Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL] Ubezpieczenie
Dla samego OC to nie ma najmniejszego znaczenia - bierz najtańsze.
-
[ALL] Ubezpieczenie
Tutaj zapłacisz jakieś groszę myślę i masz 2 miesiące ubezpieczenia, a potem kupisz nową. Do OC to bierz najtańsza. Obdzwoń wszystkie Direct, sprawdź te, które masz pod ręką i już.
-
[ALL] Ubezpieczenie
Nie. Musisz iść do PZM i składka zostanie skalkulowana wedłe Twoich zniżek/zwyżek. Oczywiście za okres, który pozostał do końca polisy. Zakładając, że masz same zwyżki, pewnie będziesz musiał coś dopłacić.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Fajne koło
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Panowie, jak można nie dokładać do nastoletniego samochodu? Nie ma takiej możliwości. Pewne rzeczy muszą się popsuć, tylko zależy na kogo trafi akurat. Ja kupiłem 8 latka. Na dzień dobry zrobiłe rozrząd, jakąś tam uszczelkę w silniku i coś tam jeszcze. Przez 2 lata miałem totalny spokój, ale po 2 latach i jakiś 60 tysiącach się zaczęło - mniej więcej przez rok: wahacze, amory (założyłem niższe sprężyny), sparciałe wężyki paliwowe, alternator, akumulator, klocki, tarcze, łożyska z tyłu i jeszcze chyba kilka rzeczy. I wszystko co ściągałem, było ori. Z wyglądu wychodziło, że był to pierwszy montaż. Jeżeli ktoś liczy, że 10 letnim samochodzie nie będzie nic robił, to się srogo zawiedzie. Aaaa, chyba że kupi japończyka i będzie robił 5 000 km rocznie - tak jak mój drugi samochód. Obecnie 15 letni - po zakupie zmieniłem tylko kable, świece i klocki z przodu. Poza tym tylko olej raz w roku. I tak przez 3 lata.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W pi... mu daj. Jeśli to pierwsze objawy, to przez kilka dni pojeździj na całej skali obrotomierza i być może się samo przedmucha.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Taaa... nasze jedzenie przegoniło już ich jedzenie. Na przykład: kiełbasa przegoniła No ładniejsze mamy też dziewczyny Poza tym hmmm... to by było na tyle... reszta to raczej kupa wstydu a nie powód do dumy. Miałem przez rok A3 Sportback w tej budzie. Najnudniejsze i najsmutniejsze auto jakie kiedykolwiek posiadałem. Każdemu odradzam. Jak patrzę na fotki wnętrza S3 i RS3 to niczym się nie różnią. Co do "Quattro" w S3 to poczytaj o różnicach w budowie Torsena i Haldexa Wygląd wyglądem, ale S3 po sofcie to już naprawdę zapierd...Osobiście przedłożył bym osiągi nad wygląd. Ale to oczywiście tylko moje zdanie. Różnice w budowie Haldexa i Torsena są. Fakt. Ale podczas zimowej zabawy.... haldex w S3 w niczym nie ustępuje Torsenowi. Najwięciej zależy od kierownika. Znajomy w Octawii II Scout takie cuda zimą wyczyniał, że nie jeden mistrz Imprezy wysiadłby przy nim.
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Trzeba jakiś kolor dla tej felgi wymyśleć i będzie git!
