Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Kurde, nie jestem za bardzo kumaty w tym temacie, moglbys to jasniej opisaci przy okazji moze zmienic olej na jakis lepszy?
  2. a dlaczego te dzwigienki spadaja? Czy to nie jest wina zaworów? Moze trzeba sprawdzic zawory itp?
  3. a ile kasy na to potrzeba? Gdzie zamawiac graty?
  4. Moglbym podac wiecej szczegołów na temat tych czesci oraz ich przyblizone ceny? Czy oprócz tego jeszcze pozostaje do zrobienia chyba pompa patrzac na bledy na vagu? Co warto jeszcze zrobić jak sie ma sciagniety rozrzad, odkrecona pompe i sciagniete pokrywy zaworów? Jest sens sciagac glowice? Czu moglbym prosic o liste rzeczy obowiazkowych oraz takich, ktore warto zrobic jak sie ma wiecej kasy?
  5. Jak mozna byc takim leniem?!!! Na tej stronie jest temat o turbinie do cudu techniki jakim jet AFN http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/prosze-pomoc-turbina-260388/ , a gdyby to było mało to jest przypięty temat o podnoszeniu mocy w dieslach http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
  6. Nie potrafie sam ocenic w jakis stanie sa walki, po czym poznac ze juz sa wytarte? Na fotce ponizej widac dzwigienki zaworów które odpadły. 2 po lewej stronie cylindrów i 1 po prawej stronie. Czy to dlatego słychac było stuki po odpaleniu auta? Czy taki nagar w kolektorze to norma w 2.5tdi? Co myslicie o tym silniku?
  7. Dzięki za info ale to nie jedyny problem z tym tej. W silniku coś stukać po odpaleniu. Ściągnęlismy pokrywę zaworów i widac że 2 dzwigienki na zaworach nie są na swoich miejscach tylko leżą luzem. Co się mogło stać? Co myślicie o tym silniku?
  8. Moim zdaniem musisz wysuszyć reflektor a dopiero pozniej szczelniac. Wpakuj go do piekarnika z termoobiegiem na 50C na 30min
  9. Przeciez to nie moje auto, poblem dotyczy Audi A6 2.5tdi Moje 1.8T Quattro ma sie swietnie i zbieram na korekte softu.
  10. Przepraszam jeśli kogos uraze bo nie chce siac plotek, ale czy to nie jest kolejny wykres z fabryki mocy w ktorym jest na dzien dobry 10km wieksza seria? Poprzedni było 1.8T na seryjnych gratach na 210KM.
  11. Witam Kumpel ma Audi A6 2.5 tdi. Po odpaleniu silnika pojawia sie głośne stukania. Z vaga odczytano następujące błedy: Control Module Part Number: 4B0 907 401 H Component and/or Version: 2,5l/4VT EDC G00SG D33 Software Coding: 01002 Work Shop Code: WSC 25348 2 Faults Found: 00550 - Start of Injection Regulation 17-10 - Control Difference - Intermittent 01318 - Control Module for Injection Pump (J399) 49-00 - No Communications Co to może być ?
  12. To jak już wymyślicie to pamiętajcie aby nikomu nie przekazywać tej tajemnej wiedzy, a szczegolnie pisac o tym na forum...
  13. Przeciez on ma 2 x SMIC, po co ma kombinowac z FMIC? Jak chce robic na k03s czyli seryjnej turbinie z wersji 190KM BEX to niech zacznie od - TIP czyli sztywny dolot np z nierdzewki, wiele osób może Ci go zrobić np kolega z forum BAKUŚ - DP (downpipe - czesc ukladu wydechowego o sredni 2.75" montowana zamiast katalizatora po to aby był swobodny przepływ spalin), (także BAKUŚ) uwaga będziesz miał po tym błąd drugiej sondy i tuner będzie Ci ją musiał wyłączyć programowo bo niestety żadne tulejki i dystanse nic nie pomogą na to, - wtryski 380cc od Audi S3 kod silnika BAM nr 0280156063 znajdziesz je po tym numerze na allegro, albo i nawet 440cc. Przed przystąpieniem do zabawy poczytaj trochę forum, naucz sie robić logi dynamiczne aby wykonać logi kanałów 2,3,2,115,118. Być może będziesz musiał wymienić jeszcze zawory N75, DV, N249, świece oraz cewki ale to wyjdzie z logów. powodzenia! Potem pochwal sie wykresem! Jeżeli faktycznie chcesz mieć 250KM to będzie potrzebne większe turbo, FMIC, pełny wydech 2.5" oraz SPRZĘGŁO a wtedy koszty drastycznie rosną. A swoją sprawą czy ktoś mógłby w koncu zrobić w 1 poście ten FAQ dla 1.8T podobnie jak mają diesle?
  14. Co to za zestaw naprawczy? Czy to moze miec wplyw ze czasami 2 bieg wchodzi mi ciezej ?
  15. Co jest na tym obrazku? Nie widać numerów na muszli. Jak wstawiasz to opisz co jest albo wstaw w dużej rozdzielczości.
  16. Poczytaj sobie 3 calowy TIP BADGER5 z adapterem do K04 1.8t - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
  17. Nikt tu nie spamuje wampir, a ja lubie jak ktoś myśli niestereotypowo To jak juz tak chcemy zaszalec to mam 3 pomysły na przeszczep do S4 B5, ktore gwarantuja unikalność : 1. S50B30 z E36 + turbo 2. wankla z Mazdy RX-8 3. Silnik elektryczny
  18. Zobacz sobie na moj filmik, ktory nakrecilm przy okazji wymiany w swoim AMB 170KM dwumasu i sprzegla bo tez mi obroty rosly po tym jak podnioslem moc. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kolo-dwumasowe-dwumas-audi-a4-1-8t-tanio-255704/ Moj stary dwumas jest nadal sztywny, mimo, że moge go obrocic ok 1cm dalej niż nowy. Nie mialem zadnych objawow padajacego dwumasu tzn drgan itp Troche zaluje, ze go wymienilem
  19. a potem sie okaze, że o taki sam koszt jak kupienie S4 B5 Nie robmy spamu koledze w jego temacie
  20. Skoro V6 3.0 220KM w oscie i sedanie ma 6.9s to jakim cudem 216KM w avancie z Quattro może miec 6.5? Jeżeli tak jest to super, zbieram kase na korekte w moim avancie B6 Quattro z k03s <lol>
  21. Jak to nic nie daje.... a +10 do lansu to sie nie liczy ?
  22. A jakies konkrekty? Czym to argumentujesz? Masz doświadczenie jakieś z tym albo gdzieś coś KONKRETNEGO widziałeś na temat tego modelu czy też może wróżysz z kryształowej kuli?
  23. A jaki to ma zwiazek z Twoim tematem ? PS: W innym wątku jest Pan, co twierdzi, ze można wykrecić 200 kunia z serii
  24. Było już o tym wczesniej. Niektorzy piszą, że można tak, ale wtedy nie masz zabezpieczenia przed przełądowaniem.
  25. wampir odpowiedział(a) na wampir temat w Audi A4 B6
    Temat juz dawno rozwiazany i zaworki wymienione. Można też tak jak mówisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.