Treść opublikowana przez eMeM
-
Strefa Śmiechu
http://c.wrzuta.pl/wi7599/7a9fd6000023d1f646894e55/Dalsze%20Losy%20Pinokia?type=i&key=uxH1Qqkiva&ft=f
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=KmbTkFP7Wos
-
Strefa Śmiechu
http://patrz.pl/filmy/jak-sie-czujesz http://www.joemonster.org/filmy/13978/Spodnie_czy_koszulka_co_za_roznica
-
Ceny paliwa marzec 2026
pb98 neste szczecin 3.87 wczoraj 3.75 a ja glupi nie tankowalem
-
[B5 ABC] moje kochanie :) nowe foty !!!!
ten prawy blotnik po wymianie mogli ci chociaz zalozyc przedliftowy, czyli taki sam jak lewy .......
-
[B5 AAH] Benzyna 95 czy 98 ?
bylo 100 razy w/g ksiazki w B5 pb98 z dopuszczeniem pb95 leje sie do S4, 2.8 30V, 1.8T 180 do pozostalych V6, 1.8T 150 i slabszych leje sie pb95 z dopuszczeniem pb91 - tankowanie do tych aut pb98 nie daje nic oprocz lepszego samopoczucia kierowcy i w niektorych przypadkach zmniejszenia mocy
-
[ALL B6] 18 na 8 cali-jakie opony
no to jakie sa te seryjne rozmiary ?? B5, B6, B7 maja w serii 195/65/15, 205/55/16 etc. dopiero B8 ma wyzsze czyli 225/55/16 B6/B7 ma seryjne 235/45 do 17'' :gwizdanie: a RS4 B7 ma 255/35/19 ja mowie o calkowicie seryjnym rozmiarze w jakich wychodzila znakomita wiekszosc B6 tu masz troche podstaw http://www.audiklub.org/dane/a4/b6.html - te dane tez uwazasz za bledne ?
-
[ALL B6] 18 na 8 cali-jakie opony
no to jakie sa te seryjne rozmiary ?? B5, B6, B7 maja w serii 195/65/15, 205/55/16 etc. dopiero B8 ma wyzsze czyli 225/55/16
-
[ALL B7] Jakie opony letnie ?
czyli standardowe odpowiedzi polecam bo takie mam i fajnie wygladaja - czy moze masz jakies porownanie do innych opon ? do zalozyciela tematu : jesli szukasz opon ktorych glownym atutem jest to ze ladnie wygladaja na parkingu jak auto stoi to bierz cos z bieznikiem V np wspomniany tutaj dunlop 9000 jesli szukasz dobrze spisujacych sie opon na suchym jak i na mokrym, jednak zazwyczaj drozszych i gorzej wygladajacych - to tylko opony z bieznikiem asymetrycznym, np michelin pilot sport 2, pirelli p zero rosso, continental contisportcontact 3, Dunlop SpSportMaxx TT
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7586797
-
[INNE] Seat Toledo 1.9 TDI
na tych 18" to prawie auta nie poznalem :gwizdanie:
-
[B5 AAH] AUDI A4 2.8 V6 12V
no prosze, chyba 1wszy taki silnik na tym forum - 2.8 24V 180km w audi to montowano chyba 2.8 12V 174km ktore w serii mialy u rekordzisty 136km z jakiego auta silnik przekladales ?
-
[ALL B6] Różnice AGU a AVJ
chcesz AGU montowane poprzecznie wsadzic w miejsce AVJ montowanego wzdluznie ? pozostaje zyczyc powodzenia
-
[ALL] najczesciej kradzione samochody w 2008r
jak co drugie auto w pl to passat lub golf, to co sie dziwic ze tego sie najwiecej kradnie
-
[B5 AKN] Jak podnieść zawieszenie gwintowane ?
to lepiej odpusc, bo podniesienie komfortu nie doda zmienic sie moze wyglad auta, ale zdecydowanie in minus
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
uwierz ludziom na slowo - te nakladki to porazka .... mialem je niestety kiedys przez krotki okres na aucie ..... jutro jak bede na swoim kompie to wkleje foty
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
no bo to jest tylko moment na wale moment na kolach zalezy od przelozen skrzyni, diesel ma dluzsze bo konczy sie na 4,5k obr/min. a benzyna na 6,5 k obr/min wiec tak naprawde moment na kolach w dieslu i benzynie jest podobny, jedyna roznica ze ten moment w dieslu jest dostepny miedzy 2-3 k obr/min, a w benzynie 3-6 k obr/min
-
[B5 ACK] Jaki olej do 2.8 V6 30V ?
motul, liqui moly, valvoline - to sa bardzo dobre oleje a rzadko podrabiane w pl ewentualnie mobil 1 jesli masz pewne zrodlo jak koniecznie upierasz sie na fullsyntetyk to go zalej i sprawdz ile go pali na 1000km
-
[ALL B7] 19-stki, które wybrać ?
do czarnego to zdecydowanie etabeta ciemne
-
Ceny paliwa marzec 2026
tydzien temu neste pb98 3.30 dzisiaj juz pb98 3.46
-
Wrażenia po Transporterze 3.
a ktora czesc transportera niby byla w pelni realistyczna ? ja jestem ciekaw co ta E klasa na 16" felach miala pod maska ze te A8 W12 bez problemu dochodzila :gwizdanie: i jakim cudem przednia szyba ktora wybil statham wskakujac do auta w nastepnej scenie juz sie pojawila nienaruszona i opony sie same napompowaly po wyjezdzie z wody w ktorej spuscil z nich powietrze bylo tego troche ale ten film z zalozenia raczej realistyczny mial nie byc :>
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6027120
-
Ceny za łącze internetowe
a to z jakiej paki ? na dniach od nich biore 6mb/s na 12miesiecy za 114zl/mc a 2mb/s jest niby za 28zl ? jakis link poprosze
-
Jak wydobyć dźwięk z V6 w A4 B5?
to masz chyba cos zepsute te V6 na poczatek wywal katy tylko nie montuj tlumikow koncowych ~200mm mugena albo stozkow za 50 zl z allegro
-
[ALL B5] Czy tankowanie paliwa 98 wpływa na spalanie ?
przy tym silniku to o te 1-2l moze co najwyzej sie podniesc