasą (i w niedzielę droga powrotna). Resztę trasy mam opanowaną - chodzi mi tylko o ten kawałek, bo nie wiem czy jechać trochę na okrągło.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak tak dalej pójdzie, to Nakajimę przebije
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
Bierz drugie, tylko nie zakładaj żółtych żarówek, bo cały efekt popsujesz. Żaróweczki srebrne załóż (święcą oczywiście na żółto) i powinno być
-
[B6 AWX] 17" zamiast 15" replika felg RS4
Felgi fajne, ET 35 . Wytrzymałość - okaże się (ja też mam tzw. plastelinę i na razie nie narzekam). Natomiast rozmiar 17' w B6 nie zrobi wogóle efektu (w tym wzorze). Bardziej bym postawił na wzór RS6 - to nawet w 17' wygląda fajnie.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jak posiądziesz i skończysz którąś z powyższych to się piszę Ja narazie walczę z GTA IV, ale po wakacjach straszne zaległości. Chyba muszę wkońcu konsolę pod stary TV podpiąć i zamknąć się w małym pokoiku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W radiu dzisiaj mówili, że budowa Pólnocnego rusza z kopyta, więc pewnie się wziął za robotę w końcu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlatego ja nie oglądam - jeden nerw mniej w życiu
-
[B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
Maluj, maluj lusterka. Wydaję mi się, że efekt będzie extra - sam mam takie plany, ale chyba poczekam do malowania całości.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL] Ciekawe czym zawinił???
Niesłowny (bajerant) przedstawiciel handlowy ?!- [B7 BLB] Jaki akumulator
Podejrzewam, że masz jeszcze ori, więc sprawdź oznaczenia i koniecznie wymiary i do sklepu. Ewentualnie możesz sprawdzić po kodach wyposażenia, jak wyszedł z fabryki - kody wyposażenia są na nalepce w książce serwisowej lub wnęce koła zapasowego (chyba w B7 też tak być powinno?) Link do dekodera kodów jest gdzieś na forum.- [B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
Ładny samochodzik a zapowiada się jeszcze lepiej ...- [ALL] Mycie auta za pomoca pianownicy
Szkoda kasy i tyle. Lepiej odżałować te 6-7zł na bezdotykową. Potem tylko puchowy ręcznik i do sucha. Autko masz eleganckie. oj nigdy nie bede myl auta bezdotykowo bo to niszczy lakier moim zdaniem szczegolnie jak jest mocno ubrudzone auto. Zawsze przed myciem auto obficie splukuje woda a potem myja gąbką woda z szamponem [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 16:59_________________________________________________ wiadomo ze cos co zmyje brud musi isc w ruch ale ciekaw jestem czy ta pianownica naprawde tak dobrze pokrywa piana auto czy....chcialbym sprobowac czegos nowego zamiast nalewania szamponu do wiadra z woda Pokrywa, ale ta piana jest dość "rzadka", więc szybko spływa i przez to właśnie zostają zacieki (mimo, że karzą poczekać ok. 2 minut). Jeżeli masz warunki i czas, to miękka szczota i wiadro z płynem jest najlepszą opcją. Gąbka to nie jest najlepsze rozwiązanie - wchodzią w nią drobinki piachu, więc można szybciutko porysować lakier.- [ALL] Mycie auta za pomoca pianownicy
Powiem tak. Używałem coś takiego i ... szału ni ma. Napewno szczota musi iść w ruch, bo mimo aktywnych szamponów itd., które niby powinny brud rozpuszczać, to robią to kiepsko i zostają smugi, szczególnie na ciemnych samochodach. Poza tym, zostają cholerne zacieki na szybach - dopiero za 3 podejściem udawało mi się to zmyć z szyby. Być może jest to wina szamponu, ale używałem kilku i w każdym przypadku podobny efekt.- [AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Wedłu mnie tylko Rial, tym bardzie jeśli ma iść w czarno-chrom. Reszta Twoich propozycji wogóle mi nie podchodzi do TT.- Spotkania na drodze
Pozdro dla Bialego (wyczytałem z ramki) - parking Centrum Fort Piontek godz. 14.00 (W-wa, Modlińska). Mój Szarak stał z tyłu :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
4 jak 4.... już mi 10 skumulowali w ciągu miesiąca siakiś mam niefart ten starszy policjant był bardziej życiowy i powiedział młodemu żeby mi tylko 100 wpisał, bo ten oczywiście max dawał a i żeby było miło to mi powiedział że jak mi zabiorą PJ za pkt to zabiorą mi wszystkie kat. czy to prawda ? bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem Niestety. Lecą wszystkie kategorie...- Kto miał pierwszeństwo?
Faktycznie jedyne w swoim rodzaju no i tutaj faktycznie zgodnie z oznakowaniem poziomym (pasy na jezdni) to on musiał by przeciąć inny pas żeby dalej jechać po rondzie ale szczerze powiem że to chyba takie jedyne rondo w Polsce I do tego jeszcze swiatla, tramwaje i straszne korki. Ludzie glupieja i puszczaja nerwy. Ile tam dziennie jest stluczek to szok. Sama koncepcja ronda jak dla mnie jest ekstra. Niestety pozostaje sprawa niepatrzących na znaki i dużego ruchu.- Kto miał pierwszeństwo?
Kamilu, tutaj masz linka - co nieco widać (weź widok z satelity + max. powiększenie). http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Warszawa%2C+Rondo+Zgrupowania+AK+Rados%B3aw+&Submit=Szukaj&cId=&sId=- Kto miał pierwszeństwo?
Suhy, chyba faktycznie musisz powtórzyć egzamin, bo pewnie nie dosłyszałem już, że nie każde rondo ... A jakbyś chciał sprawdzić w praktyce, to wpadaj do Warszawy. Pierwsze rondo w centrum i Pan władza Ci dokładnie wytłumczy co i jak. Na dużych rondach masz po 3-4 pasy. Każdy pozwala Ci jechać w danym kierunku, a nawet jak środkowy pozwala Ci skręcić w prawo, to tylko dlatego, że skrajny prawy jest tylko do skrętu w prawo, a ty jednocześnie musisz po skręci zając środkowy pas, a nie skrajny prawy. W tym konkretnym przypadku pierwszeństwo miał czerwony. Na rondach nie ma już obowiązku zajmowania pasa wewnętrznego jeśli skręcasz w lewo, środkowego jeśli jedziesz prosto (tak było kiedyś). Jedno rondo inne niż to jest właśnie Radosława k. Arkadii w Warszawie (tyle znam). Zjeżdżający z wewnątrznego pasa ronda ma pierwszeństwo. Ale tam są odpowiednie znaki poziome i sygnalizacja. Takie rondo wymusza właśnie jazdę wewnętrznym pasem skręcając w lewo. Objeżdżasz całe rondo bezkolizyjnie, a zjeżdżając masz pierwszeństwo - jedziesz cały czas swoim pasem, co eliminuje właśnie taki chcących sobie objechać całe rondo prawym pasem, bo przy każdym zjeździe muszą przepuszczać zjeźdżające samochody. Koniec wykładu - [ALL] Ciekawe czym zawinił???