Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Czesc Wszystko gra okej. Niedawno zauważyłem pod środkowym tunelem kable. jak sie okazało jest to co na zdjęciu i wychodza gdzieś z radia, nie rozbierałem tunelu więc nie wiem. Ktoś wie do czego one mogą iść ? Radio to NAVIGATION PLUS
  2. spizga*a koza
  3. A sie przejmujesz olej to, nic nie zrobisz mam to samo
  4. 1/4 czyli podłacz na krótko pompe w baku. i zobacz czy podaje
  5. Ostatnio kumpel oddał do AUTO DANECKI paska B6 z 2.0tfsi który zwiedził już pełno warsztaty i dopiero tutaj mu zrobili wszystko na tip top. czyli mozna polecic. a ja od siebie moge polecic Diesel Service (mazanek)
  6. Ile masz aktualnie paliwa w baku ?
  7. 2200. z odbiorem auta na lawecie z myszkowa i ustawieniem kąta wtrysku. jeden minus taki ze tydzien później musiałem podjechać jeszcze na wymiane przelewów i podkladek miedzianych. ale wynioslo mnie to 12zł + paliwo
  8. Pompa oddana do serwisu diesla Mazanek w Woźnikach. elektrozawór totalnie zatarty. Teraz wszystko ok.
  9. TIP zregenerowany
  10. Tak czytałem o tym to objawy by były takie ze auto by szarpało czasami itd. a tutaj nigdy czegoś takiego nie było. no ale pewnie jest tak jak mowisz. dzieki za odpowiedź EDIT: Mosfet o złej oporności niż powinna sam z siebie może strzelić. A tutaj róznila sie bardzo od tego co powinna. Więc zamontuje jeszcze ten poprawny i zdam relacje EDIIT: Nic nie pomogło. Gdzie na śląsku polecacie zregenerować tą pompe ?
  11. Witam. W pompie przepalił sie tranzystor i wyskoczył bład 01318. Po zaaplikowaniu nowego, wiekszego ( o lepszych parametrach) mosfeta, juz po przekręceniu zapłonu zaczyna sie z niego kopcić i z nózki przepala sie przewód. Temperatura grubo powyżej 300c bo sie cyna az topi. Ktoś wie co jest nie tak ? na płytce nie widze żadnego zwarcia, wszystko zlutowane także dobrze. a jednak juz 2 mosfety strzeliły z góry dzięki za pomoc
  12. Witam. W pompie przepalił sie tranzystor i wyskoczył bład 01318. Po zaaplikowaniu nowego, wiekszego ( o lepszych parametrach) mosfeta, juz po przekręceniu zapłonu zaczyna sie z niego kopcić i z nózki przepala sie przewód. Temperatura grubo powyżej 300c bo sie cyna az topi. Ktoś wie co jest nie tak ? na płytce nie ma żadnego zwarcia, wszystko zlutowane także dobrze. a jednak juz 2 mosfety strzzeliły z góry dzięki za pomoc
  13. A no.. zgadza sie.
  14. nie porównuj f1 z lat 84-94 do f1 z teraz. team orders dozwolone. Mniejsza o reguły - mi chodziło o charaktery kierowców wyscigowych. Tych prawdziwych- którzy zasługują na podziw nie da sie ujarzmic. Kiedyś mieli wieksze możliwosci pod tym względem. Teraz nawet Kimi jezdzi "ostrożnie", stary schumacher to samo a raczej nie jest to zasługa kompletnej zmiany charakteru PS. dziś nikt nikomu nie wjeżdza w tył bolidu zeby przessądzic losy tytułu. tak jak to zrobił schumi w adelajdzie wbijając sie w hilla :
  15. nie porównuj f1 z lat 84-94 do f1 z teraz. team orders dozwolone.
  16. przez 4 late wymienione jeszcze ori wahacze na MS i łożyska z tyłu. nowa odma ale to 2.5tdi, zregenerowany alternator i naprawiony tiptronic.
  17. Ale tu ostatnio sie mądrych znajduje super fotele masz
  18. pineska ? może rzeżucha od razu Szpila dał rade
  19. Nie grałem już w cs kilka dobrych miechów. Z chęcią sobie zagram z wami, może coś jeszcze pamiętam
  20. "This Is The Fuckin House Music" to miesięczny cykl, który opatrzony jest wyjątkowymi dźwiękami house, electro house, progressive house. A wszystko to w jednym secie. Jest to idealna propozycja dla prawdziwych klubowiczów. Serdecznie zapraszam do ściągania, słuchania i komentowania. Dj Flover - This Is The Fucking House Music - January 2013 | Mixcloud Z mojej strony również bardzo polecam posłuchać bo jest grubo . Co miesiąc będę wrzucał nowego seta. Flover to mój znajomy a, że robi dobrą robotę to udostępniam i wam pozdrawiam
  21. dzięki za pomoc całe szczeście wybiłem mu to z głowy
  22. Ale wy mi tego nie tlumaczcie bo ja to wszystko wiem pytam konkretnie o imitacje blow off na jakims kompresorze czy ktoś wie gdzie to można kupić bo zznajomy to chce i tyle
  23. Audi A6 2.5 AKE tiptronik Trasa NL/PL 4 os. + bagaż 8l. Miasto/trasa 80/20% dynamiczna jazda 13
  24. Czesc Kolega prosił bym sie popytał o imitacje blow off. Jak to mówił ktoś gdzieś kiedys kupił coś takiego. Działa to na zasadzie jakiegoś kompresora którego wpina sie pod pedał sprzęgła. I przy wciśnieciu/wyciśnieciu sprzęgła ma to robić "psst". Słyszał ktoś kiedyś o takim zestawie do kupienia ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.