Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Witam, Obejrzałeś eSke? Jest już dawca?
  2. vdm odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    Używke do 100zł znajdziesz. tu masz ze śląskiego http://moto.allegro.pl/item1094786125_pompa_paliwowa_vw_passta_b5_audi_a4_1_6.html
  3. Dokładnie tak samo myśle jak edmondo . Dużo nie płace za AC a zniżki lecą. P.S. Dzwoniłem do AVIVA i 3 stówki taniej mają od Libert Direct . Dzięki za podpowiedź edmondo
  4. Z chęcią bym tak zrobił, tylko gdzie dadzą mi AC na auto starsze niż 10 lat? W hesti, link4, pzu nie ubezpieczają takich staruszków, a w axa wyszło mi o 500zł drożej po dużych negocjacjach + aparat cyfrowy Może Wy znacie jeszcze innych ubezpieczycieli gdzie jest AC dla starszych aut? Słyszałem, coś o minicasco w PZU ale czy to dotyczy 10cio latków?
  5. Sprawa wygląda tak: Rok temu w lipcu, w Wawie na ul. dźwigowej w korku zagapiłem się i dotknąłem focusa z przodu. Moja rejestracja zrobiła 2 malutkie ślady na jego zderzaku a mi nic się nie stało. Napisaliśmy oświadczenie bo okazało się że to samochód służbowy i po sprawie. Tydzień temu przyszło pismo w tej sprawie, w którym mam przedstawić całe zdarzenie. Wypełniłem jak należy, wysłałem i żeby potwierdzić zadzwoniłem do Liberty Direct. A oni powiedzieli mi, że za to zabierają 20% zniżek Pytanie Czy są jakieś ogólne kryteria odnośnie zabierania zniżek, czy to zależy od TU?? Czy można się odwoływać od ilości zabranych zniżek?
  6. Miałem to samo Rozbieraj mechanizm wycieraczek, wyczyść tuleje i sworznie, nasmaruj dobrym smarem. Będzie ok Pozdrawiam
  7. znalazłem zdjęcie na telefonie :gwizdanie: Może coś pomoże Widok z góry po otwarciu maski, widać układ wydechowy i to co tobie zaznaczylem. Uploaded with ImageShack.us
  8. Witam Zwracam się z prośbą do znawców tematyki audio o pomoc w doborze dobrego sprzętu. chciałbym wymienić zjechane oryginalne nagłośnienie na coś konkretniejszego. Radyjko jakie posiadam to clarion DXZ 668. Myślę, że jeszcze pociągnie, jak nie to proszę to uwzględnić w budżecie Kwota jaką dysponuje na inwestycje w audio to ok 800-1200 zł. Będę wdzięczny za wszystkie propozycje.
  9. Wiekie dzięki za poświęcony czas Chyba jednak będe musiał wyczyścić turbinkę, bo raczej w jeździe nie zamulam . P.S. A co te 3 błędy oznaczają?
  10. Proszę o pomoc klubowych szamanów, w rozszyfrowaniu błedów i logów. Rzeczą jasną jest, że moja lalka łapie notlaufa , więc pokusiłem się o kabelek i w końcu zrobiłem logi. błedy jakie zalegały z ECU: 3 Faults Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent 17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground P1144 - 35-00 - - 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 35-00 - - a teraz logi (dynamiczne robione na 3 biegu, deszcz nie pozwolił na więcej) Statyczne: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Dynamiczne: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  11. miałem to w swojej bylej a4 1,6. Czujnik prędkości przy skrzyni biegów był do wymiany.
  12. Oglądałem to do końca Po hamowni wyszło około 500km i 700nm
  13. ja tak miałem w swojej pierwszej A4 i maglownica poszła do wymiany.
