Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. soolek odpowiedział(a) na maro82 temat w Lifestyle i Hydepark
    Człowiek nie zawsze jest świadomy, że ma problem ... Sorki
  2. NfS Undercover jest OK - przeszedłem całość i żadnego "cięcia" nie było. Winą może być płyta lub napęd lub ... się sypie ten egzemplarz.
  3. soolek odpowiedział(a) na maro82 temat w Lifestyle i Hydepark
    Trochę przegiął z nadkolami, ale tak wogóle to całkiem całkiem (mimo, że jestem przeciwnikiem przeróbek)
  4. A gumy i felgi nowe czy używane?
  5. Dzięki Panie Kolkov. Szerokości, przyczepności ... Do Wyszkowa mam opanowaę trasę. A dalej to chyba sobie objadę przez Łochów-Brok. Parę kilosów nadrzucę, ale tam się przynajmniej jedzie.
  6. Koledzy, jak wygląda powyższa droga pod względem czasu przejazdu? Są tam jakieś roboty, zwężenia itd (coś mi się o uszy obiło)? Dawno tam nie byłem, a w czwartek po południu mam zamiar wybrać się na Mazurki tą trasą (i w niedzielę droga powrotna). Resztę trasy mam opanowaną - chodzi mi tylko o ten kawałek, bo nie wiem czy jechać trochę na okrągło.
  7. Jak tak dalej pójdzie, to Nakajimę przebije
  8. Bierz drugie, tylko nie zakładaj żółtych żarówek, bo cały efekt popsujesz. Żaróweczki srebrne załóż (święcą oczywiście na żółto) i powinno być
  9. Felgi fajne, ET 35 . Wytrzymałość - okaże się (ja też mam tzw. plastelinę i na razie nie narzekam). Natomiast rozmiar 17' w B6 nie zrobi wogóle efektu (w tym wzorze). Bardziej bym postawił na wzór RS6 - to nawet w 17' wygląda fajnie.
  10. Jak posiądziesz i skończysz którąś z powyższych to się piszę Ja narazie walczę z GTA IV, ale po wakacjach straszne zaległości. Chyba muszę wkońcu konsolę pod stary TV podpiąć i zamknąć się w małym pokoiku
  11. W radiu dzisiaj mówili, że budowa Pólnocnego rusza z kopyta, więc pewnie się wziął za robotę w końcu
  12. Dlatego ja nie oglądam - jeden nerw mniej w życiu
  13. Maluj, maluj lusterka. Wydaję mi się, że efekt będzie extra - sam mam takie plany, ale chyba poczekam do malowania całości.
  14. Niesłowny (bajerant) przedstawiciel handlowy ?!
  15. Podejrzewam, że masz jeszcze ori, więc sprawdź oznaczenia i koniecznie wymiary i do sklepu. Ewentualnie możesz sprawdzić po kodach wyposażenia, jak wyszedł z fabryki - kody wyposażenia są na nalepce w książce serwisowej lub wnęce koła zapasowego (chyba w B7 też tak być powinno?) Link do dekodera kodów jest gdzieś na forum.
  16. Ładny samochodzik a zapowiada się jeszcze lepiej ...
  17. Szkoda kasy i tyle. Lepiej odżałować te 6-7zł na bezdotykową. Potem tylko puchowy ręcznik i do sucha. Autko masz eleganckie. oj nigdy nie bede myl auta bezdotykowo bo to niszczy lakier moim zdaniem szczegolnie jak jest mocno ubrudzone auto. Zawsze przed myciem auto obficie splukuje woda a potem myja gąbką woda z szamponem [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 16:59_________________________________________________ wiadomo ze cos co zmyje brud musi isc w ruch ale ciekaw jestem czy ta pianownica naprawde tak dobrze pokrywa piana auto czy....chcialbym sprobowac czegos nowego zamiast nalewania szamponu do wiadra z woda Pokrywa, ale ta piana jest dość "rzadka", więc szybko spływa i przez to właśnie zostają zacieki (mimo, że karzą poczekać ok. 2 minut). Jeżeli masz warunki i czas, to miękka szczota i wiadro z płynem jest najlepszą opcją. Gąbka to nie jest najlepsze rozwiązanie - wchodzią w nią drobinki piachu, więc można szybciutko porysować lakier.
