Treść opublikowana przez sołtys85
-
[ALL B5] Wypadający króciec z chłodnicy
Trza rozebrać i obadać
-
[B5 ADP] Szybko palą się żarówki
Sprawdz dokładnie prad ładowania, pewnie masz rozwalony regulator napiecia i to pali Ci zarówki. Jaki masz prad łądowania? Ile V pokazuje na zgaszonym silniku?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakby zrobili szlaban z garbem przed wjazdem na parking to pewnie żadna furka by nie dotarła w całości. W polsce takimi furami można podróżowac jedynie na lawecie
-
[B5 AGB] Ile powinny pompować turbiny w S4
Też mi sie coś obiło o uszy, że 1,2 bo kazdą niby po 0,6 ma wydajnosć. Było niedawno o tym na forum ale nie w wątku głównym niestety wiec moze być trudno znaleźć.
-
[B5 AJM] uszkodzona turbina, odrzucona reklamacja, napisane odwołanie i brak odpowiedzi.
Chyba rzecznik praw konsumenta powinien w tej sprawie zainteweniować.
-
[ALL B5] Drżenie kierownicy przy hamowaniu po wymianie klocków i tarcz na nowe.
A jakiej firmy to tarcze?
-
[B5 1Z] Dziurawa chłodnica
Poxipol jak złapie porządnej temp w lecie to puści u mnie przynajmniej tak było ale na zbiorniczku wyrównawczym miałem pęknięcie i odlazł klej - problem polega na tym, że zbiorniczek jest jakby tłusty nawet po szlifowaniu. Rozgrzałem lutownicę i na głębokośc 4mm rozgrzałem plastik i wyrównałem powierzchnię ponad rok suchutko. Można pojechac gdzie spawają plastik i zalepią dziurkę za jakieś 10zł lub kupić takowy zestaw na allegro i zrobić we własnym zakresie.
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Widzę, że bedzie grubo Możesz nagrać filmik jak brzmi blow off i jak można umiesc jakis filmik jak przyspiesza przy strzale. Nie wyrzuca błedów przy blow off? nie falują obroty, odpala normalnie?
-
[B5 ADR] Problem z ładowaniem- żle dobrany alternator
Jak silnik odpala i aku mierzysz po nocce postoju i trzyma 12,6 V to można by sobie wymianę darować od biedy. U mnie jak załącze klimę i jest mega goraco co na wolnych ładowanie spada nawwet do 12V po dodaniu gazu jest ok niecałe 14V
-
[ALL B5] Falujące obroty w 1,8 T
Swiece sprawne czy jak wykręcisz to czarne od niespalonego paliwa. Może cewki już coś niedomagają. Wtryskiwacze nie ciekną? Ubywa Ci szybciej benzyny niez zwykle? Ma takie wahanaia na benzynie i gazie?
-
[B5 ADR] Filtr Paliwa Benzyna - Opinie
Jak filtr brudny to pompka dostaje w kość a mega zabrudzony powoduje spadki mocy na wyzszych obrotach. Jak tankujesz paliwko na dobrych stacjach i nie przelewasz z jakichś starych karnistrów to wszystko powinno być ok Oczywiście filtr zakłąda sie zgodnie ze strzałką wskazującą kierunek prepływu. Jak zamontujesz odwrotnie to szybciej sie zapcha. Pompka ciszej pracuje po wymianie?
-
[B5 AEB] Duży brak mocy na benzynie i lpg (dziwny przypadek)
Trzeba by sprawdzić ciśnienie doąłdowania. Niestety tylko manometr w rękę i do roboty. Sam borykam sie teraz ze spadkiem mocy i wiem, że trudno cokolwiek ustalić jednoznacznie wiec najlepiej ustawić siez komś i podmieniac graty po kolei.
-
[ALL B5] Problem ze śrubą - hamulec tylny
Ale była walka Srubie sie troche oberwało
-
[ALL B5] Założyć LPG?
