Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. tak i spaliłem tarczę sprzęgła przy przejściu z 3 na 4 bieg
  2. no na odległość CI nie pomogę, chyba zostaje Ci uznać że może się nic nie wlało
  3. no dostać się mógł zawsze, nie umiem tego ocenić, trzeba by było endoskopem luknać Faktycznie rurka jest na zawleczkę mój błąd
  4. aju odpowiedział(a) na wojtek123 temat w Audi A4 B6/B7
    poziom płynu sprawdziłeś?
  5. aju odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    nie widzę tego oleju
  6. najlepiej podpiąć się bezpośrednio pod zegary, rozpis pinów jest w wątku o wymianie licznika na FIS jak i ogólnie w google a tu masz rozpiskę kabla
  7. kup jakiś ze średniej półki, nie najtańszy nie najdroższy, nie wiem jaki Ci polecić bo ja wyszedłem na podwórku i wziąłem sobie inny... Odkręć rurkę doprowadzająca płyn, później wyciągnij go zdecydowanym ruchem
  8. a4 nie ma osobnego voltomierza ma wbudowany w zegar
  9. jest na zewnątrz, wymiana zajmuje maks kilkadziesiąt minut
  10. proszę http://www.wrzucaj.com/652076
  11. jak nie pomierzysz to ze szklanej kuli Ci nie wczytamy
  12. czyli płyn hamulcowy ucieka, albo wysprzęglik się skończył albo ta rurka co łączy się z nim u mnie siadł wysprzęglik Zaraz zaleje Ci sprzęgło i spalisz je więc ogarniaj temat
  13. prędzej to nie olej a płyn z wysprzęglika, zobacz czy masz płyn hamulcowy w zbiorniczku i będziemy gadać
  14. szkoda że masz daleko a wysyłać się nie opłaca... mam pełno sprawdzonych osobiście skrzyń
  15. jak nie umiesz zakodować to przełóż wirnik z nowej do starej A jak masz vaga to sposób kodowania jest na forum, choć mi tylko VCDS zdołał to zrobić, inne VAG potrzebowały drugiego kluczyka w zamku
  16. ja już raz kupiłem nie markowe... od 180 tak trzęsło że się nie dało jechać :gwizdanie:
  17. aju odpowiedział(a) na dero686 temat w Audi A4 B5
    dla mnie to nie jest norma, mam swoje a4b5 i 8 anglików w historii i w żadnym nie brało przy końcu
  18. aa ok
  19. podejdzie, tylko będzie miała za dużo funkcji :decayed:
  20. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    masz to co ja miałem, u mnie ustąpiło po wymianie uszczelki i uszczelnieniu
  21. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    skad sie moze brac ten luz? bo widze producent tych redukcji jest tylko jeden, mogli ja zle wykonac? kurde zebym to sam skladal to bym cos wiecej wiedzial, a tak teraz na aucie to ciezko cos tam zobaczyc ja miałem od innego producenta i była git jak Ci pisałem, gadałem właśnie ze znajomym z golfa 4 który zmienił turbo na ARL i też się boryka z luzem tej przejściówki ale ciśnienie na logach nie spada... jednak olej się przedostaje czyli lekka nieszczelność istnieje przez ten luz [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 20:21_________________________________________________ po prostu je wyciągam kombinerkami i jest mi obojętne czy się wygnie czy nie...
  22. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    no ja jak miałem awx dałem pierścień gumowy oryginalny a nie taką uszczlkę jedno rzędową a dodatkowo przejściówkę posmarowałem za uszczelką silikonem odpornym na temp ale tak profilaktycznie bo nie ruszała się ale właśnie robiła się brudna... A jeśli chcecie mieć spokój.... to na koniec miałem wąż pół AWX a pół swojego łączonego rurą jak kolega pokazał
  23. ja zrobiłem w 4 autach już bez zmiany pestek, więc twierdzę że zawsze się da
  24. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    nie bardzo rozumiem co napisałeś
  25. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    Zawleczka jak napisałem CI już zabezpiecza TYLKO PRZED WYPADNIĘCIEM. Jutro poszukam po podwórku zawleczek, jeśli znajdę od razu wyślę, uszczelkę hmm musiał bym ściągnąć z węża a to średni pomysł lepiej kupić nową. A TY idź do InterCarsu jeśli masz i niech poszuka w katalogu tej zawleczki, oni ściągają części do VAG na następny dzień

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.