Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. .... z Vagiem pod pacha ..... trzeba kształcić młodzież
  2. juz niedługo Zlot to sie napijesz ..... fajnie by było, ale nie mogę teraz jechać, mam 9-miesięczniaka i muszę się nim opiekować a zlot to nie jest dobre miejsce dla niego ale jak będzie starszy to na pewno będzie jeździł ze mną i obskakiwał wszystkie furacze
  3. ale bym się napił zmrożonej wody ognistej :drool:
  4. coś Ty narobił, a taka była ładna pogoda
  5. 4x4 tak tip nie
  6. rób logi wrzucaj na forum do odpowiedniego działu a kilka osób na pewno się wypowie na temat Twojej maskotki
  7. nie mam dla Ciebie dobrych wieści pompa w zbiorniku nie podaje paliwa do VP44, tylko podaje ją do komory spiętrzającej i pracuje tylko wtedy gdy w zbiorniku jest mniej niż 3/4. najprawdopodobniej kręcąc po kilka razy uszkodziłeś pompę wtryskową która pracowała na sucho, najprawdopodobniej masz nieszczelności w układzie paliwowym i się on zapowietrzał teraz najgorsze, musisz oddać VP44 do regeneracji i przygotować się na wydatek ok. 2kplnów
  8. kurka wodna, 008 albo zapomniałem zrobić, albo ni gdzieś je wcięło lilantoine dymił bardzo bo jeździliśmy wieczorkiem i w światłach innych aut, a tym bardziej jak starujesz z niskich obrotów to musi trochę zadymić. może coś z podłączeniem turbiny jest nie tak, zobaczcie samą końcówkę obrotów jak zadane spada a rzeczywiste rośnie, może tutaj jest pies pogrzebany
  9. węgry mam lekko obcykane (byłem tam z 10lat temu) i polecam bardzo, a w przyszłym roku to mam nadzieje będę się mógł już wybrać
  10. ja też zoo mijam albo z jednej abo z drugiej strony
  11. lukaszr pojechał dzisiaj chyba po furkę, miejmy nadzieje że nie wróci z pustymi rękami @hornet nie podłączam kompa pod takie wynalazki, jeszcze mi się zawirusuje
  12. angee jest po prostu zazdrosna ja dzisiaj też będę z vagiem i mam nadzieje od 19 jak macie jakieś specjalne życzenia to dajcie znać to się przygotuję merytorycznie, bo nie wszystko da rade z głowy zrobić
  13. może N75 lub jego sterowanie kuleje, zobaczymy wieczorem [br]Dopisany: 11-08-2007, 10:18:34_________________________________________________logi zrobione i mi to wygląda na jakieś nieszczelności w dolocie, ale może koledzy by się jeszcze wypowiedzieli: tak wygląda 011: i jego wykresik: do tego 010: i 003:
  14. a skąd w silniku 1.9 tyle kółek w rozrządzie i jeszcze VP44 toż to 2.5 V6 TDI z dwoma intercoolerami w nadkolach i można by tak wymieniać jeszcze długo,...
  15. zobacz bagażnik, może tam się nalało
  16. najważniejsze to mieć jakiścel w życiu :drunk:
  17. kiepsko kupić auto i nawet nie móc się nim przejechać
  18. moja srebrna strzała załapała się do tvn turbo stoi w tle jak biernacki coś tam opowiada
  19. oto cała instrukcja samodzielna wymiana odmy
  20. studiując inne forum, wybrałbym regenarcje za 1000 a nie nowe z ASO za 4000 (zamieników nie ma) jeśli się dba o hydraulikę i dynamikę gazów w głowicy to wałki się nie niszczą
  21. zawsze można kocykiem poratować
  22. primo: logi do kitu, pedał gazu nie wciśnięty do oporu, w 010 w 4-tej kolumnie musi być 100% secundo: sprężarka nie daje rady napompować odpowiedniego ciśnienia a przepływomierz pokazuje kosmiczne wartości, moja diagnoza to dziura w dolocie że aż świszcze!!!
  23. zrób 003 BS to będzie wiadomo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.