Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. do którego momentu się je mierzy ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d35d5152feb96ee6.html
  2. taa, coś o tym wiem też mam kiere w skórze, ale takie wytarcie jest u mnie po 230 kkm
  3. a po kierownicy widać ze nalatane ma trochu
  4. ładna ładna ale felgi jakieś takie
  5. siemka :>
  6. zajrzyj do zamka klapy może mieszek się rozpiął i ucieka powietrze
  7. CR 1620 - 3V, przynajmniej u mnie takie są[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 20:29 _________________________________________________scyzoryk VDO
  8. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    delikatnie pastą polerską powinno się wypolerować :th:
  9. A ja bym w zyciu automata nie wzial co masz do automatów ja np. koszty napraw, gdy padna a padają pewnie równie często jak manuale
  10. ładna fura duzy silnik, ale gazu nie wkładaj szkoda motoru, jak cię nie stać to kup diesla jak radzi kolega kuba.olkusz
  11. A ja bym w zyciu automata nie wzial co masz do automatów
  12. OT: Gdyby to był automat to już bym brał :th: za tę cenę
  13. myślałem z felunkiem letnim i zimowym puścić za 25 000 zł[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 15:16 _________________________________________________ale jeszcze ostateczna decyzja o sprzedaży nie zapadła
  14. Sytuacja jest taka jade normalnie, i kiedy probuje np wyprzedzić samochód, wciskam pedał gazu do dechy, wtedy pojawia się dziwny "metaliczno - powietrzny" świst (i nie jest to charakterystyczny świst turbiny) słyszalny w kabinie a dobiegający spod maski (w okolicach turbiny) wydaje mi się że od jakiegoś czasu się nasila, dzieje się tak na każdym biegu gdy wcisnę pedał gazu do oporu, samochód chodzi normalnie logi nic nie wykazują, przyspiesza elegancko, ale ten świst jest denerwujacy ?? czy może to być nieszczelność dolotu za turbiną ?? czy może być słychać wałek turbiny ?? miał ktoś taki przypadek
  15. nie ma potrzeby, po wakacjach zamierzam spłacić jak mi się uda
  16. no niestety nie miałem czasu szukać, paliło mi się
  17. za pompke gość na giełdzie chciał 300 zł a spaloną kupiłem za 30 zł :th:
  18. witamy gorąco
  19. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/art/8929/Gdyby-zyli-naprawde [br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 11:04 _________________________________________________i coś w temacie: I na koniec krótki dialog znaleziony na forum motoryzacyjnym przez oldbojka: Pytanie: Sprawdzam poziom oleju w samochodzie a na bagnecie sucho. Ale ciśnienie oleju jest prawidłowe, bo kontrolka mi się nie pali! Komu wierzyć? Bagnetowi czy kontrolce? Odpowiedź: Mierzę swojego penisa linijką - 15 cm, a żona mówi, że czuje 5 cm! Komu wierzyć? Linijce czy żonie? :polew: [br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 11:09 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7914/Robot-przemyslowy-=-dobra-zabawa
  20. ja u siebie tylko wirnik i łopatki pompki przełożyłem ze starej na szrocie kupionej spalonej, i hula do dziś :th:
  21. Ja w PKO wziąłem w złotówkach (72 tyś) na 30 lat raty stałe ok 450 zł
  22. Jeśli ktoś się orientuje ile można wziąć za moje autko, od dłuższego czasu zastanawiam się nad nowszym modelem a nie wiem jak wycenić ?? 1,9 TDI czarna perła 98rok (kodowany na 99) seria 90 KM - po chipie u Rogala = 111 KM - przebieg: 230 000 km Autko posiada: - elektryczne szyby przednie - tempomat - klimatronik - lampy ksenonowe - alu 16" w idealnym stanie + Opony nówki Dunlop SP Sport 9000 (styczeń 2008) - 4 poduszki - ABS - Radio z CD + komplet zimówek na alusach po wymianie wahaczy przód, olejów, filtrów, paska rozrządu + pompa wody (luty 2008) bez wkładu finansowego - siadać i jechać
  23. traktorki tak mają na zimnym, :th: :> muszą dać znać że są pod maską
  24. Witamy witamy
  25. nie przyzwyczaiłem się, chociaż mam xenon i może jest to mnie zauważalne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.