-
Tiry !!! cała prawda
Ten cały reportaż to jedno wielkie nakręcanie przez media! Po prostu znaleźli sobie łatwy temat. Czemu nie robią reportażu o każdym pijaku, który spowodował wypadek? Bo mamy to na codzień i temat nie jest tak atrakcyjny. Debile są wśród każdej grupy kierowców, a najwięcej w przypadku osobówek. Jakoś kierowcy TIRów powodują % najmniej wypadków, ale o tym mało słychać. Ja tam się staram nie przeszkadzać dużym autom i one jakoś mi też specjalnie nie przeszkadzają. A jak już coś się tam wydarzy, to przez CB można sprawę sobie wyjaśnić.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Przecież te światła to kosmos oświetlają...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pewnie, że dobrze, tylko jak sobie pomyślę co mógłby Robert z bolidem zrobić, skoro Pietrov wywalczył pudło, to
-
F1, Rajdy i Motorsport
;(
-
[INNE] S6 Manual
Bo zawsze licze na to ze jednak te auto bede miec dluzej niz poprzednie ... i caly czas mi to nie wychodzi i nawet instalacja mi sie nie zwraca.... ale radosc jest na stacji i jakos tak kieszen mniej boli podswiadomie. moge napisac co do spalania bo rozne bzdury czytalem juz na necie o spalaniu v8 4.2 u mnie wyglada to tak: jazda emerycka trasa 90-110km/h ~ 11L jazda normalna trasa 120-140km/h - 13-14L misto jak emeryt ( czyt. wszyscy ) ~ 17-18L miasto sprawnie i szybko - 22-25L autostrada 160-180km/h srednia ~ 15-17L stala predkosc 250km/h ~ 33L stala predkosc 200km/h ~ 22-25L ( nie pamietam dokladnie ) Ech ta podświadomość
-
[INNE] S6 Manual
Fajna furka. Manual Z LPG - mam takie samo podejście. A czemu wogóle montujesz, skoro przebiegi widzę mizerne u Ciebie? Niestety, tylne lampy też mi nie leżą - miłośnikiem ori oczywiście nie jestem, ale poszukałbym innego pomysłu.
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
MAPETto jak już jesteś na naszym forum, to wpadnij do działu Rabaty, promocje i zrób jakąś dobrą cenę Może niedługo ponownie zostanę Twoim klientem
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
A myślisz, że jak kupisz w sklepie to fura stała nie będzie? Amorek też musisz zdemontować i odesłać do hurtownika/producenta. Reklamacje w MTSie działają i to szybko (mail z fotkami, na drugi dzień miałem nowy amorek za który zapłaciłem, a po wysłaniu amorka był zwrot kasy)
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Według mnie komplet z eSy założ. Ten polift to mnie też nie przemiawia.
-
[B5 AGB] VIAGRA
ale ja chce wymienic na taka sama tylko nową , ta jest złachana , na siedzisku az sie swieci Aaaaaha..czyli na wymianę poszły by ewentualnie pojedyńcze elementy a nie całość Jak się świeci to już ubita i wyślizgana pewnie. Jak będę w Wawce to się ustawimy na spocie to obejrzę te Twoje stołki A może dobre pranie pomoże?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki założę od razu wszystkie, jak skończę generalnie ma wyglądać podobnie jak u Cantony Cantony wnętrze miażdży suty na żywo Zresztą reszta także.
-
[B6 AVF] Układ chłodzenia
A żeby wiedzieć co dokłądnie, to trzeba podpiąć VAGa, sprawdzić temperatury w kilku miejscach. Zajrzyj do działu diagnostyka - tam jest informacja, gdzie te temperatury sprawdzić i co oznaczają ich wartości (a właściwie różnice w wartościach).
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Lepiej wygląda na B6 niż na B5.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Grzesiu, pamiętasz Będzie jutro na spocie?[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 16:13_________________________________________________ We weekend na Moto ON już było
-
Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?
Życie... On nic nie stracił - dostanie zwrot kasy za niewykorzystany czas AC. A jeśli wypowiedziałeś też jego OC, to także zwrot za OC.
-
Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?
Nic nie straciłeś, bo nie było co. Z samochodem przechodzi tylko i wyłącznie OC. Wątpię, aby sprzedawca zgodził się, abyś jeździł jeszcze 10 miesięcy na jego polisie AC (zniżkach) - de facto musiałbyś jeździć jego samochodem, a dopiero pod koniec polisy napisać nową umowę kupna-sprzedaży.
-
Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?
Chyba warto by było napisać jeszcze dlaczego