Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. a 2 i 4 dobrze wchodzą? u mnie tak było jak odkręcił się jeden wodzik pod autem
  2. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To u mnie dystans 7mm powinien wystarczyć do ET 45 8,5J żeby jakoś to wyglądało Tylko kurfa mam problem bo belkę mam krzywo ustawioną i koło z jednej strony bardziej się chowa w nadkolu o ok 2 mm
  3. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Plastik się wytrze opona przy okazji też To czyli masz teraz ET 30 przy 8J i oponie 225? :eusathink:Bo zastanawiam się ile wypchnąć moje żeby nic nie tarło Choć w sumie ja plastikowego nadkola mało co mam bo założyłem dystanse na zimówki i mam teraz coś koło ET 26 przy 7.5 J
  4. konus odpowiedział(a) na mrozek1810 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Malowanie fpytkę... tylko lampy polift, lepsze koło+gwint i będzie cacuś A jak z utrzymaniem matu w czystości bo słyszałem że bardzo szybko łapie wszelki brud
  5. Kowi zrób maszynkę to wypożyczysz mi za drobną opłatą bo mi się nie chce robić
  6. Też mi się świat zawalił jak dowiedziałem się że krycha pchnął maszynkę w obce ręce... Ale i tak mam do malowania błotniki to nawet siekierką mogę poklepać
  7. sory chłopaki nie dałem rady bo dopiero teraz do Ck dotarłem
  8. ale zawoże moją lubę do Ck i raczej nie będzie chciała jechać ze mną także najpierw ją muszę zawieźć na szydłówek i dopiero bym się wrócił na czerwoną
  9. A nie można troszkę później bo na 14 ciężko będzie mi się doturlać do Ck i wrócić się na czerwoną górę
  10. Tarcze zmieniałeś to dlaczego nie pomyślałeś nad zrobieniem z nich dystansów chociaż na tył? Mi przetoczyli je za 20 zł tylko musze coś pomyśleć coś z centrowaniem bo trochę biją
  11. czerwona góra ta koło ostrowca?
  12. Zobacze jak będzie u Ciebie i wtedy będę kombinował Założyłeś już?
  13. wiem że ET 45 się chowa w nadkole ale wadzi o nakrętkę gwintu dlatego muszę wysunąć trochę ale nie wiem ile żeby znów wadziło o nadkole
  14. Mi chodzi o to żeby się ładnie chowało w nadkole bo chce zejść jeszcze w dół a na dodatek mam szersze gumy Jak założysz to zrób foto jak głęboko są na tyle
  15. Dobrze że moje poszły/idą w kolor to nie będzie kolej B5 z takimi samymi felgami na forum zmieści się dystans 15mm na tył żeby nie tarło o nadkole?
  16. O fpytkę efekt Ja z moimi flatami się poddałem bo za dużo szpachli i warstw farby
  17. ale może w niedziele jakoś bo nie wiem czy uda mi się wyrwać z roboty w sobotę
  18. może panowie jutro bo piękna pogoda a wybieram się do kielc?
  19. No dokładnie jak jedziesz w stronę krakowa to ostatnia wieś przed korczynem
  20. często śmigasz trasą 79? może kiedyś zrobimy jaki mini spot?
  21. Ja będę miał drugie Ive robi robotę to twoje auto... Cały dzień miałem w robocie widok jak je mijałem a i odrazu podejrzewałem że to Ty W tych koleinach wyglądała jakby całkiem leżała na asfalcie
  22. pracuje w miejscu gdzie kończy się ten rozpierdów a mieszkam tam gdzie się zaczyna więc robię tą trasę 2 razy dziennie i znam każdą dziurę na pamięć
  23. To ja Zaspany jechałem do roboty i mogłem trochę środkiem jechać bo mi się śpieszyło W ostatniej chwili zauważyłem serduszko na zderzaku i w lusterku glebę więc tak myślałem że to Ty
  24. Ja odkąd założyłem gwinta to nic nie zmieniałem jeszcze ale chyba już wszystkie stukają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.