Treść opublikowana przez Michał
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
może już się pogodził z tym że TeTety mu nie poskładają do kupy i teraz kombinuje jak do matiza wsadzić 19" 10j :decayed:
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
dzięki szkoda że w polszy niedostępne...
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
mogę zapytać gdzie dorwałeś czarne silikony? bo to na rurce, nad filtrem to silikon, prawda?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
to chyba najlepsze rozwiązanie czerwony kabel do plusa, który pojawia się po włączeniu świateł i potencjometr na tym kablu. Mamy w tedy regulację podświetlenia. Może dodatkowo jakiś bezpiecznik żeby fury z dymem nie puścić
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
wypierz dokładnie tapicerkę ślady po wodzie robią się bo fotele są brudne mimo iż tego nie wydać
-
[B5 AVG] Wyższe wskazanie temperatury na wskaźniku jaka przyczyna?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70.0.html;highlight=kody+klimatronika[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 19:33_________________________________________________tylko takie sprostowanie, u Ciebie będzie to kanał 49
-
Przekladka Anglika
w numerze VIN zawarta jest informacja o tym na jaki rynek auto zostało wyprodukowane, więc niezależnie od tego czy robił to paprok, ASO audi czy nawet papież, idzie to sprawdzić A tak właściwie to nie poinformowanie kupującego o przekładce nie podchodzi pod oszustwo?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
mówię tak bo zazdroszczę... ale tylko zimą
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
eeeeee cfaniaki z Q więcej Wam pali, części droższe, przyspieszenie gorsze itd :gwizdanie: a wszystko to żeby się poślizgać przez 2tyg w roku :decayed:
-
[ALL] 6x9 pytanie!
kto tak mówi?? Aju dobrze gada, jeśli głośniki to nie jakieś dwu, trzy, pięcio, ośmio drożne... Na przód zestaw odseparowany (16cm to max co można zmieścić pod seryjną tapicerką), a do bagażnika sub, nic lepszego nie wymyślisz :gwizdanie:
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
mam to samo :gwizdanie: szlag mnie trafia jak słyszę ten dźwięk... optymalna tapicerka to półskóra plus alkantara
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
na mój gust to nie zrobisz żeby Ci się ściemniały razem z dechą .. czemu nie? a np przewód od podświetlenia wskaźnika wpiąć, zamiast bezpośrednio do plusa, to do instalacji podświetlenia deski?
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
no i wreszcie to wygląda jak trzeba widzę że u Ciebie pokrywa aku też ma wyłamany zaczep, jakaś plaga chyba
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
aminokwasy, z tego co pamiętam pokaźnych rozmiarów te kapsułki http://www.kfd.pl/trec-amino-max-6800-41071.html dzięki, co by to z resztą nie było, dziś jak wrócę z pracy będzie bal :evil: Przecież to nic złego.. dokładnie, to nic złego tylko nie wiem czy np inne środki treca nie mają takich kapsułek, pamiętam że te aminokwasy mają bo sam je brałem... dawno temu
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
aminokwasy, z tego co pamiętam pokaźnych rozmiarów te kapsułki http://www.kfd.pl/trec-amino-max-6800-41071.html
-
[ALL] Moja nowa koleżanka będzie do przodu
piękne :good: ja bym jeszcze pomyślał o ledach w zderzak i chromowanym grillu
-
Strefa Śmiechu
jak już jesteśmy przy temacie księży... http://www.dobro-dobro.pl/
-
[B5 AFN] 1.9tdi, 110 koni 96r, Jak zdemontować turbine
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_turbiny_na_awx-t80069.0.html ten opis powinien Ci się przydać
-
[ALL B5] Parówa
a taki był ładny :decayed: amerykajski
-
[ALL B5] Parówa
a jeździ już parówa?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
będę Kowi co za specyficzne przyciski?
-
Strefa Śmiechu
http://polskalokalna.pl/news/piotrus-z-szamocina-w-rekach-policji,1425816
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
czasem cel uświęca środki ale to tylko do Was Tomeczku :polew: numerek guziora :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karolku a masz dla mnie ten numerek?
-
[B5 AKN] mała czarna
było było u siebie mam wszystkie samościemniające, ori nie rezane ps Gregoo77k fajna opcja, fajne fotele chociaż nie jestem zwolennikiem skórzanych