Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AHU] Jak deaktywować EGR VAGiem ??
Ja znam tylko opcję deaktywacji kombinerkami ...a o tej opcji w naszych starych klamorach nie słyszałem. :> jak byłem u Witka (Rogalotti) na chipie to miałem zdjęty wężyk od EGRa i Witek powiedział, że może mi deaktywować EGR w komputerze i chyba to zrobił o ile się nie mylę ale nie wiem jak to sprawdzić ??
-
[B5 AFN] Luz po wymianie łożysk tylnych kół
może luz nie jest na łożysku a na którymś z wahaczy ja miałem luz delikatny przy wytłuczonych górnych wahaczach
-
[B5 AFN] Luz po wymianie łożysk tylnych kół
przy nowym łożysku luzu nie powinno być
-
[B5 AHU] Zabezpieczenie przed "nieatoryzowanym" odpaleniem diesla!
a oryginalny immo nie wystarczy ??
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
mysle ze tempompomat musi byc bo watpie zeby ktos wstawil koledzemyklas taka lipe, no chyba ze jest uszkodzony
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
może tempomat jest, ale nieaktywny ??
-
[B5 AHL] drżenie lewarka zmiany biegów
to chyba jakaś norma u nie też się rusza w przód i w tył ale spróbuj jeszcze sprawdzić poduszki pod silnikiem może i one są do wymiany
-
Czy ta strona to strona tylko dla fachowców w dziedzinie mechaniki???
od pewnego czasu i jak tak sądze nie można napisać tego co sie mysli bo zaraz jeden z drugim mądrzy zaczną zwracać uwage lub usuwać wypowiedzi, a jak sie rejestrowałem to myslałem ze forum jest dla zwykłych ludzi posiadających a4, no cóż w części się myliłem
-
przednie lampy gdzie kupic najtaniej ???
z doświadczenia wiem że allegro jest dosyc tanie choć nie wszystko
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
postępuj zgodnie z instrukcją jeśli jest tempomat na pewno zadziała jeśli nie to znaczy że albo jest uszkodzony albo ktoś coś zakombinował z tą manetką
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
zrób fotke mabetki i wrzuć (chyba że ktoś sobie włożył nie taką jak trzeba - kombinacja) [br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 16:07 _________________________________________________sorry "manetki"
-
[B6 AWX] Fotoradary w PL
poczekajcie przyjdzie :>
-
[B5 AJM] Skraplajaca sie woda od wewnetrznej strony dachu
na pewno coś jest nieszczelne po wymianie szyby spróbuj lać wode na szybe i zobacz gdzie przecieka ja nie widze innej możliwośći
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie w mieście
nie będe oryginalny ale podłącz komputer (VAGA)
-
[B5 AHU] Jak deaktywować EGR VAGiem ??
tak słyszałem ??
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
a siedzenie jest sztywne czy sie rusza na ??
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
były ale raczej wychodziły z siedziska a nie z pod spodu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Strefa Śmiechu
OMG : http://www.joemonster.org/filmy/5957/11-powodow-by-krzyknac-OMG
-
[B5 AHU] Jak deaktywować EGR VAGiem ??
Mam pytanie jak deaktywować EGR VAGiem bo gdzieś czytałem że się da ale na forum nic nie znalazłem ??
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
podczas jazdy naciśnij przycisk FIX i puść gaz prędkość powinna się utrzymywać wejdz tu jest dobrze opisane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7224.0.html
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
FIX jest od tempomatu przynajmniej u mnie
-
[B5 AFN] Spalanie zimą
jeśli założysz tego samego rozmiaru co letnie to ma prawo wzrosnąć ponieważ zimowa opona jest miększa od letniej i ma większe opory toczenia chociażby ze względu na bardziej pocięty bieżnik
-
[B5 AHU] Co oznaczają kolejne kolumny ?? (Basic Settings grupa 000).
dzięki można zamknąć
-
[B5 AHH] Przelozenie reflektorow z Xenon
musisz przełożyć całe reflektory (przetrwornice powinny być wewnątrz), jeśli kostki są takie same podłącz i zobacz czy wszystko działa, jeśli nie to jak sie znasz podepnij odpowiednio przewody, jeśli nie zleć odpowiedniemu elekteykowi