Treść opublikowana przez Ans
-
S4 Sedan
Prawda to co mówisz piękne autko! Czekam na ten moment żeby wskoczyć z A na S co do LPG zaraz pewnie trafi sie jakiś uzytkownik 1.9TDI ktory bedzie mial jakies obiekcje
-
Zmiana koloru auta - nowa folia
Brazowy wyglada mega kolego! tez mysle zeby swoja okleic albo na bordo albo na niebiesko
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Dokładnie! Ja śmigam często A4 polift i przedlift i jak patrze na polifta to chcialbym żeby było odwrotnie (że lifting byłby odwrotny z brzydszego na ładniejszy) ładniejszy jest przedlift i to znacznie w a5, A4 takie moje zdanie, widze że ktoś wreszcie je podziela
-
odzyskanie blasku na grilu???
do tego mama dała mi środek do czyszczenia baterii umywalkowych nazywał sie "kacper" i wyczyściło sie za***iście !
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
- Spoty wrocławskie
Pany pytam sie Olka od nas tutaj z DW zeby dał mi namiar na dobry zakład który prostuje felgi i mówi o Pawle , macie jakiś namiar?- Kolejne auto Fiat 500
No ok a fotki czy co heloooooł ?- [All B8]Moja Audi A4 B8 po założeniu nowych felg CONCAVE 19" ET40 i 9,5 szerokie
obowiązkowo eibach pro kit do tego i wygląd auta sie poprawi jeszcze na + i komfort i wszystko inne- Smród w kabinie (podłoga sucha), brak wody z klimy pod autem
Zobacz czy nie masz wody pod akumulatorem. Tak najpierw ode mnie, ja sie żdziwiłem- Montaż radia CB w A4 B6/B7
Fajnie wyszło kolego a jak z głośnikiem? możnaby wrzucić gdzieś zewnętrzny ja też użyłem uchwytu ale bardziej ordynarnie mogłeś może wziąć mtecha 3 za te pieniądze byłbyś bardziej zadowolony o ile teraz nie jesteś a możesz być bo jako antymisiek się sprawdza- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
:polew:- Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3
Stary aleś zaszalał do tego czerwona! :kox:- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a ja głupi ładowałem w zawias a mogłem pismo kupić- Zawias Lemfolder cena?
Polecam kolege Dzika w intercarsie same wahacze 3300zł :decayed:- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jarek powiem Ci cos, ostatnio wylaly mi sie amortyzatory i wytlukly wszystkie wahacze, (tylne byly praktycznie wyrwane) nic nie pukalo nie stukalo, nie sciagalo na zadna strone, zrobilo sie tylko twardziej przez to ze amory puscily, a jak wjechalem na podnosnik zlapalem sie za glowe, w zyciu czegos takiego nie widzialem. Co ciekawsze robilem miesiac wczesniej przeglad w aso skody i mam papiery ze bylo ok .... Nie uwierzylbys jak potrafi jezdzic auto z wytluczonymi tulejami sprawdz wszystko i wymieniaj jak cos- Pranie aut Wrocław
a ile wyszłoby pranie autka bez bagażnika za to z podsufitką a4 b6 avant?- antena dachowa położenie na dachu
powiedz mi co ma wspólnego dziurawienie dachu z estetyką? jeszcze z triflexem lepiej kup sobie Floride jak lubisz wykałaczki na dachu i ogień Najlepiej Omege 27 na duzym magnesie i jest estetyka i praktyczność- Malowanie rantu felgi
i co powiedział ? mam czarne Ronale z obdartymi rantami i nie wiem po prostu czy nie walne ich Hammeritem ---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- w miejscach uszczerbku oczywiście- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
W zwykły Bełchatowski szary dzień podobno folia z Czech, której nie można u nas dostać a ja.... tam wole białe S6 Szymona ciekawe jakby RS6 wygladalo w bialym- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Joker od dzisiaj wygląda inaczej- Pranie aut Wrocław
Chyba będę musiał się odezwać- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam drogich kolegów z pomorskiego Mój kolega miałby prośbę do kogoś z Gdańska, czy ktoś mógłby obejrzeć to autko? Subaru Impreza 11449.00 PLN. Gdańsk - otoMoto.pl kolega jest mechanikiem i chodzi mu o to żeby było proste i jeździło oczywiście odpłatnie! Jeśli byłby ktoś chętny to prosze o PW- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Chodzi o to że homelink czy co tam ?- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Szczerze polecam i dziękuję!- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
No chłopie jest przepięknie! w sumie sam pewnie wiesz i co tu kurna jeszcze teraz zrobić ? ---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- W sumie fajnie byłoby zobaczyć jakiś filmik jak sie kręcą felunie - Spoty wrocławskie