  14. vdm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Siemasz, Byłem 2 lata temu w Łebie i było Na pewno zobacz "ruchome wydmy" w Słowińskim Parku, jak lubisz spacerować z żoną . Nocami zabawisz się w kilku klubach, na głównych alejkach też zawsze się coś dzieje. Przemieszczać się po Łebie możesz melexami, dzwonisz i dyspozytor kogoś do was wysyła (5 zł i wiezie Cie gdzie chcesz) ale rada weź od kierowcy prywatny nr kom. i dzwoń bezpośrednio do niego zawsze się szybciej dogadasz . Rejs po morzu w czasie zachodu słońca - obowiązkowo z kobietą. Polecam rejs katriną - taka fajna szybka łódź motorowa . Standardowo "banan", a inne atrakcje znajdziesz na stronach turystycznych Łeby np. http://www.hipnos.nazwa.pl/www.leba.pl/atrakcje.php. Jest co robić, co zobaczyć. Łeba jest u mnie na 1 miejscu ze wszystkich miast nadmorskich jakie zwiedziłem ( SF w Kołobrzegu, Ustka, Władysławowo, Darłowo i Darłówek, Krynica Morska) :good: .
  15. 1Z pewnie się troche różni od AVG, ale opisywałem wymiane paska klinowego i napinacza, więc zapodam link http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t109325.0.html;highlight=wymiana+napinacza Pozdro, może się przyda
  16. Teraz to mogę napisać, kozak furka
  17. Drodzy koledzy i koleżanki, Przymierzam się do zakupu mieszkania i z racji tego, potrzebuję wziąć kredyt mieszkaniowy . Jeżeli macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie, to proszę o porady . Chodzi mi dokładnie: w jakiej walucie jest teraz najrozsądniej wziąć kredyt, na ile lat, w jakim banku. i na co zwrócić szczególna uwagę przy podpisywaniu umowy? Kredyt będzie oscylował w granicach 180-200 tys zł.
  18. dasz rade bez problemu to jest napinacz paska klimatyzacji i przykręcony jest 2 śrubami. odkręcasz je wymieniasz napinacz na nowy, po wymianie musisz go odpowiednio napiąć. Jak widać na zdjęciu masz otwór stały nr 1 i otwór do regulowania napięcia nr 2 . Przykręcasz najpierw ten stały 1 ale nie na maxa, później śrubę przez ten do regulowania 2, zakładasz pasek, wieszasz się ręką na napinaczu i drugą ręką przykręcasz śrubę nr 2, potem nr 1 i jest git Trochę pomotałem ale dasz radę
  19. ok thx Daimos Tylko czy możliwe, że naleciało tyle wody przez ten otwór , że przednia i tylna wycieraczka jest cała mokra?
  20. A ja się przyłączę, mam mokrą wycieraczkę pasażera po demontażu schowka zauważyłem, że kapie z tej gąbki . Uszczelniłem ten plastik przy filtrze kabinowym silikonem, po złożeniu polałem wodą szybę (symulacja deszczu) wyjechałem coś załatwić na mieście i po powrocie zauważyłem, że znowu kapie . jaka może być przyczyna, że leci woda??? tutaj zdjęcie zapożyczone od kolegi z forum
  21. vdm odpowiedział(a) na czako temat w Audi A4 B5
    Trochę odgrzewam kotleciora ale mam problem. Mokra wycieraczka pasażera po demontażu schowka zauważyłem, że kapie z tej gąbki . Tak jak pisał czako uszczelniłem ten plastik przy filtrze kabinowym silikonem, po złożeniu polałem wodą szybę (symulacja deszczu) wyjechałem coś załatwić na mieście i po powrocie zauważyłem, że znowu kapie . jaka może być przyczyna, że leci woda??? tutaj zdjęcie zapożyczone od kolegi z forum
  22. mam te same objawy i zastanawiam się czy coś takiego będzie ok? http://www.allegro.pl/item935450859_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html albo http://www.allegro.pl/item960103364_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html wtedy za jednym zamachem pozbęde się kata
  23. Mam felgi od golfa V oryginalne Ronal'a 17' oponka 225/45/17. czy podpasuje mi bez żadnych kombinacji? Pytam ponieważ na feldze nie mogę znaleźć oznaczenia ET tylko są jakieś nr katalogowe oraz "made in spain" a z tego co się orientuję to 17' w golfie ma chyba ET 54 . Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę o radę jak to założyć aby było wszystko ok
  24. Jak tak to szukamy dalej
  25. http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=350 czyli ten jak najbardziej słuszny Dzieki Kowi87

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.