  18. Powiem tak. Używałem coś takiego i ... szału ni ma. Napewno szczota musi iść w ruch, bo mimo aktywnych szamponów itd., które niby powinny brud rozpuszczać, to robią to kiepsko i zostają smugi, szczególnie na ciemnych samochodach. Poza tym, zostają cholerne zacieki na szybach - dopiero za 3 podejściem udawało mi się to zmyć z szyby. Być może jest to wina szamponu, ale używałem kilku i w każdym przypadku podobny efekt.
  19. Wedłu mnie tylko Rial, tym bardzie jeśli ma iść w czarno-chrom. Reszta Twoich propozycji wogóle mi nie podchodzi do TT.
  20. Pozdro dla Bialego (wyczytałem z ramki) - parking Centrum Fort Piontek godz. 14.00 (W-wa, Modlińska). Mój Szarak stał z tyłu :>
  21. 4 jak 4.... już mi 10 skumulowali w ciągu miesiąca siakiś mam niefart ten starszy policjant był bardziej życiowy i powiedział młodemu żeby mi tylko 100 wpisał, bo ten oczywiście max dawał a i żeby było miło to mi powiedział że jak mi zabiorą PJ za pkt to zabiorą mi wszystkie kat. czy to prawda ? bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem Niestety. Lecą wszystkie kategorie...
  22. Faktycznie jedyne w swoim rodzaju no i tutaj faktycznie zgodnie z oznakowaniem poziomym (pasy na jezdni) to on musiał by przeciąć inny pas żeby dalej jechać po rondzie ale szczerze powiem że to chyba takie jedyne rondo w Polsce I do tego jeszcze swiatla, tramwaje i straszne korki. Ludzie glupieja i puszczaja nerwy. Ile tam dziennie jest stluczek to szok. Sama koncepcja ronda jak dla mnie jest ekstra. Niestety pozostaje sprawa niepatrzących na znaki i dużego ruchu.
  23. Kamilu, tutaj masz linka - co nieco widać (weź widok z satelity + max. powiększenie). http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Warszawa%2C+Rondo+Zgrupowania+AK+Rados%B3aw+&Submit=Szukaj&cId=&sId=
  24. Suhy, chyba faktycznie musisz powtórzyć egzamin, bo pewnie nie dosłyszałem już, że nie każde rondo ... A jakbyś chciał sprawdzić w praktyce, to wpadaj do Warszawy. Pierwsze rondo w centrum i Pan władza Ci dokładnie wytłumczy co i jak. Na dużych rondach masz po 3-4 pasy. Każdy pozwala Ci jechać w danym kierunku, a nawet jak środkowy pozwala Ci skręcić w prawo, to tylko dlatego, że skrajny prawy jest tylko do skrętu w prawo, a ty jednocześnie musisz po skręci zając środkowy pas, a nie skrajny prawy. W tym konkretnym przypadku pierwszeństwo miał czerwony. Na rondach nie ma już obowiązku zajmowania pasa wewnętrznego jeśli skręcasz w lewo, środkowego jeśli jedziesz prosto (tak było kiedyś). Jedno rondo inne niż to jest właśnie Radosława k. Arkadii w Warszawie (tyle znam). Zjeżdżający z wewnątrznego pasa ronda ma pierwszeństwo. Ale tam są odpowiednie znaki poziome i sygnalizacja. Takie rondo wymusza właśnie jazdę wewnętrznym pasem skręcając w lewo. Objeżdżasz całe rondo bezkolizyjnie, a zjeżdżając masz pierwszeństwo - jedziesz cały czas swoim pasem, co eliminuje właśnie taki chcących sobie objechać całe rondo prawym pasem, bo przy każdym zjeździe muszą przepuszczać zjeźdżające samochody. Koniec wykładu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.