Treść opublikowana przez Ans
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Tak myśle o takiej 3.0 Tdi, wchodze tutaj w ten temat co jakiś czas, bardzo podoba mi sie ta b7. Teraz taką znaleźć ale właśnie jak z rozrządem Stano? Za same części wychodzi chyba ponad 4k?
-
Takie tam B5 quattro... :)
Nawet i taki filmik byłby ok, byleby z dźwiękiem
-
Moje prace
Magia
-
Zawieszenia a geometria kół po wymianie na EIBACH
Ano trzeba geometrię, zobacz, że tam wszystko trzeba rozkręcić i wyjąć ale koła jak były wyważone to spoko - dla nich nic sie nie zmienia
-
Takie tam B5 quattro... :)
Nosz kurna
-
Opony 225/50 lub 55 R17 do A4 B7 Avant 2.0TDI BPW
a wiesz jak jest liczona wysokośc opony ? 205/50 nie ma prawa obetrzec z zadnej strony, jej zamienniki to 225/45 ale moze tez byc 235/45. Masz wąskie felgi 225/45 bedzie ok
-
Takie tam B5 quattro... :)
jest już po 20, czemu tu nie ma jeszcze zdjęć z dalszej pracy ? wszyscy tu czekamy nie moge sie doczekać filmiku jak pracuje toto
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Ja we Wro cały czas ale przy okazji można obadać
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Powiedz jak sie śmiga na sprzęgle brd czy jakoś inaczej jak zamontujesz
-
audi a4 po małej stłuczce... co teraz ?
wrzucasz fotki na przykład na photobucket, klikasz prawym na zdjęcie bierzesz "kopiuj adres obrazka" potem klikasz tutaj obrazek pod tytułem "grafika" wklejasz i jest bądź wrzucasz link w nawiasy i zamykający [ /img] . ale nie wiem czy w dobrym dziale chcesz napisać. Tu przedstawiamy swoje samochody.
-
swap 4,2 lub 2,7 biturbo
ładuj 2.7 bit i sie nie zastanawiaj Bieniek i Flyer i rowniez Hiszpan bodajze pisali o kosztach po robocie u siebie spytaj Nosba on to ogarnia
-
Podłączenie Xenonu na stole
zobacz gdzie we wtyczce od lampy jest + i - albo niech ktoś z kolegów z B7 podpowie i będzie tak jak tu z lampą od avensiski http://youtu.be/9zZe4PhZKuA?t=2m7s
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
szybe przednią masz oryginalną ? jak masz jakiś zamiennik np. pilkington to może być szum jak w bombowcu
-
Podłączenie Xenonu na stole
zasilacz stabilizowany albo zwykły akumulator
- Seat Toledo 1M 2.3 v5
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Naprawdę, tego mi tu brakowało normalnie miód
-
Co to za amortyzatory? Bilstein ale jaki?
te ze zdjęć to eibach sportline pro kit są czarne. Ja u siebie mam pro kit zobacz w zdjęciu w podpisie jak usiadło a masz 1be czy 1bv u siebie? i nie zapomnij zrobić zdjęcia jak założysz
-
Co to za amortyzatory? Bilstein ale jaki?
Ja bym to założył do eibach pro kita byłoby miodnie
-
Co to za amortyzatory? Bilstein ale jaki?
Będzie mega dobrze, mówie Ci B8 to klasa
-
Co to za amortyzatory? Bilstein ale jaki?
Próbuj dalej wrzuć na photobucket
-
Co to za amortyzatory? Bilstein ale jaki?
kriss nie widać zdjęć
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
- [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Krzychu! Kadetem tera! ładnie sie odpycha gdzie takie cuda można ze sprzęgłem zrobić ? bo moje przy 400nm sie poddało i jak sie z nim śmiga? nie ma problemu jak na spieku?- Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Widziałem autko w Bełchatowie, ładna sztuka- Zdjęcia na eibach pro kit -30 na kołach 17'' ?
Afro jaki masz rozmiar oponek ? - [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6