Treść opublikowana przez Ans
-
Koni sport + Eibach Pro kit
U mnie eibach + bilstein b4 sport, fabrycznie 1ba
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
Co tu dużo mówić, wow
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Świetna furka Ty śmigałes passatem 3.2 jak kojarze? jak porównanie do 3.0tdi? bo rozmyślam między nimi w a4 b7 właśnie
-
A4 2.5 TDI
Tu nie może być multitronica, bo to quattro, a w takowym nie występowała. Goli tak Ci sie wydaje ten blaupunkt ma nawigacje, taki bajer a tak BTW NIE TEN DZIAŁ
-
Moje A4b6 AVF
Nie musi polecieć jak masz 4300 to jeździj. Ja nawet wczoraj miałem kontrole i wszystko ok. Strasznie podoba mi sie sedanik w czarnym kolorze w serii powodzenia w modzeniu!
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
mi też tak mówili dlatego takie mam, ale ciężko cokolwiek porównać
-
taki tam oswojony BRUTAL
Aż miło patrzeć jak ludzie spełniają swoje motoryzacyjne marzenia Świetne autko Seves!
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
dawaj na photobucket albo na dropboxa
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
to też czekam w napięciu
-
Spoty wrocławskie
Duds najlepsza firma jak dla mnie, która mogłaby Ci pomóc s-plus na ul. Rakowej, ale tylko na rakowej jest jeszcze gdzies na krzykach ale tamta to inna bajka
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
ja też kupowałem od eibach Polska i wyszło taniej niż na allegro
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Chudy z A3 klubu po dzwonie rozebrał i dobrze wyszedł na tym sam zobacz
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
how?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
kqba to czekam na Twoją relację to jak coś do mojego kopciucha też zamówie Bierz lemfordery jak zamierzasz mieć dłużej auto
-
Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3
- Zdjęcia na eibach pro kit -30 na kołach 17'' ?
Ja mam b6- Czerwony S-Line AVF 2004
śliczna! Dawaj eibacha zastanawiałem sie wczesniej nad identycznymi felgami, fajnie wyglądają- 3.0 tdi czy 1.9 tdi ?
Udzieliłem Ci odpowiedzi w drugim Twoim temacie weź ją do serca jak tdi to 3.0 jest fajne, tak jak wyżej chłopaki piszą, lubie dźwięk jak sie zbiera z wolnych obrotów- 1.8T PB czy 1.9 Tdi ?
To jeszcze może coś dodam. Bo ktoś może powiedzieć, że z moim egzemplarzem cos nie tak. Otóż nie, jest w świetnej kondycji, robiłem program itd, na dokładke jeżdżę często nowym B8fl w 2.0Tdi i tam jest ta sama ch*jnia co tutaj jestem wkurwiony już zaraz po odpaleniu. jak ktoś nie musi kupować diesla to nie ma sensu- 1.8T PB czy 1.9 Tdi ?
Witam Miałem 1.8T przez 5 lat, teraz od dwóch jeżdżę 1.9 Tdi tylko 1.8T 1.9Tdi - jest oszczedny i w ogóle, w miare bezawaryjny, nie przeszkadza, ale nie ma w nim oprócz tego NIC fajnego, po prostu NIC, nigdy więcej. Ewentulanie na emeryturze- Spoty wrocławskie
Wiem, ale tu była rozmowa o B8 Kiedy wpadasz do mnie na bajerę? trzebaby póki jeszcze kapci na zimowe nie zmieniłem bo moje auto traci wtedy 99% uroku- Spoty wrocławskie
jeździłem autem na pełnym zawiasie vogtlanda i było fajnie jak dla mnie, ale tak jak koledzy mówią, troche może dołożyć i gwint AP jest nie popełniaj błędu innych jak ja (kupiłem eibacha i amorki) i ładuj gwint Jak sam Nitro wiesz, ja też i polecam dookoła- Jak to jest z tym gazem w BEX
Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące 1.8T w gazie to ze wszystkim do gregor10 on jest specem w tej dziedzinie a nie jakies teoretyzowanie- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mega! auto idealne wedlug mnie, b6 kombi sline 2.7bit quattro tylko gazu brakuje Flyer mialbym prosbe, jakbys mial chwile czasu ogarnalbys pierwsza strone tematu bo kolegom chcialem pokazac Twoje auto (szczegolnie te zdjecia co masz awatar) a w 233 stronach trzeba szperać- Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
i prawidłowo tip jest za***isty. Patrząc na b5 czeeekam co tu bedzie się działo - Zdjęcia na eibach pro kit -30 na kołach 17'' ?