Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. może już się pogodził z tym że TeTety mu nie poskładają do kupy i teraz kombinuje jak do matiza wsadzić 19" 10j :decayed:
  2. dzięki szkoda że w polszy niedostępne...
  3. mogę zapytać gdzie dorwałeś czarne silikony? bo to na rurce, nad filtrem to silikon, prawda?
  4. to chyba najlepsze rozwiązanie czerwony kabel do plusa, który pojawia się po włączeniu świateł i potencjometr na tym kablu. Mamy w tedy regulację podświetlenia. Może dodatkowo jakiś bezpiecznik żeby fury z dymem nie puścić
  5. wypierz dokładnie tapicerkę ślady po wodzie robią się bo fotele są brudne mimo iż tego nie wydać
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70.0.html;highlight=kody+klimatronika[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 19:33_________________________________________________tylko takie sprostowanie, u Ciebie będzie to kanał 49
  7. w numerze VIN zawarta jest informacja o tym na jaki rynek auto zostało wyprodukowane, więc niezależnie od tego czy robił to paprok, ASO audi czy nawet papież, idzie to sprawdzić A tak właściwie to nie poinformowanie kupującego o przekładce nie podchodzi pod oszustwo?
  8. mówię tak bo zazdroszczę... ale tylko zimą
  9. eeeeee cfaniaki z Q więcej Wam pali, części droższe, przyspieszenie gorsze itd :gwizdanie: a wszystko to żeby się poślizgać przez 2tyg w roku :decayed:
  10. kto tak mówi?? Aju dobrze gada, jeśli głośniki to nie jakieś dwu, trzy, pięcio, ośmio drożne... Na przód zestaw odseparowany (16cm to max co można zmieścić pod seryjną tapicerką), a do bagażnika sub, nic lepszego nie wymyślisz :gwizdanie:
  11. mam to samo :gwizdanie: szlag mnie trafia jak słyszę ten dźwięk... optymalna tapicerka to półskóra plus alkantara
  12. na mój gust to nie zrobisz żeby Ci się ściemniały razem z dechą .. czemu nie? a np przewód od podświetlenia wskaźnika wpiąć, zamiast bezpośrednio do plusa, to do instalacji podświetlenia deski?
  13. no i wreszcie to wygląda jak trzeba widzę że u Ciebie pokrywa aku też ma wyłamany zaczep, jakaś plaga chyba
  14. aminokwasy, z tego co pamiętam pokaźnych rozmiarów te kapsułki http://www.kfd.pl/trec-amino-max-6800-41071.html dzięki, co by to z resztą nie było, dziś jak wrócę z pracy będzie bal :evil: Przecież to nic złego.. dokładnie, to nic złego tylko nie wiem czy np inne środki treca nie mają takich kapsułek, pamiętam że te aminokwasy mają bo sam je brałem... dawno temu
  15. aminokwasy, z tego co pamiętam pokaźnych rozmiarów te kapsułki http://www.kfd.pl/trec-amino-max-6800-41071.html
  16. piękne :good: ja bym jeszcze pomyślał o ledach w zderzak i chromowanym grillu
  17. jak już jesteśmy przy temacie księży... http://www.dobro-dobro.pl/
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_turbiny_na_awx-t80069.0.html ten opis powinien Ci się przydać
  19. a taki był ładny :decayed: amerykajski
  20. a jeździ już parówa?
  21. będę Kowi co za specyficzne przyciski?
  22. http://polskalokalna.pl/news/piotrus-z-szamocina-w-rekach-policji,1425816
  23. czasem cel uświęca środki ale to tylko do Was Tomeczku :polew: numerek guziora :gwizdanie:
  24. Karolku a masz dla mnie ten numerek?
  25. Michał odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    było było u siebie mam wszystkie samościemniające, ori nie rezane ps Gregoo77k fajna opcja, fajne fotele chociaż nie jestem zwolennikiem skórzanych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.