Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. z racji pytań na PW co gdzie połączyłeś napisze to tutaj: Wersja dla auta bez manetki (możliwość przełączania menu) SZARA KOSTKA PIN 17 - z guzikiem kupionym w sklepie elektronicznym (taki który nie blokuje się w pozycji ON) guzik podłączony do masy /MENU UP/ PIN 19 - z guzikiem kupionym w sklepie elektronicznym (taki który nie blokuje się w pozycji ON) guzik podłączony do masy /RESET/ PIN 14,16 - masa (błąd żarówek i hamulców zniknie) PIN 15 - kabel do czujnika wklejonego w zbiornik spryskiwaczy, czujnik podłączony do masy (czujnik kupiłem jakiś ze skody, dziurę wywierciłem, czujnik wkleiłem na silikon) PIN 9 - drzwi prawy tył z czujnikiem tych drzwi (wyciągacie go z pod gumki, przykładacie kabelek i patrzycie na którym kablu zapali się otwarcie drzwi na fis) PIN 10 - analogicznie do 9 tylko lewy tył dziś obadam czy można jakoś inaczej podłączyć pin 14 i 16
  2. a nie da się wgrać wsadu z zegarów 95r?
  3. wszytko ogarnięte, jednak zastanawia mnie... da się jakoś prosto podłączyć kontrole żarówek? bo póki co "hamulce" i "lampy" mam podłączone pod masę
  4. wszytko było na forum więc kompetentnie użyj szukaj
  5. kod zawieszenia masz na wlepce koło koła zapasowego, czy masz serie czy jakieś sportowe W sumie to wszytko już było dokładnie opisane na forum
  6. co za gówno
  7. nic nie musisz ściągać ani ustawiać geometrii
  8. to pewne że u niego głowica?
  9. jeśli przekładka jest zrobiona "nie na sztukę" to można powiedzieć że nie ma się czego bać.... poza trudnością w sprzedaży ale takie auta najczęściej robi sie na handel i taśma izolacyjna + sztukowanie kabli etc = powszechność
  10. co to jest
  11. myślę o wklejeniu tego czujnika na silikon
  12. Czyli łatwiej kupić taki czujnik za 25zł "wydziarać" dziurę w zbiorniczku na ten czujnik, oczywiście to uszczelnić. Później masa do jednego pinu tego czujnika a drugi pin łączyć z pinem 15
  13. może już nie dyskutujmy czemu taki wybrał i wyższościach jednego na drugim.. kupił ma, teraz coś trzeba z tym zrobić
  14. może po prostu napęd nie działa
  15. no to wybór należy do niego: 1. remont swojego 2. wstawienie innego 2,5 3. swap na 1,9 co by nie było tanio nie będzie ;(
  16. zrób test zegarów Vagiem, jeśli kontrolka się zaświeci to znaczy że dioda ok (choć nie spotkałem się jeszcze żeby któraś dioda w tych licznikach nawaliła) nie, to tylko komunikat głównie przypominający o wymianie oleju
  17. diody, ale nie sądzę że w tym leży problem
  18. kolega nie ma manetki, dlatego podłączenie jej jest mi zbędne. Chodzi mi tylko o te spryski
  19. było, jest wyjście ale nie RCA tylko mini iso
  20. chodzi o to że nie mam wtyczki szarej, mam tylko wejście w liczniku w którym nie widzę nr pinów Piny będę łączył pojedynczo gdyż póki co nie mam szarej wtyczki[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 13:58_________________________________________________dorwałem wtyczkę więc wszytko staje się łatwiejsze Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 16:01_________________________________________________Panowie błędy żarówek robię na masę żeby się nie wyświetlały ale z racji że jutro będę miał pompkę z A4avnt które miało fisa chciał bym podłączyć wskazanie małej ilości spryskiwaczy. Rozumiem że kabel muszę położyć od podstaw bo u mnie nie ma go? PIN15 łącze z pompką.... tylko gdzie? Uploaded with ImageShack.us
  21. trzeć będzie dopiero przy ostrej glebie, dlatego przeszedłem na 225 i ciąłem błotnik
  22. dokładnie, a ALki w dobrym stanie to jak dziewica po ślubie, więc ja bym się nie zastanawiał
  23. wg mnie warta, właśnie znajomy przerobił A6c5 z 2,5 na 1,9 w obecnych czasach można to zrobić w 3 minuty, a wyłączenie imo całkiem to kliknięcie IMO OFF Wiadomo masz rację zawsze coś wyjdzie, ale przy remoncie też może się coś urodzić.
  24. no jeśli nie możesz a na prawdę jest to proste to jedź do elektryka, dużo nie weźmie a Ty oszczędzisz sobie nerwów
  25. pas 900 z chłodnicami silniki z osprzętem 2-2500zł (3 do wyboru)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.