Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. nie no widze pełen profesjonalizm, pół auta (elektroniki) r********** akcja miała miejsce gdzieś w Łodzi? dostales cynk ze auto gdzies jest czy cos?
  2. Kolego, auto marzenie, idealne
  3. kolego piszesz 195mm na 65mm co jest BŁĘDNE. Wskaźnik 65 w wysokości opony oznacza % szerokości, to znaczy że opona o tym profilu ma wysokości 65% z 195
  4. 225/40 kolego. Ja nie poleciłbym żadnej z powyższych
  5. u mnie rok już tak smiga i ok
  6. Prosszzzz 1ba + eibach
  7. odpuść, będzie śmiesznie wyglądać
  8. 205/55/16 kolego, bez cudowania jeśli założyłbyś takie co mówisz auto wyglądałoby źle @PiXi ten dunlop wg mnie jest spoko
  9. I prawidłowo nie ma co życia ryzykować, to nie seicento że wszystko jedno. Też miałem RE050A i były świetne
  10. Dziku jakbyś mógł potem napisać jakie są dobre rabaty
  11. Ja mam 205/55/16 na zime i 225/45/17 na lato personalnie, 17 "to klocki, naprawdę czuje róźnice Teraz śmigam przez tory tramwajowe aż miło na 16"
  12. Oj tam, po to forum żeby pytać jak sie chce Mi sie podoba, tylko szkoda że 17 z rantem troche znikną. Pokaż jak będą na aucie. jaka oponka na to?
  13. Naprawde Sherlocku ? Ja i tak oddałbym do serwisu który to robi w razie czego byłoby na kogo zgonić. A robota samemu.. jak kto woli, mimo, że zdolności manualne mam, na wulkanizacji troche robiłem, w życiu bym sie nie podjął
  14. Pamiętam jak kolega mi powiedział, "jak wyząbkowane - spal laczka, porzadnie i ok" chyba coś musi w tym być
  15. Też tak mam, ale tylko na szerokiej oponie na 205/55/16 nie zauważam tego zaczeło występować po tym jak obniżyłem auto żeby wyjechać z podwórka muszę wyjezdzać max lewo lub prawo miedzy autami i kiedys myslalem ze zawadziłem inny samochód
  16. Spoko mnie też czasami ciężko szukać, a to nie elektroda.pl tutaj zawsze ktoś odpowie pozdro
  17. Zobacz kolego http://a4-klub.pl/index.php?/topic/310103-opony-20550-na-felge-75-cala/ wniosek: zagra
  18. zależy jakiej szerokości masz felge
  19. jak chcesz zachować parametry to 255
  20. Julo, ode mnie Vredestein ultrac sessanta
  21. rozmiar do a4 kompletnie do d*py ja takie oponki miałem jak naciągi próbowałem robić w corsie łaaaaadnych pare lat temu ładuj 195/65/15
  22. Bridgestone potenza re050a u mnie ta opona biła inne na głowe
  23. Normalne zjawisko jest to zwiększona propagacja fali. Tak to po prostu działa.
  24. miałem teraz f1 asymetric 2. Bierz conti

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.