Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. spoko, jest plan żeby go trochę przyciemnić Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:49_________________________________________________ Ameryka ostatnio w modzie :decayed: przez chwilę nawet miałem myśl żeby pojeździć tak ze 2 tygodnie
  2. przeróbki na prośbę kilku userów forum
  3. ten Pan to baq_didila z naszego forum :gwizdanie:
  4. 140mm ma powierzchnię 770cm2, a ori chyba coś około 420cm2 a do tego dochodzi lepszy nawiew na fmica, więc moim zdaniem będzie ok dodatkowy plus to nieco mniejsza pojemność całego układu (w porównaniu z 180mm), a więc mniejszy lag[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 11:50_________________________________________________BTW Karole odczuwasz jakąś różnicę na nowym turbo bez softu?
  5. zmieniłem jeszcze kilka szczegółów, chyba na plus -polerowany rant -lusterka w kolor nadwozia -wyrzucony chrom
  6. aju o ile się nie mylę to te kity z alledrogo robi kolega baq_didila
  7. BRA... :sick3: mówiłem Ci, nie zakładaj tego shitu... ale reszta fajna, nawet kilka niezłych fotek Ci się udało strzelić
  8. a jaki byłby dobry?
  9. heble masakra dostałeś maila? wyszło coś z tego?
  10. nie sprzedawaj, rezaj dalej fajna jest
  11. może znajdziesz coś tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_all_b5_chorusconcert_menu_serwisowe-t81855.0.html;msg917448#msg917448
  12. nie ma źle, na żywo nawet pasuje do białych zegarów
  13. staram się :decayed:
  14. "The Hurt Locker. W pułapce wojny" bardzo przyzwoity moim zdaniem, kilka scen które zapadają w pamięć http://www.filmweb.pl/f416984/The+Hurt+Locker.+W+pu%C5%82apce+wojny,2008
  15. dla mnie to już przerost formy nad treścią powiedz to Smsowi [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 14:35_________________________________________________ooo właśnie o wilku mowa
  16. miałem to samo, a6 stanęła obok mojej i przy niej moje rurki wyglądały jak w tico aju dobry pomysł z tym wyfukiem też nad tym myślę... i kusi mnie opcja wydechu 2,5"
  17. kostka która jest na pierwszym zdjęciu to prawdopodobnie przejściówka z ISO na złącze sony (coś jak na fotce poniżej), dlatego musisz sięgnąć głębiej, wyciągnąć trochę wiązkę i odłączyć przejściówkę wtedy podłączysz concerta i zobaczymy co gra a co nie, czy jest can itd jest też opcja (mało prawdopodobna) że przejściówki nie ma i instalacja jest zakończona bezpośrednio wtyczką sony, ale wtedy najlepiej żeby za podłączanie wziął się ktoś, kto w tym siedzi, a nie "laik"-jak to określiłeś w temacie
  18. fajnie wygląda z tym grillem :naughty:
  19. da się to obejść, sprawdziłem cytat z innego forum:
  20. masz u siebie katalizator? kolega w seacie też ma? powiem Ci że jak wyprułem u siebie kata i zmieniłem kolektor ssący na taki z większą średnicą kanałów to zauważyłem że AVG chyba lepiej reaguje na gaz... być może to tylko placebo
  21. Mistrzostwo jak dla mnie: Coma - Trujące rośliny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.