2000zł
-
[B5 1Z] Wskaźnik poziomu paliwa
Dostań sie do baku i tam masz pływak. Na właczonym zapłonie poruszaj pływakiem góra/dół zobacz czy wskazania są tokładne. Jak podniesiesz na maxa to powinno być 1 a jak opuścisz do końca to zero. Moze kable ktoś pozamieniał ja miałem podobnie zamienione i jak miałem full to pokazywało tylko 3/4 zriornika wystarczyło wtyczki zamienić miejscami. Nastepny problem to moze polegac na zabruszeniu ścieżek od wskaźnika wystarczy przetrzec szmatką. A moze pływak zawiesił sie na przewodach pompy.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
No to masz wszystko w porządku tylko sie nie zdziw jak w korkach na 49 wzrośnie temp do 98 a czasem więcej.
-
[ALL B5] Cena wysyłki foteli
DHL to jedna z droższych firm. Ja zadzwonisz jako osoba przywatna to cena Cię powali. Jedynie dla firma mają dobre oferty.
-
[ALL B5] 2.8 quattro na gaz???
Chyba w Twojej wyobraźni sie działo bo oktany nijak mają sie do mocy silnika/przyspieszenia. akurat maja tylko kwestia do jakiego samochodu sie to leje oczywiście cały czas rozmawiamy o 2,8 wolnossącym
-
[ALL B5] 2.8 quattro na gaz???
Gwarantuje Ci, że jak na Tobie jazda z na benzynie 100 oktanowej zrobiła wrażenie piorunujące to po założeniu gazu jak bedziesz na codzien tankował paliwo, które ma 102 oktany (bo LPG tyle ma) to już codziennie będziesz miał dzien dziecka i szczerze mówiąc zazdroszczę Ci tej radochy. A przy dystrybutorze to już będziesz skakał z radości
-
[ALL B5] 2.8 quattro na gaz???
Chyba w Twojej wyobraźni sie działo bo oktany nijak mają sie do mocy silnika/przyspieszenia.
-
[ALL B5] 2.8 quattro na gaz???
Kolego proponuje Ci założyć BRC zestaw nie jest najtańszy ale mało przy nim co sie dzieje a kilka km masz z germany jakby co padlo na regulację lub stag 300 +magic III + wtyski na dwór listwach matrixa i butlę w koło i będzie git Jak to można mówić nie chce krzywdzić mojej niumi i takie tam to tylko samochód i to on ma nam służyć a nie odwrotnie jest po prostu dla naszej wygody. Przejrzyjmy na oczy to tylko w naszym chorym kraju samochód traktuje sie jak nie wiadomo jakie dobro choć nierzadko ma ono ponad 10 lat i prędzej niż dalej mu ma złom tym bardziej, że ktoś już je w większości przypadków przeznaczył na stracenie a w Polsce ma druga młodość i jest czczony jakby to było nie wiadomo co. Kolego zakałdaj gaz i oszczędzaj kasę na coś nowszego po co pakowac tyle kasy w paliwo jak można zaoszczedzić i kupić coś nowszego bo niestety nic nie jest wieczne. I nie ma co świrować z tą benzyną 98 bo to strata kasy konstrukcja silnika jest zbyt archaiczna, żeby zrobić z tej beny pożytek. Smiało lej 95.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Jak to moze nie działac? Wciskasz obieg zamkniety na klimatroniku i przytrzymujesz + nawiew na szybę (strzałka w górę). i musi działac!
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Do wymiany wahaczy nie trzeba kanału bez problemu mozna zrobić na podwórku pod chmurką. Miłej roboty chłopaki jak przetrzecie szlak to i ja pewnie wezmę regenerowane oby jak najpóźniej.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
W B5 po lifcie działają W B6 nie działają :gwizdanie: Popieram prawdę prawi mój błąd :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Dziwne i nadmierne zużycie hamulców po 20.000 km
A tłoczki z zacisku wyskoczyły? Pewnie jak przyjechał był blady jak ściana ze strachu.