Treść opublikowana przez mar_92
-
[ALL B5] Montaż łącznika stabilizatora
jest osobny watek na temat MS-ów i opinie sa rozne...tyle ile glow tyle opini :gwizdanie: czyli ta jak ze wszystkim, kto co ma to chwali
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
nic to nie da. jeśli termostat jest dobry to i tak przecież na chłodnice płyn idzie dopiero po osiągnięciu temp roboczej Uważam że zasłanianie chłodnicy ma sens,jak zasłonie chłodnicę to silnik nie jest chłodzony zimnym powietrzem które wpada przez grill
-
[ALL B5] Montaż łącznika stabilizatora
Ciekawy jestem ile Ci wytrzymają te wahacze?
-
[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
Odkręć kolo,zobacz czy osłona nie ociera,sprawdź tez klocki
-
[B5 ABC] Wyciek płynu chłodniczego
Tylko żeby ten cud Cie drogo nie kosztował
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tylko zobacz ile już jest u nas podatku w 1 litrze.Córka jest w Dani,i tam on to koszt około 6zl
-
Ceny paliwa marzec 2026
dlaczego akurat do 06.2012? teraz robią stadiony drogi,potem wszystko stanie
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
Pewnie wcześniej auta paliły po 7 litrów , a jak podłączyli super urządzenie to pala po 5 litrów
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ceny on będą rosły do czerwca 2012,potem będą spadać , zmniejszy się zapotrzebowanie
-
[B5 ABC] Wyciek płynu chłodniczego
Dokladnie jak pisze kolega majkel_majki , oby tak Ci się nie stało gdzieś w trasie, sam płyn na pewno nie uszczelnił
-
[ALL] Żarówki LED - nieuczciwi sprzedawcy
Dokładnie jak pisze kolega virus31 , kupiłem do domu i wytrzymały trzy tygodnie 2 szt a jedna spaliła się w dniu założenia
-
[B6 AWX] Biopaliwa
Ja myślę że paliwo jak będzie kosztować nawet 7 czy 8 zł ,to i tak będziemy kupować
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
pokupowali Ci co mają fiata uno w gazie :polew:
-
[ALL B6] Nie działajace hologeny i klakson
sprawdź przekaźnik,może się poluzował
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
gdzie te fotki
-
[B6 AVB] Moja slicznotka
zapodaj więcej fotek
-
[ALL B6] Wyciek płynu,brak ogrzewania
popatrz dobrze,może jednak zlokalizujesz
-
[B5 AFN] Przeplywomierz
dlatego lepiej kupić Bosch lub Pierburg
-
[B5 AFN] Przeplywomierz
Powiem tak ,kiedyś kupiłem jakiś zamiennik i działał cztery miesiące
-
Spociki Łódzkie
Jeśli ktoś by miał ochotę na tytoń, w dobrej cenie
-
[B5 AFN] Jaki termostat
Ja kupiłem ten http://moto.allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1874698233.html
-
Spociki Łódzkie
dokładnie [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 19:54_________________________________________________ Późno ten obiad,co do piwa to ok :>
-
[ALL] Żarówki LED - nieuczciwi sprzedawcy
Jak komuś nie szkoda kasy
-
[ALL] Żarówki LED - nieuczciwi sprzedawcy
Jak tak patrze na komentarze, to widzę ze wszyscy zadowoleni są
-
[ALL] Żarówki LED - nieuczciwi sprzedawcy
Możesz podać link,do tych super świecidełek