Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. trochę klasyki jeśli było to sorry
  2. chyba chodzi o to żeby zamontować kolektor z awx+egr z awx+rurę dolotu z awx+dorobić rurkę między kolektorem wydechowym a egrem, to wszystko w silniku ajm, a później zaślepić świeżo zamontowany egr z awx i cieszyć się że ma się tyle zbędnych pieniędzy :kox: czy nie? BTW myślę że wątek nadaje się do kosza
  3. :polew:
  4. racja, sorry trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem, już poprawiłem
  5. za***iście wygląda
  6. a co wygrała? aju oczywiście poszło i ode mnie
  7. Podesłałem Ci już link do postu w którym jest odpowiedź, a wciąż pytasz :wallbash:
  8. dokładnie, a później zaślepiasz EGR tak jak jest to opisane w wątku który podesłał Kowi i po robocie pytanie tylko po co montować EGR i go zaślepiać? nie lepiej kupić przejściówkę i złączkę elastyczną?
  9. z tego co wiem w AJM/ATJ nie ma możliwości żeby założyć kolektor z AWX i zostawić ori egr, jeśli tak bardzo zależy Ci na zaworze recyrkulacji to musisz założyć ten z AWX plus kilka innych gratów żeby to wszystko pasowało o ile pamiętam to Cristoforo robi tak u siebie :gwizdanie:
  10. poszukaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_najlepsza_opcja_na_cd_w_b5-t116812.0.html;msg1395728#msg1395728
  11. przecie to samo mówię
  12. tak ale ja mówię o porównaniu Avusa II z Avusem I S6, chodzi mi o to skąd stwierdzenie że: Avus II 8j i et45 jest równo z błotnikiem przednim, skoro Avus I z S6 8j i et35 też jest równo z błotnikiem to pewnie kwestia podejścia, dla niektórych jest bardziej równo, dla innych mniej osobiście twierdzę że et45 przy 7,5j w B5 z przodu jest ok, z tyłu trochę za bardzo schowane, powinno być et35
  13. no tak ale Topor chyba miał s4 z tego co pamiętam
  14. To dlaczego poprzedni avus też 8'' szer. ale et35 jest równo z błotnikami? tu jest et45 więc? poprzedni avus to 7,5j i et45
  15. Karole a jarucki robi Ci już orurowanie do fmica?
  16. ok, dzięki już wyczaiłem gdzie zrobiłem błąd
  17. Panowie, podłączyłem dzisiaj u siebie wskaźnik doładowania, wszystko śmiga jak należy, ale... wskaźnik który mam ma tzw "ceremonię otwarcia" no i z tym jest problem, bo po przekręceniu kluczyka owszem wskazówka zapitala po całej skali i z powrotem, ale podczas zapalania ceremonia się powtarza (prawdopodobnie przez spadek napięcia podczas rozruchu) i teraz pytanie: U Was jest tak samo?
  18. Toporowe nie są takie złe powiedziałbym że nawet za***iste ale u mnie zostają 17", przynajmniej w tym sezonie... Dopisany: 11 Marzec 2010, 10:54_________________________________________________ Troszkę dzisiaj porezałem i oto efekty: co prawda nie podłączyłem jeszcze wężyka ciśnieniowego, bo muszę dorwać odpowiedni króciec żeby się wmontować w dolot, ale i tak jest kox :kox:
  19. zaraz powiesz że wracasz do AVUSów :decayed:
  20. da radę prosta przejściówka przy radiu+przeciągnięcie kabli sygnałowych+przeciągnięcie kabli zasilania przez w/w przejściówkę w miejsce starego wzmacniacza [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 22:28_________________________________________________BTW aju ma rację, było już na forum :gwizdanie:
  21. miałem to zrobić wieczorem bo teraz jestem w pracy, Reniu dzięki że mnie wyręczyłeś
  22. a ja delikatnie "stjuningowałem" swoje
  23. Panowie a ma ktoś namiary na godnego polecenia speca na śląsku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.