Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Zmierz listwy, dorzuć po jakieś 3 cm do każdego elementu na stronę (łatwiej naciągnąć folię) i kupuj arkusz. Najgorzej jest naciągnć folię na duże wypukłe elementy (np. tylne lampy) - listwy drzwiowe to pryszcz.
  2. Taka opcja już była rozważana i ... do odważnych świat należy. Teraz już po ptokach - zostaje tylko trzymać kciuki, żeby wszystko poszło gładko.
  3. Fotka z AutoŚwiata - zapowiedź artykułu w następnym numerze. Chyba nam się kolega lansuje - czyżby na jutubie filmik znaleźli
  4. Kali, to chyba Twoje
  5. Niezłe jaja To jest wyłudzenie w ramach prawa. nex, przyciśnij jakieś TV, napisz do Faktu i SuperExpress - może wtedy ktoś się tym bardziej zaineteresuje. Poza tym jak możesz, to napisz coś więcej, co powiedział Ci prawnik i o jakie przepisy dokładnie chodzi. Może ktoś by to nagłośnił.
  6. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Aaa, panowie, przypomniało mi się, że przecież ja jeździłem na zestawie -35/-35 i ori amorkach Niezłe amory (coś ponad 60% chyba miały) po 3 tygodniach były do niczego. Przy 80 km/h raz złapałem taką fałdę, że grillem zaryłem o asfalt a d*pa była nad moją głową Po tej akcji, w tydzień, już OOOO siedziało na twardych amorkach - a żonka od ręki pobłogosławiła wydatek po takiej przejeżdżce (całe szczęście rozmawiała wtedy przez telefon, więc nie padłem na zawał od jej krzyku)
  7. Dobry typ Dla pewności trzeba to sprawdzić VAGiem - szukaj wątku Diagnostyka lub mojego wątku pt. temperatura coś ... tam coś tam. Jest tam napisane co i gdzie i jakie temperatury sprawdzić VAGiem i diagnoza.
  8. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To, że przy ori amorach i -40 nie czuć twardości, to OK. Tylko wjedź na takich amorach w większą fałdę i od razy ryjesz w glebę. Przy twardych amorkach to się zdarza, więc przy miękkich musi częściej. Chyba, że ktoś się tylko lansuje z prędkością do 50 km/h, to OK.
  9. Zniżki na AC i OC to dwie różne sprawy. Niektórzy ubezpieczyciele przenoszą zniżki z OC na AC, ale jest to tylko ich dobra wola, promocja, zachęta - nie jest to reguła. Zniżkę dostajesz od ilości lat bezszkodowej jazdy. Więc nawet jeżeli jeden ubezpieczyciel teraz przyzna Ci 60% na OC (tyle nazbierałeś) + 60% na AC (przeniesie zniżki), to następny już nie musi, bo będzie miał np. tylko 1-2 lata bezszkodowej jazdy na AC i przyzna Ci tylko 10-20%. A niestety zmiana ubezpieczyciela przy zmianie auta jest bardzo prawdopodobna. Np. obecne Audi wyszło mi najtaniej w Avivie, ale dla B6 Aviva zaproponowała kosmiczną stawkę. Dużo lepiej wypadło LINK4 i AXA, które dla obecnego B5 proponowały mi kwoty sporo wyższe. Każdy ma swoje dziwne przeliczniki, więc trzeba zawsze sprawdzać kilka towarzystw (jedno auto mam w Avivie, drugie w AXA, bo wybrałem tańsze opcje). Mając 60% zniżki teraz, kupując samochód dużo droższy, też będę miał 60% zniżki i to już robi się spora oszczędność. W tej chwili opłaty są do przyjęcia, a zniżki lecą. Zresztą nigdy nic nie wiadomo, co może się przydarzyć. Wiadomo, że w koszty 1000-2000 nie będę się bawił, bo żniżki polecą. Ale już przy dużej szkodzie, zawsze coś dostaniesz.
  10. Ja też z tego nie korzystałem, ale ... zakładam, że kiedyś kupię samochód wart sporo więcej niż obecny, więc 60% zniżki przyda się bardzo. Ponadto nigdy nie wiadomo, kiedy się coś przytrafi - zawsze parę groszy powinni Ci wypłacić.
  11. Ja mam w Avivie - dla mnie tam wyszła najniższa cena.
  12. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No tragedii nie ma, dlatego jeszcze jeżdżę, ale dodatkowe 20 mm w dół + miękkie amorki, to jakaś masakra by była na naszych drogach.
  13. To powiedz, żeby Ci od razu przysłali wzór wypowiedzenia i zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia. I cmoknij ich w tyłek. U innego ubezpieczyciela pewnie znajdziesz taniej, tylko trzeba poszukać.
  14. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Bardzo zły pomysł. Przy twardych amorkach i -35 trzeba się czasami napocić, żeby koło nie przytarło nadkola, więc nie wyobrażam sobie jakby to miało funkcjonować przy ori i -55 Kowi :gwizdanie:
  15. Koszty utrzymania ?!
  16. za***ista - porządna gleba + koło i od razu fura wygląda
  17. Bierz 2 - 1 to już strasznie oklepane. Najlepsze jest ET35. ET 30 też wejdzie, ale przy 8,5 cala może coś gdzieś kiedyś przytrzeć - zależy od wysokości zawiasu i sprawności amorków. ET45 - dokupisz dystanse i wsio gra, ale wiadomo to dodatkowy koszt.
  18. Konsoli środkowej nie maluj - to będzie przesada i będzie waliło po oczach jak cholera. Te listwy wystarczą w zupełności.
  19. Wróciłem.. Idę opić, co by się dobrze sprawował :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:09_________________________________________________Już obrandowany LIPA Nie ma i nie będzie ramki z tyłu. I nie Avant
  20. Chyba muszę sąsiadowi powiedzieć, żeby gaz zakładał już do RSa - będzie miał Szybciej i Taniej
  21. No to jak kumpel, to niech Ci wgra ponownie serię, żeby się coś nie wysrało do czasu, aż zrobisz porządny program.
  22. Jak logi zrobione poprawnie to właściwie można wszystko odczytać.
  23. No to chyba sporo wyjaśnione. Kto chce, niech się wybierze osobiście (jak widać "kolegę" można namierzyć bez problemu), a kto nie chce, niech zgłasza odpowiednim służbom. I to chyba tyle w temacie ?! Proponuję ZAMKNĄĆ.
  24. Nie to, że nie powinno - nie ma prawa być błędów.
  25. 2 dni wolnego + 1500 na program + paliwko - to chyba nie aż tak dużo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.