Treść opublikowana przez lapek85
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
kurde napęd tył w audi
-
Sprzęt do Paintball’a, co kupić??
Witam Czy ktoś zna się na pukawkach do PB?? Wraz ze znajomymi chcemy kupić pistolety o do tej zabawy + inny niezbędny sprzęt,(amatorski). Kolega, rolnik ma w swoim posiadaniu stary duży PGR i inne ciekawe tereny, chcemy to wykorzystać i troszkę sobie postrzelać. Problem w tym, że nikt z nas kompletnie się na tym nie zna, nie wiemy jaki sprzęt kupić, co jest dobre, jakie firmy itp. Na głowę mamy do przeznaczenia +-1000zł. Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat, zna jakiś sklep który da nam mały upuścik na 6 szt. to proszę o informację. pozdrawiam
-
[ALL B5] Mycie silnika
jak chcesz umyć silnik to najlpeiej niech jest zimny, odłącz aku a po myciu niech postoi i przeschnie, nie odpalaj odrazu
-
[B5 AJM] Pytanie o amory do B5 po lifcie???
tutaj masz katalog KYB http://www.kyb-europe.com/kyb-poland/catalogue.asp amory tej firmy są a nawet jeśli chcesz inne to może łątwiej będzie Ci znaleźć jako zamiennik kyba
-
[B6 ASN] Kolejna A4 w domu :)
troche biedą w środku zalatuje do takigo silnika skóra standardem powinna być
-
[ALL B6] Jak zabezpieczyć halogeny przed kradzieżą ?
ostatnio nocą wracałem do domu, idę dużym parkingiem i widzę, że w śród klamotów stoi czarne B7 na ładnych dużych alu, podchodzę bliżej aby popatrzeć i odrazu w oczy rzuciły się chamsko zerwane emblematy z klapy oraz brak szkieł lusterek i wiszące po nich kable masakra, w tym głupim kraju nie można mieć nic dobrego, lepszego niż ogół
-
[ALL B5] Przełożenie stelaża fotela pasażera w polifcie
Witam forumowiczów Chciałbym w swojej audi przełożyć stelaż fotela pasażera, gdyż ten ori nie ma regulacji wysokości Moje pytania są następujące: 1. czy może być prawy fotel z angola? 2. czy da się to przełożyć bez ściągania tapicerki? 3. czy fotel z przed lifta będzie pasił do polifta? jak ktoś przerabiał coś podobnego proszę o poradę
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
tak, sprzęgło seria do tego silnika narazie nic nie robie, chodzi mi po głowie zmiana fury, S4 b5 albo jakas prawdziwa terenówka jak się nie uda to na przyszły sezon 230+BRD+sachcs perfomance
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
narazie na próbe siedzi zestaw LUKa (dwumasa i sprzegło) i od czasu softu dzielnie znosi tą moc, nie mogę narzekać, zero poślizgów, wszystko ok, obecnie przejechałem na nim ok. 3000 km w szafie leży wspomniany wcześniej Sachs Perfomance,nie zakładam bo nie ma na tą chwile takiej potrzeby, LUK daję radę, pozatym może na przyszły sezon powiększe stadninę to warto mieć nowe sprzęgiełło na pierwszy rzut oka sachs perfomance dużo się nie rózni od luka, dokłądnie teraz nie pamiętam, ale ma grubsze/twardsze sprężynki w tarczy, okładziny mają ciutke inny odcień, a w docisku to nic szczególnego nie zauważyłem, pewnie z innych trwalszych materaiłów wykonany, producent podaje, że zniesie 420Nm :gwizdanie: odnośnie Radzikowskiego to wałkowałem z nim temat mocnego sprzęgła, ale konkretów teraz nie pamietam, dawno to było (listopad 2009 ) taniej wyszło kupić sachsa per.. za któego wtedy dałem po "układach" 1600zł pamiętam, ze Radzikowski chciał aby mu wysłać nowe sprzegło i dwumase np. LUKa + stare z fury on miał je wzmocnic, cena wachała się chyba koło 1000zł
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
też się nad tym zastanawiam i nie wychodzi, a kalkuluje biedna i oszczędną wersje S4
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
można i 160ps na chwile zrobić trza było zobaczyć jakiego batorego wtedy stawiał etam, chłopy, trzeba sprzedać TDIka i kupić RS4 i rezać i ...
