Treść opublikowana przez samekgsx550
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
EGR zaślepiony, krótkie odcinki co dziennie, ale przy tym co najmniej raz dziennie go przydusze. Oleju troche łyknie ale raczej to za sprawą turbo. Na AWX który puszczał było widać na bagnecie jak ubywa. Na VNT15 też coś weźmie ale dużo mniej.
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
Qźwa ile razy można czyścić to turbo. ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- Ile może kosztować zrobienie lejących wtrysków ?
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
Witam W moim przypadku po czyszczeniu turbo 3 miesiące bez przeładowywania to i tak dobry wynik. Wcześnie założyłem turbo AWX 2-3 miesiące i kierownice stoją dęba. Obecnie mam założoną VNT ori. Fakt turbo nie w najlepszym stanie, ma już luzy. Ale po założeniu wyczyszczonej turbiny pojeździłem 2 miesiące i lipa. Dodam że but w podłodze i raz w tygodniu rozruszam sztangę kluczem góra dół. Co to Qźwa może być ? Kat chyba wycięty bo widać zaspawane cięcie na nim pod spodem.
-
Prowadnice jarzma
Witam kolegów Dzisiaj sprawdzałem zaciski tył. No i prowadnice jarzma ani drgną. Powiedzcie jak w naszych a4 te prowadnice się wykręca czy wyciąga ? Można gdzieś nabyć takie prowadnice nowe ? Może jakieś rady przy wymianie.
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Jak zatankuje do pełna do wskaźnik spada w dół szybko. No bo wtedy i noga ciężka. A jak blisko rezerwy to zatrzymuje się w miejscu. Zwłaszcza jak załączę tryb niedzielno-spacerowy. Miasto 8l. Trasa 6l. Trasa max 100 km/h, na pokładzie tylko ja 72kg 4.8l. ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- Ciekawostka co do jakości ON Trasa do Holandii W Polsce zatankowałem do pełna. Na trasie but 160 km/h minimum. Na miejscu w NL rezerwa. W Holandii zatankowałem do pełna. Na trasie but 160 km/h minimum. Na miejscu w PL grubooo ponad rezerwę. A... Po zatankowaniu w NL i przejechaniu 50km mówie do kolegi: Qźwa co jest...Nie te auto.
-
Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?
Szczerze, jak się przesiadłem z 406 do a4 to poczułem się jak w maluchu. Ale już ponad 4 lata wytrzymuje. Co dzień 7 rano i chodzi jak zegarek.
-
snieg na aucie
Zmiotka z miękkim włosiem, najlepiej wąska. A do szyb tylko i wyłącznie skrobaczka miedziana, murska f
-
Wymiana oleju w skrzyni efekty
Ja słyszałem że się nie zmienia. Ponoć ten co leją w fabryce jest nie dostępny. W aso mają jakiś tam mobil ori. Ale to już nie to. Pomimo tego zmieniłem na valvoline z odpowiednimi parametrami. Dodam że był bardzo drogi. Efekt taki : Wszystkie biegi wchodzą jak w masło, ale dwójka zaczęła ciężko wchodzić. Tak jakby na dwa razy.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Wojciech Cejrowski : Gringo wśród dzikich plemion Rio anakonda
-
Muzyka w naszych autkach
- Strefa Śmiechu
Czasami mam wrażenie,że tak to wygląda - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu- Prośba. Poszukuję latarki LED do samochodu do maks 30 zł. Jaką polecacie?
Ta pierwsza daje rade.- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Szkoda że to nie w sobotę Jak mnie w pracy nie przetrzymają to będę.- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wieczorne tzn ? 18,20,22 ?- [ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
Tym bardzie szukam kubełków lub coś w ten deseń.- [ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
Ja w swojej b5 mam tylko po stronie kierowcy. Więc się zastanawiałem jak by to było z fotelami od ongola.- [ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
A jak wygląda sprawa z anglikami ?. Regulacja wysokości fotela jest tylko po stronie kierowcy.- Zapach z Ambi pur
Ja kiedyś miałem For Him to kolega mnie się zapytał czy samochód kupiłem od księdza ? Bo czuć księdzem- kamera w lusterku pasażera
Ruszysz gówno to zacznie śmierdzieć- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja jestem mobilny prawie w każdy weekend- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jak coś to mam Vaga- Czy to oryginale turbo GARRETT
Zastanawia mnie miejsce na numery. Mam dwie turbiny w domu i na każdej jest logo VW AUDI oraz made in Romania. A tutaj tak jakby były wcześniej zeszlifowane. Widać ślady po szlifowaniu. No i brak loga. Co o tym sądzicie ?- Czy to oryginale turbo GARRETT
Witam kolegów. Mam okazję kupić turbinę nową nigdy nie używaną. i tutaj mam pytanie o to czy turbo jest oryginalnym produktem garrett. A może to jakiś zamiennik ? View image: 2931908579 3- turbina po czyszczeniu i co dalej.
Kolego założyłeś odwrotnie pierścień który ustawia kierownice. Tzn. że nie zamykają się do końca. I otwierają kierownice za mocno i dlatego zaczęły się cuda.- [ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Ot taka moja rada dla kolegów. Jeśli chcecie żeby wam się wyświetlacze nie rozwarstwiały, robiły plamy itp. to stosujcie oryginalne żarówki max 1.1W a najlepiej Led. W przypadku założenia np. 2.2W życzę powodzenia. - Strefa Śmiechu