Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Koledzy i Koleżanki, help Właśnie się dopatrzyłem, że rura na poniższym zdjęciu jest pęknięta (krzyżyk). Z silnika wylatuje lekki dymek po zgaszeniu motoru i być może to jest przyczyną ?! Czy możecie mi powiedzieć co to jest, może numer tej części i przybliżony koszt - jutro trzeba to chyba zakupić i wymienić.
  2. Zapraszam na Głębocką - koło małej przepompowni jest takie pobocze, że... off-road to pestka. (Skróty sobie sąsiednie osiedle robiło) Zastanawiam się, czy nie wpaść tam swoim ... A co było/jest nagrodą za najlepsze zdjęcie?
  3. Możesz montować ten spojler - już i tak chyba bardziej się nie da zeszpecić tego samochodu
  4. A miałem dzisiaj umyć OOOO - teraz zbieram brud dalej i za parę dni pokaże zwycięskie zdjęcie
  5. 16.977 sek.
  6. Cieńszy od Pro... Nieważne - zakupię i tak sobie, bo brakuje mi takiej gierki do pogrania. Sorry za OT.
  7. Kilka pomysłów ode mnie: - ciepły szlafroczek - pi(d)żamka - minitermofor w "sweterku" z serduszkiem lub choinką itd. - microtermofor (Bałwan z płynem, po zanurzeniu w ciepłej wodzie grzeje przez 0,5-1 godz. jako wsadka np. do rękawiczek :>) - kask z miejscem na dwie puszki i orurowaniem - głośniki do empetrójki w kształcie skórzanego miśka (głośniki w stopach) (gadżety te widziałem w Arkadii w this&that + tysiąc innych pierdół) - gierka na PS3/PC/Xbox itd, np. nowy NFS - alu 17" I to chyba na tyle na chwilę obecną...
  8. Z góry sorry za OT, ale wydaje mi się, że napiszę coś mądrego (wg. mnie) - jak nie, proszę o usunięcie. To są już samochody dla prawdziwych miłośników (S6 w tej budzie już jest stosunkowo tanie), więc zadane pytania są ... chyba trochę dziwne Najpierw przejedź się jednym i drugim modelem, a dopiero potem się zastanawiaj - te dwa samochody to dwie różne bajki i wybór pod kątem eksploatacji jest mało sensowny. S6 kupisz taniej, więc zostanie Ci więcej na utrzymanie. M5 to już na dzień dobry większy wydatek.
  9. Koledzy, a czy przy tym awaryjne też się świecą cały czas, czy działają normalnie? Kolega ma podobny problem, ale ma problem tylko z kierunkami - awaryjne OK.
  10. Zero kontrastu ..białe auto ..białe alu Jest jak jest ..jest w pyte :kox: :good: :good: DOKŁADNIE
  11. Znam ten ból - wyrazy współczucia A jakby się sprawca znalazł to daj znać - zrobimy SPOT-ŁOMOT
  12. A ja polecam klimatyzację. Wrzucasz gazetki na podłogę. Włączasz klimę na max. temp. i max nawiew na nogi. Zostawiasz lekko uchylone szybki. Godzina, no może z półtorej przy tej temperaturze i samochodzik masz suchutki. Gazety wciągną wodę, klima osuszy to wszystko. Sprawdziłem na własnym karku - kiedyś podczas ulewy zostawiłem otwarte okno. W środku miałem bajoro i to pomogło. Od tamtego czasu minęło ponad rok i brak jakiegokolwiek smrodku, wilgoci, parowania szyb. Naprawdę polecam.
  13. Na 2 stronie jest wrzucone zdjęcie A4 przez Pablo - jak dla mnie to trochę za mocne zmiany. Szczególnie progi jakoś mi nie pasują.
  14. Piękna bryczka. Czarne felgi obowiązkowo, potem ramka grilla też na czarno - i nie daj się namówić na żadne pakiety Rieger'a - co za dużo, to nie zdrowo.
  15. soolek odpowiedział(a) na maro82 temat w Audi A4 B6
    Żadnych pasków bym nie dawał - full black Chociaż, tak po dłuższym zastanowieniu się... NIEEEEEEEEEE. Na S-line nie ma jak srebrnego paska dać...
  16. A oprócz bączków coś jeszcze kolega potrafi ??? Jakieś drifciki może ???
  17. soolek odpowiedział(a) na maro82 temat w Audi A4 B6
    Fele kuwa KOXXXXX Jak coś takiego zrobić profesjonalnie ??? (Będzie to pasowało do szarego B5?) Miłośnikiem Bad Look'a nie jestem, ale musze przyznać szczerze, że ten nie wygląda najgorzej Jakby usunął resztki chromu z samochodu to naprawdę pierwsza klasa jak dla mnie.
  18. u nas ostatnio tak rozwalili Megankę.... A wiesz coś więcej nt. temat? W sensie jakiś artykuł gazety lokalnej albo coś? Chętnie bym poczytał jak się Policjanty tłumaczyli...
  19. Zapodaj jakiś dwuskładnikowy polimerowy. Tylko pomyśl najpierw czym to dobrze ścisnąć, aby parę godzin potrzymało - wtedy powinno trzymać lepiej niż ori :>
  20. soolek odpowiedział(a) na soolek temat w 1.9TDI
    jasnego śluzu??? czyzbys bagnet miarki oleju pomylil z czyms innym??? :sarcastic Bez takich proszę. To poważny temat. Poziom płyno cały czas taki sam. Na razie będę sprawdzał. W przyszłym tygodniu mam zamiar się wybrać do Rogal'owego warsztatu, więc trzeba będzie posprawdzać.
  21. soolek odpowiedział(a) na soolek temat w 1.9TDI
    Jak już pisałem - brak jakichkolwiek objawów usterki; żadnego kopcenia, silnik pracuje normalnie, samochód ciągnie jak zawsze...
  22. soolek odpowiedział(a) na soolek temat w 1.9TDI
    Taktuś, aleś mi teraz pojechał SPOX. Samochód mam prywatny i olej sprawdzam dużo częściej niż 4000. Przy wymianie wlali jakieś 3,6 litra - więcej nie kazałem, bo miałem sobie sam uzupełnić (jeden cwaniak mi kiedyś wlał całe 4 litry, więc teraz stoję przy samochodzie przy każdej wymianie). Po wymianie było max do wgięcia - chyba za dokładnie nie spuścił. Trzy razy (czyli dwie wymiany) jeździłem na Motulu 5w50 - bardzo rzadki, i wciągał mi jakieś 1,5 litra na 15 tysi. Następnie przeszedłem na 5w40 (też Motul fullsynt.) i ubytki się trochę zmniejszyły - niecały literek na 12 tysi. Teraz ostatnio też zalałem 5w40 - czyżby się silnik deczko uszczlnił ??? Olej na bagniecie jest jednolity. Do końca wgięcia jest go więcej, tzn. grubiej, a ponadto wgięcie jest tak jakby delikatnie umoczony - wcześniej takiego czegoś nie obserwowałem.
  23. pozdrawiamy rowniez
  24. soolek odpowiedział(a) na soolek temat w 1.9TDI
    Sam się dziwię tym stałym poziomem, ale tak właśnie jest - ciągle ten sam. Pompa ma zrobione jakieś niecałe 50 tysi (wymiana razem z rozrządem). Zero innych objawów.
  25. Poszukaj jeszcze o czujniku temperatury - też bywają z tym problemy, a sprawa chyba groszowa. Na Klimatroniku da się sprawdzić temp. - u mnie kanał 49, a u Ciebie to nie wiem (nie wiem czy lift coś w tej kwestii zmienił).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.