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
aju a czy solisto clasic będzie w pełni obsługiwać radio concert w b5 z 2000roku??
-
[B5 AFN] Chciałbym wymienić sprzęgło na jakieś mocniejsze,co proponujecie?
na paru forach czytałem negatywne oponie o zestawie valeo, ale jak jest naprawde to trzeba samemu się przekonać w swoim TDIku 375Nm obecnie mam nową dwumase i sprzegło LUKa, jak narazie od 2tys km przeności moc idealnie nic się nie ślizga, ale jak padnie to w szafie mam komplet SACHS PERFORMANCE, kupiony już dość dawno, ale wtedy kosztował mnie troszkę ponad 1600zł co do skrzyni 6 to duzym PLUSEM jest większe sprzęgło-średnica, trzeba też poszukać "długiej skrzyni" bo ta np, z AVF to dla mnie porażka, szczególnie w mieście
-
[B5 AVG] Metaliczne stukanie z zawiechy
końcówkę drążka czy też drążek kierowniczy wymieniłeś??
-
[B5 1Z] Wyciek z EGR
tu masz wszystko łądnie opisane http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t6071.0.html;highlight=egr+zaślepić
-
[B6 ALT] Nowa instalacja BRC SEQUENT 24 - niekomfortowy problem
miałem identycznie z tą czerwoną naklejką, zmienili nieodpłatnie jeszcze przed przeglądem zerowym na nowe lecz tym razem z niebieską naklejką-podobno mniejsze poźniej miałem jeszcze przygodą z kompem od gazu, wjechalem w dziure i sie wysrał na amen, także na gwarancji wymienili
-
[B6 ALT] Nowa instalacja BRC SEQUENT 24 - niekomfortowy problem
ja miałem podobną sytuacjie w poprzednim aucie, też BRC sequent 24, na zimnym auto potrafilo szarpnąć, a czasem nawet podczas zmiany biegów zgasnać, lub bardzo przymulić do np. 500obr/min jak był ciepły wszytko ok, przyczyną tego były zbyt duże wtryski, źle dobrali, pamietam na początku miałem czerwone, zminili na niebieskie i od tamtej pory auto śmiga na gazie bez problemu, teraz ma ok 90tys na LPG i jest ok
-
[ALL B6] Zmiana na RS4
niektórzy to maja fantazje, zrobić przekładkę diesla na V8
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/user/WybierzNajlepszych
-
[B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
robi się OT w temacie, pozatym nie będe komentował powyższej wypowiedzi bo pewnie znowu krope wyłapie
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
aju udało Ci się w końcu
-
[B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
chciał czy nie, musiał!! szef owej firmy, wybrał się parę razy z kilkoma wybranymi kierowcami w stałe trasy wcześniejsze trasy kierowca pokonywał ze średnim spalaniem 36l/100km, po przejażdżce w szefem i minimalnym użyciu tempomatu spalanie 32-33l wieć można to co napisałem, wiem od dobrego kumpla, co ma dobrą fuchę w tej firmie i bajek nie pisze więc kolego Narvik z Twoim podejściem długo byś tam miejsca nie zagrzał :polew:
-
[B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
chyba odwrotnie :gwizdanie: tempomat nie widzi różnic terenu, podjazdów, widzi tylko chwilowe potrzeby kumpel, kierownik transportu duzej firmy spedycyjnej opowiadał, jak nastała era kryzysu to u nich w firmie nakazano kierowcą TIRów minimalnie używać tempomaty, (mogli tylko na długich równych dorgach), po tym zabiegu oszczedności sięgały koło 3l/100km, przy dużym taborze ciężarówek i sporej ilość pokonywanych km oszczędności są spore
-
[ALL B5] Jakie amory do Eibacha??
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_eibach_pro_kit_30_a_amortyzatory-t133743.0.html;msg1600077#msg1600077 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t126349.0.html;highlight=eibach
-
[B5 AFN] Jakie turbo
to co odczytałem z turbiny z AFNa VNT 15 MADE IN ITALY 028145702H G54 454231-4 S/N OFC0187 I GARRETT może Ci się to przyda :gwizdanie: