Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. To jakie są te obroty ? Ja stawiam że to poduchy.
  2. `Inna rzecz, że na drugim biegu obroty dochodzą do ok 2000 (przy spokojnej jeździe) po czym nagle spadają do ok 1800 (bieg się nie zmienia) i później już jest ok. Czasami jak na sekwencji szybciej wrzucę 3 to ten spadek obrotów zahaczy właśnie jeszcze o trójkę (nie zdąży na 2).` Też to miałem kiedyś ,w zime to pamiętam że tak było a teraz niewiem . Co to może być ?
  3. Kup kabel. Wszystko masz w dziale Diagnostyka VAg Albo sie umów na spocie miejscowym z kimś kto ma kabelek i by z Toba porobił logi ;]
  4. Nie ma to jak porównywać seryjne audio od jakiejś profeski :gwizdanie:
  5. Mój na samej trasie potrafi spalic i 6l prędkości wtedy ok 120 i wiadomo na fotoradarki trochę zwolnic. A tak to taki mix 60%miasto a 40% trasa to ok. 10l bo silniczka gdy gorący nie oszczędzam . Turbo u mnie codziennie jest przedmuchiwane Ps. Na fisa nie ma czasami co patrzeć u mnie zawyża o 2litry.
  6. Kiedyś jak był temat z jego autem to sie tak bardzo nie rzucaliscie na maske :gwizdanie: Koło,gleba i jest kox do tego to audio
  7. Kolego aby wyciągnąc EGR, najpierw odkręcasz to kolanko za turbina wtedy masz lepszy dostęp i odkręcanie egra idzie z górki ;] 2śruby u mnie były na klucz płaski 12 albo 13 tylko żeby u mnie odkręcic 1 śrubę tą zaraz przy kolektorze to potrzebny jest klucz o cienkim rancie znajdziesz taki napewno w sklepach. I 2 śruby następne u mnie były na klucz imbusowy .
  8. Mario, Renio polecam RfactoR z modami F1 jak chcecie to na PW mogę Wam więcej o modach dać znać niektóre są super realistyczne ;]
  9. Kupiłeś `niesprawne` autko ?? Filtry po kupnie na 1 ogień idą do wymiany, jak filtr paliwa to by Ci samochód przerywał w górnym zakresie obrotów. Kup sobie kabel diagnostyczny i zrób logi jest specjalny dział o tym.
  10. Też mam Logitecha Ex lecz na dzien dzisiejszy to jest konstrukcja sprzed epoki :gwizdanie:
  11. A nie lepiej było kupić kierownice ? ;] Ile kosztował ten PAD mógłbyś go jeszcze oddac i kupic np DFGT http://allegro.pl/item1166298027_kierownica_logitech_driving_force_gt_kurier_24h.html
  12. Masz 1.9 i narzekasz że Ci dużo pali ? :gwizdanie:
  13. Jeżdze ponad rok audi przejechalem droge od morza po góry i żadnej klubowej A4 nie widziałem hehe
  14. Turdo od AWX, większe wtryski, fmic i masz okolo 160km.
  15. Kolor I do tego zdrowy silnik
  16. dziura w dolocie. DiagnostykaVAG tam masz wszsytko opisane zajrzyj.
  17. No wszystko super silnik kolor koło czego więcej chciec :gwizdanie: http://allegro.pl/item1139108313_lusterka_chrom_in_pro_audi_a3_a4_a6_a8_tuning.html
  18. No super.. Photoshop CS 5 był użyty ?
  19. Logi to podstawa.. To zrób po 1. Nawet nie napisałeś na jaki kolor dymi a to bardzo ważne..
  20. Lakierek piękny bez awaryjności życze Ale poco mam wydawać ten tysiąc z hakiem na samego czipa skoro mogę kupić odrazu silnik 2.5 który juz taką moc ma
  21. kubson odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    Na liczniku masz mieć stała temperature.... Na 80% termostat a na 20% czujnik g62
  22. kubson odpowiedział(a) na Franc temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Gratki ładny egzamplarz
  23. Fajna załóż ksenonka i bedzie
  24. Pedał gazu tu raczej nic nie ma do rzeczy. Posprawdzaj te kody ktoryś bedzie pasował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.