Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak masz czas to śmigaj na serducho, ja jutro do pracy lecę ale popołudniu może ustwawimy się z Michałem i Norbertem, wiec masz wybór :polew: :polew: Powtórka z poprzedniego wojewódzkiego :polew: Nie wytrzymałem i prawie sie popłakałem ze śmiechu Oj Papuć Papuć
  2. :bicz3: :ranting1:
  3. Chyba się da ale nie wiem czy w tym przypadku
  4. własnie skad to info?
  5. Wg zdjęć wygląda że jest ok. Zrób tak. Zamień we wtyczce radia żółty i czerwony przewód. Tzn w ISO od nowego radia może miec inny układ i będzie głupiał. Choć powinno się uruchomić przy odpalonym samochodzie tak czy tak. Jak mozesz to zrób jeszcze foto wtyczki w samochodzie.
  6. co do pastaldo to już Ci wyżej napisałem co myslę o Twoim wstawaniu turbo to dobrze że zrozumiałes rozumiałem dobrze zanim mi ten wywód walnąłes. z mojej strony EOT
  7. co do pastaldo to już Ci wyżej napisałem co myslę o Twoim wstawaniu turbo
  8. To zrób zdjęcia. Jak masz to podłączone i oddzielnie wtyczki od samochodu i od radia. Wtedy to zobaczymy i powiemy co jak podłączyc..
  9. nie przesadzajmy. Takie różnice maja znaczenie jak upalasz na torze i liczy sie kazda setna sekundy. Do cywilnej jazdy to juz tylko wydumane ale Pastaldo mylisz sie bo mnie osobiscie irytowało by wstawanie turbo przy 2,2-2,3tys obrotów :gwizdanie: a tak sie też zdarzało z BRD Wiec jakie 2300? Jakby miało wstawać przy 1300 tez by mnie irytowało ale widze jedni pisza tak a inni inaczej Pastaldo wróc do tematu o ledach Jak wcisniesz pedał w podłoge jak byś robił logi na 3 biegu to przy ilu obrotach czujesz wyraźne ozywienie auta to jest to własnie wstawanie turbo nie ucz ojca dzieci robić. wiem co to wstawanie. Ale zauaz że to nie jest tak że do 2300 nic a później nagle burza. Przynajmniej w żadnym samochodzie tego nie zauważyłem ani na wykresach niema czegoś takiego. Wciskasz pedał w podłoge a moc i moment rośnie stopniowo do momentu kiedy osiąga wartość max. A ode mnie i ledów się odpie... bo widze masz sie za eksperta we wszystkim a nie koniecznie Ci zawsze wychodzi :doh1: jestem tego samego zdania
  10. Tak żebyś nie wyleciał to nie wiem Nie nauczam choć upranienia mam i na moich lekcjach na praktykach zawsze był spokój nawet jak u nauczyciela swojego byli okropni (widziałem gdy obserwowałem). Mozna iść siedzieć ale ja chyba takich bym utłukł. Chyba słabe nerwy mnie odpychaja od nauczania bo mógłbym zgnis w pace
  11. przedźwięki straszne :polew: audiofil by nie zaakceptował tego wykonania :polew: Leżę kwiczę :polew:
  12. Miernik w dłoń i wsprawdzic gdzie jest stałe +12V a gdzie pod przekręceniu kluczyka. Później sprawdzić na który przewód powinno radio dostać odpowiednie napięcia i porównać. W razie co pozmieniac w kostce i tyle. Nic nie spalisz najwyżej bezpiecznik wywali. Jak byc nawet podłaczył na owrót + z - to nie powinno sie nic stać jesli radio ma dobre zabezpieczenia.
  13. ja najpierw zrobiłem jakims grubszym czyli coś koło 800 a później wodnym. Niema większego znaczenia jakim bo jak tam będa jakies rysy nawet to niema większego znaczenia bo tego nie widać.
  14. nie przesadzajmy. Takie różnice maja znaczenie jak upalasz na torze i liczy sie kazda setna sekundy. Do cywilnej jazdy to juz tylko wydumane ale Pastaldo mylisz sie bo mnie osobiscie irytowało by wstawanie turbo przy 2,2-2,3tys obrotów :gwizdanie: a tak sie też zdarzało z BRD Wiec jakie 2300? Jakby miało wstawać przy 1300 tez by mnie irytowało ale widze jedni pisza tak a inni inaczej
  15. Ja u siebie tez zdzierałem. Papier ścierny i jazda
  16. nie przesadzajmy. Takie różnice maja znaczenie jak upalasz na torze i liczy sie kazda setna sekundy. Do cywilnej jazdy to juz tylko wydumane ale
  17. od phillipsów pastalda o 100% ładniejsze, pastaldo juz wiesz co musisz robić w tym roku Jakich moich philipsów? Moje koło philipsów nawet nie lezały :polew: U mnie jeździ jakies takie małe cos Ale mi wystarczy bo kupiłem za 30zł :polew:
  18. w Windowsie jest to cieżkie do ogarnięcia jesli w ogóle możliwe. Linuxy maja coś takiego że może być wielu uzytkowników jednocześnie zalogoanych i sobie nie przeszkadzają. Wtedy przypisanie urządzeń do uzytkoników dało by rade ale w Windowsie raczej nie do ogarnięcia bynajmniej w takim stopniu żebyście oboje byli zadowoleni
  19. nawet nie głupio to wygląda w tej dokładce a lampy jak najbardziej ok
  20. Własnie. Dawaj foto na samochodzie albo filmik a co do podłączenia to wpiąleś si alternator tak jak mówiłem?
  21. http://www.kwejk.pl/obrazek/806828/kawa%C5%82.html[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 10:09_________________________________________________http://www.kwejk.pl/obrazek/805781/depresja,taty.html
  22. Pozazdrościć. u mnienic na zegarach sie nie dzieje. a jakie macie zegary ci którym sie podświetla? tzn VDO czy Jager? u mnie w VDO tego bajeru brak
  23. u mnie tez przebieg podświetla sie dopiero po właczeniu świateł. Pomysł z podświetleniem całości jak najbardziej ok
  24. jak możesz i wyjmowałbyś licznik to zrób zdjecia jak to wygląda. Ja tez jutro może Ci wyśle jak ja to zrobiłem. Zmieniłem na diody zamiast żarówek bo na żarówkach to tak troche żółtawo to wyglądało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.