Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
Koledzy i Koleżanki, help Właśnie się dopatrzyłem, że rura na poniższym zdjęciu jest pęknięta (krzyżyk). Z silnika wylatuje lekki dymek po zgaszeniu motoru i być może to jest przyczyną ?! Czy możecie mi powiedzieć co to jest, może numer tej części i przybliżony koszt - jutro trzeba to chyba zakupić i wymienić.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Zapraszam na Głębocką - koło małej przepompowni jest takie pobocze, że... off-road to pestka. (Skróty sobie sąsiednie osiedle robiło) Zastanawiam się, czy nie wpaść tam swoim ... A co było/jest nagrodą za najlepsze zdjęcie?
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Możesz montować ten spojler - już i tak chyba bardziej się nie da zeszpecić tego samochodu
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
A miałem dzisiaj umyć OOOO - teraz zbieram brud dalej i za parę dni pokaże zwycięskie zdjęcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
16.977 sek.
-
Magią świąt ..szał prezentów..czyli co kupić pod choinkę ??
Cieńszy od Pro... Nieważne - zakupię i tak sobie, bo brakuje mi takiej gierki do pogrania. Sorry za OT.
-
Magią świąt ..szał prezentów..czyli co kupić pod choinkę ??
Kilka pomysłów ode mnie: - ciepły szlafroczek - pi(d)żamka - minitermofor w "sweterku" z serduszkiem lub choinką itd. - microtermofor (Bałwan z płynem, po zanurzeniu w ciepłej wodzie grzeje przez 0,5-1 godz. jako wsadka np. do rękawiczek :>) - kask z miejscem na dwie puszki i orurowaniem - głośniki do empetrójki w kształcie skórzanego miśka (głośniki w stopach) (gadżety te widziałem w Arkadii w this&that + tysiąc innych pierdół) - gierka na PS3/PC/Xbox itd, np. nowy NFS - alu 17" I to chyba na tyle na chwilę obecną...
-
m5 e39 5.0 400KM vs S6 c5 4.2 340KM
Z góry sorry za OT, ale wydaje mi się, że napiszę coś mądrego (wg. mnie) - jak nie, proszę o usunięcie. To są już samochody dla prawdziwych miłośników (S6 w tej budzie już jest stosunkowo tanie), więc zadane pytania są ... chyba trochę dziwne Najpierw przejedź się jednym i drugim modelem, a dopiero potem się zastanawiaj - te dwa samochody to dwie różne bajki i wybór pod kątem eksploatacji jest mało sensowny. S6 kupisz taniej, więc zostanie Ci więcej na utrzymanie. M5 to już na dzień dobry większy wydatek.
-
[ALL B5] kierunkowskazy
Koledzy, a czy przy tym awaryjne też się świecą cały czas, czy działają normalnie? Kolega ma podobny problem, ale ma problem tylko z kierunkami - awaryjne OK.
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
Zero kontrastu ..białe auto ..białe alu Jest jak jest ..jest w pyte :kox: :good: :good: DOKŁADNIE
-
[ALL B5] Ukradli mi auto
Znam ten ból - wyrazy współczucia A jakby się sprawca znalazł to daj znać - zrobimy SPOT-ŁOMOT
-
[ALL B5] Osuszanie pojazdu
A ja polecam klimatyzację. Wrzucasz gazetki na podłogę. Włączasz klimę na max. temp. i max nawiew na nogi. Zostawiasz lekko uchylone szybki. Godzina, no może z półtorej przy tej temperaturze i samochodzik masz suchutki. Gazety wciągną wodę, klima osuszy to wszystko. Sprawdziłem na własnym karku - kiedyś podczas ulewy zostawiłem otwarte okno. W środku miałem bajoro i to pomogło. Od tamtego czasu minęło ponad rok i brak jakiegokolwiek smrodku, wilgoci, parowania szyb. Naprawdę polecam.
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Na 2 stronie jest wrzucone zdjęcie A4 przez Pablo - jak dla mnie to trochę za mocne zmiany. Szczególnie progi jakoś mi nie pasują.
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Piękna bryczka. Czarne felgi obowiązkowo, potem ramka grilla też na czarno - i nie daj się namówić na żadne pakiety Rieger'a - co za dużo, to nie zdrowo.
-
[B6 BEX] Szwecki tuning
Żadnych pasków bym nie dawał - full black Chociaż, tak po dłuższym zastanowieniu się... NIEEEEEEEEEE. Na S-line nie ma jak srebrnego paska dać...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
A oprócz bączków coś jeszcze kolega potrafi ??? Jakieś drifciki może ???
-
[B6 BEX] Szwecki tuning
Fele kuwa KOXXXXX Jak coś takiego zrobić profesjonalnie ??? (Będzie to pasowało do szarego B5?) Miłośnikiem Bad Look'a nie jestem, ale musze przyznać szczerze, że ten nie wygląda najgorzej Jakby usunął resztki chromu z samochodu to naprawdę pierwsza klasa jak dla mnie.
-
Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...
u nas ostatnio tak rozwalili Megankę.... A wiesz coś więcej nt. temat? W sensie jakiś artykuł gazety lokalnej albo coś? Chętnie bym poczytał jak się Policjanty tłumaczyli...
-
[ALL B5] Klamka - wyłamanie (czym skleić?)
Zapodaj jakiś dwuskładnikowy polimerowy. Tylko pomyśl najpierw czym to dobrze ścisnąć, aby parę godzin potrzymało - wtedy powinno trzymać lepiej niż ori :>
-
[B5 AFN] Poziom oleju wzrósł
jasnego śluzu??? czyzbys bagnet miarki oleju pomylil z czyms innym??? :sarcastic Bez takich proszę. To poważny temat. Poziom płyno cały czas taki sam. Na razie będę sprawdzał. W przyszłym tygodniu mam zamiar się wybrać do Rogal'owego warsztatu, więc trzeba będzie posprawdzać.
-
[B5 AFN] Poziom oleju wzrósł
Jak już pisałem - brak jakichkolwiek objawów usterki; żadnego kopcenia, silnik pracuje normalnie, samochód ciągnie jak zawsze...
-
[B5 AFN] Poziom oleju wzrósł
Taktuś, aleś mi teraz pojechał SPOX. Samochód mam prywatny i olej sprawdzam dużo częściej niż 4000. Przy wymianie wlali jakieś 3,6 litra - więcej nie kazałem, bo miałem sobie sam uzupełnić (jeden cwaniak mi kiedyś wlał całe 4 litry, więc teraz stoję przy samochodzie przy każdej wymianie). Po wymianie było max do wgięcia - chyba za dokładnie nie spuścił. Trzy razy (czyli dwie wymiany) jeździłem na Motulu 5w50 - bardzo rzadki, i wciągał mi jakieś 1,5 litra na 15 tysi. Następnie przeszedłem na 5w40 (też Motul fullsynt.) i ubytki się trochę zmniejszyły - niecały literek na 12 tysi. Teraz ostatnio też zalałem 5w40 - czyżby się silnik deczko uszczlnił ??? Olej na bagniecie jest jednolity. Do końca wgięcia jest go więcej, tzn. grubiej, a ponadto wgięcie jest tak jakby delikatnie umoczony - wcześniej takiego czegoś nie obserwowałem.
-
Spotkania na drodze
pozdrawiamy rowniez
-
[B5 AFN] Poziom oleju wzrósł
Sam się dziwię tym stałym poziomem, ale tak właśnie jest - ciągle ten sam. Pompa ma zrobione jakieś niecałe 50 tysi (wymiana razem z rozrządem). Zero innych objawów.
-
[B5 AFN] Wskaźnik temperatury - start początkowy od 2 kreski
Poszukaj jeszcze o czujniku temperatury - też bywają z tym problemy, a sprawa chyba groszowa. Na Klimatroniku da się sprawdzić temp. - u mnie kanał 49, a u Ciebie to nie wiem (nie wiem czy lift coś w tej kwestii zmienił).