Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. Ja znam tylko opcję deaktywacji kombinerkami ...a o tej opcji w naszych starych klamorach nie słyszałem. :> jak byłem u Witka (Rogalotti) na chipie to miałem zdjęty wężyk od EGRa i Witek powiedział, że może mi deaktywować EGR w komputerze i chyba to zrobił o ile się nie mylę ale nie wiem jak to sprawdzić ??
  2. może luz nie jest na łożysku a na którymś z wahaczy ja miałem luz delikatny przy wytłuczonych górnych wahaczach
  3. przy nowym łożysku luzu nie powinno być
  4. a oryginalny immo nie wystarczy ??
  5. mysle ze tempompomat musi byc bo watpie zeby ktos wstawil koledzemyklas taka lipe, no chyba ze jest uszkodzony
  6. może tempomat jest, ale nieaktywny ??
  7. to chyba jakaś norma u nie też się rusza w przód i w tył ale spróbuj jeszcze sprawdzić poduszki pod silnikiem może i one są do wymiany
  8. od pewnego czasu i jak tak sądze nie można napisać tego co sie mysli bo zaraz jeden z drugim mądrzy zaczną zwracać uwage lub usuwać wypowiedzi, a jak sie rejestrowałem to myslałem ze forum jest dla zwykłych ludzi posiadających a4, no cóż w części się myliłem
  9. z doświadczenia wiem że allegro jest dosyc tanie choć nie wszystko
  10. postępuj zgodnie z instrukcją jeśli jest tempomat na pewno zadziała jeśli nie to znaczy że albo jest uszkodzony albo ktoś coś zakombinował z tą manetką
  11. zrób fotke mabetki i wrzuć (chyba że ktoś sobie włożył nie taką jak trzeba - kombinacja) [br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 16:07 _________________________________________________sorry "manetki"
  12. poczekajcie przyjdzie :>
  13. na pewno coś jest nieszczelne po wymianie szyby spróbuj lać wode na szybe i zobacz gdzie przecieka ja nie widze innej możliwośći
  14. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    nie będe oryginalny ale podłącz komputer (VAGA)
  15. tak słyszałem ??
  16. a siedzenie jest sztywne czy sie rusza na ??
  17. były ale raczej wychodziły z siedziska a nie z pod spodu
  18. witaj w klubie
  19. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    OMG : http://www.joemonster.org/filmy/5957/11-powodow-by-krzyknac-OMG
  20. Mam pytanie jak deaktywować EGR VAGiem bo gdzieś czytałem że się da ale na forum nic nie znalazłem ??
  21. podczas jazdy naciśnij przycisk FIX i puść gaz prędkość powinna się utrzymywać wejdz tu jest dobrze opisane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7224.0.html
  22. FIX jest od tempomatu przynajmniej u mnie
  23. mcm odpowiedział(a) na chester temat w 1.9TDI
    jeśli założysz tego samego rozmiaru co letnie to ma prawo wzrosnąć ponieważ zimowa opona jest miększa od letniej i ma większe opory toczenia chociażby ze względu na bardziej pocięty bieżnik
  24. musisz przełożyć całe reflektory (przetrwornice powinny być wewnątrz), jeśli kostki są takie same podłącz i zobacz czy wszystko działa, jeśli nie to jak sie znasz podepnij odpowiednio przewody, jeśli nie zleć odpowiedniemu elekteykowi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.