Treść opublikowana przez Piechol
-
[TDI] przebieg w waszym traktorku
ja jak kupowałem b6 2002r dwa lata temu to miała 187tys. a jak sprzedawałem jakieś 4 miesiące temu to było ok. 210... jeździłem w sumie tylko w weekendy, bo nie miałem fury w Poznaniu... czyli można mało zrobić dieslem teraz w Sportbacku mam 113tys. nalatane
-
[ALL B7] Felgi 17" proszę o opinie
najmniej fantazyjne... ale szału ni ma... :gwizdanie:
-
[ALL B7] Felgi 17" proszę o opinie
te pierwsze odpuść -> brzydkie i drogie a te drugie nawet ciekawe...
-
[ALL B7] Felgi 17" proszę o opinie
na serio tylko te dwie wchodzą w grę?
-
Spocik Lubuski :)
no to faktycznie z Twoim szczęściem coś nie teges... :gwizdanie: dzwon nie dzwon ale i tak wkurw jest
-
Spocik Lubuski :)
o żesz kurfa... co za baba... to z jaką prędkością to zrobiła, że wszystko praktycznie ruszyła?
-
[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
trzeba przyznać, że taka inna co nie znaczy, że nieładna tylko te diody mi nie pasują do B6...
-
[A3 1.8T AGU] 200KM+
zwykle nie przepadam za zbyt dużą ingerencję w ori stylistykę, ale to co widzę tutaj podoba mi się
-
A5 8T 3.0 TDI Q Tiptronic S-line
no nie powiem, ładna jak dla mnie to szkoda tylko, że nie jest czarna i manual
-
[B6 AVF] Czy te koła beda pasowały?
Co to za komplet w cenie 1200 zł No właśnie pokaż to cudo... też by mi się takie przydały... :gwizdanie:
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
ja przesiadłem się ze skóry na welur i chyba już do skóry nie wrócę :gwizdanie: trochę gorzej z utrzymaniem czystości (jasny środek) ale i tak można się odkleić od fotela przynajmniej
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
skórka I klasa
-
[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
super auto czarny sedanik człowieku, to nie wątek o Twoim samochodzie... :gwizdanie: załóż se swój
-
[B5 AFN] Czarna A4/S4 1.9 TDi
zapowiada się baardzo ciekawie pokaż koniecznie tył autka i środek
-
[ALL B6] Zderzak od B7 Do B6 Sedan
nie rób tego... :gwizdanie:
-
[ALL] Zapasówka w sprayu
jak to opona jest dużo cięższa ??? schillerowi chyba chodziło o różnice w wadze między zwykłą oponą a opną typu "runflat"...
-
[B5 AJL] 1.8T 150 czy 180 koni? Prosze o pomoc
no to wygląda na to że się pomylili w papierach
-
[B5 AJL] 1.8T 150 czy 180 koni? Prosze o pomoc
A nie ma gdzieś jeszcze VINu w innej części samochodu? u mnie jest np. na podszybiu i pod maską z lewej strony sprawdź czy taki sam mumer jest tu i tu a książka serwisowa jest?
-
[ALL] Jaka karta telewizyjna na USB ?
Problem jest taki, że mieszkanie nie moje no i w sumie to nie jestem jakimś telewizyjnym maniakiem czyli chyba wystarczy mi analog sam tylko teraz jaki? jakieś linki by się przydały
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
:notworthy:
-
[ALL] Jaka karta telewizyjna na USB ?
analogowa musi być bo niestety w mieszkaniu nie będzie kablówki... chyba że da jakoś przez internet coś "wyłapać:?
-
[ALL] Jaka karta telewizyjna na USB ?
Witam, potrzebuje jakiegoś tunera tv do kompa w grę wchodzą tylko karty na USB żeby pasowało zarówno do stacjonarnego jak i do laptopa nie znam się na tych podzespołach w sumie wcale a ceny są bardzo różnorodne... Nie potrzebuje jakiegoś kombajnu za 400-500zł tylko żeby można było rozpoznać twarze na ekranie jakby ktoś miał o tym pojęcie to proszę o radę
-
S8
super bryka jedyne o co bym się obawiał to o spalanie ale widzę, że zdradzanie Klubu jest w modzie w dzisiejszych czasach...
-
[ALL] Jakie felgi
225/45/17 to najlepszy rozmiar -> najmniejsze przekłamania licznika jak chcesz trochę wyższą oponę to załóż 235/45/17
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
no jest :kox: