Treść opublikowana przez eMeM
-
Ile jest warta.... ?
Za to Ty mozesz miec logo S4 w 2.8 FWD... :naughty: tak publicznie chwalic sie nie umiejetnoscia czytania ? :gwizdanie: pisalem wyraznie na ten temat ze zaraz po kupieniu auta zdjalem go z tylnej klapy - nawet przed przerejestrowaniem na siebie na grillu jest KAMEI
-
Ile jest warta.... ?
od kogos kto do diesla nakleja znaczek S4 bym w zyciu auta nie kupil
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
a to jak sie szuka czegos do auta to nie wchodzi sie w kategorie motoryzacja ? 5140 to model lusterek in.pro ktore pasuja do a4 b5 przed liftem
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
mi sie jednak wydaje ze latwiej wpisac 5140
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
wpisz na allegro "5140" zaznacz w wyszukiwarce szukaj w opisach i na ten moment sa 3 aukcje z tymi obudowami in.pro
-
Vredestein Ultrac lub Vredestein Ultrac Sessanta
z tym budzetem to Continental ContiSportContact 3 powinny byc najlepsze biorac pod uwage cena/jakosc http://sklepopon.pl/opona/continental_contisportcontact_3_*_fr_10766.html
-
[ALL B7] 18 DO A4
do 18" musisz obnizyc minimalnie -20/-30mm bez obnizania wyglada beznadziejnie
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
nudna studencka domowka :gwizdanie:
-
OPONY UNIROYAL RAIN SPORT 1
swego czasu zajezdzilem komplet, dosc miekka i szybkoscieralna opona dobra na mokrym - porywnawalna z moimi obecnymi pzero rosso na suchym juz niestety duzo slabsza - ale tak to juz zazwyczaj jest z tymi bieznikami V
-
[B5 ADP] Ema:) oto my A4
co sie dzieje eMeM to ty nie wiesz??? Po zdjęciu folii zostaje klej na szybie wiec po co ja zdejmowac
-
[B5 AWT] Osiągi 1.8T FWD
10-cio letnie A4 na gazie ma lepsze osiagi niz po wyjechaniu z fabryki na benzynie te 8,2s do 100 km/h to czym mierzyles ?
-
[B5 ADP] Ema:) oto my A4
przy tak wysokiej oponie to nawet najwieksza plastelina nie ma prawa sie pogiac co sie dzieje ogolnie fajne auto tylko ta felga troche mala
-
[ALL B7] Moja A4 2.0T quattro APR Stage 2
auto jak widac z usa a tam nie sa wymagane fajnie ze powieksza sie grono B7 2.0T, bo 99% B7 jak widac u nas na forum to 1.9 lub 2.0tdi
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
skoro po wylaczeniu silnika i po ponownym wlaczeniu masz juz poprzedni czyli jak mniemam prawidlowy stan w baku to po co szukac problemu na sile ?
-
[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach
dokladnie, te led'y do starych ryfli widac autor tematu chce jak najmniejszym kosztem modyfikowac auto, tak aby sie rzucalo w oczy, szkoda tylko ze auta pomylil bo to A4 ta koncepcja w ogole nie pasuje
-
m5 e39 5.0 400KM vs S6 c5 4.2 340KM
przeciez S6 to nie jest zadna konkurencja dla M5 M5 E39 porownuje sie z RS6 C5 - te auta jezdza porywnawalnie mysle ze jak jestes realnie zainteresowany to powinienes poszukac na forach stricte zwiazanych z tymi modelami, a nie na forum A4 .......
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
to poszukaj jakichs 135 lub 145
-
[B5 ADR] Czy ktos ma xenon w lampach Depo??
jak wyzej, tez mam DEPO i jak mialem kiedys biale 4300K to przy ustawieniu na "0" czyli maxymalnie wysoko swiecily prawie jak na dlugich, normalnie jak jezdze na pozycji "1" czyli poziom nizej tez swieca bardzo dobrze
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Bzdura. Na 205/60 bedzie wygladalo jeszcze smieszniej bo kolko bedzie mniejsze... A ten jeden centymetr szerokosci jest w zasadzie niezauwazalny. ale te 0,75cm wysokosci to juz bedzie zauwazalne ? swoja droga przy tej samej szerokosci im nizsze kolo tym optycznie wydaje sie szersze, myslalem ze to jest logiczne ......
-
[B7] S4 V8 Supercharger
~11s. do 200km/h ? zjezdzajac z jakies ostrej gory to bylo nagrywane ? :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
neste szczecin pb95 3.70 pb98 3.74 on 3.78 jest git
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
co za bzdurny stereotyp, szeroka opona klasy UHP znacznie lepiej sprawuje sie na mokrym niz 195/65 sredniej klasy, bo w tym rozmiarze opon UHP nie uswiadczysz co do tematu, A4 na oponach 195/65/15 wyglada jak trolejbus czy tam inny tramwaj, zaloz przynajmniej te 205/60/15, snieg czy bloto posniegowe w tamtym roku na zimie u nas w regionie moze w sumie przez 10 dni bylo, reszte glownie sie jezdzilo po mokrym
-
Spotkania na drodze
hmm nie masz przypadkiem rejestracji z koncowka XY ? wspominales kiedys ze masz naklejke na klapie z tylu a wlasnie srebrny avant z taka naklejka jakos niedawno pod zodiakiem stal co do ul. Staszica to z racji mojego miejsca zamieszkania to przejezdzam tam czasem i parenascie razy dziennie :gwizdanie:
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
przeciez jest prefix .... ADR ...... wlasciciel zamiast kminic nad kolejna modyfikacja zewnetrzna powinien chyba lepiej pomyslec nad tym co siedzi pod maska .... bo teraz to troche przerost formy nad trescia, a auto mocniej wyglada niz jedzie ......
-
[B6 AVF] 18" vs. 19"
jazda po ulicach na 19" to nie zaden problem problemem moze byc wjazd na krawezniki, trzeba miec do tego cierpliwosc bo predkosc przy wjezdzaniu praktycznie zerowa