Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
ZAWIESZENIE GWINTOWANE AUDI A4 B6 B7 GWINT VOGTLAN (3979603677) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak sadzicie? warto nie warto? teraz mam h&r - 35 mm ( siedzi - 45 )
-
B6 DIVISION
w sumie juz mam odpowiedz warto nie warto?
-
B6 DIVISION
Pany co myslicie o dokładce Cupra do seryjnego zderzaka? dolną dokładke mam w kolorze:wink: nie bedzie dziwnie wygladac?
-
Spociki Radomszczańskie
wiem, jak bedzie kiedys chwila to wpadne, w sumie tylko 16 km:wink:
-
Spociki Radomszczańskie
a gdzie te spoty sa dokladnie?
-
Spociki Radomszczańskie
Tragedii nie ma, kilka razy w tyg jestem w radomsku i da sie jezdzic, fakt ze do Upalania miejsc za duzo nie ma
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
U TEA wynik podobny na seryjnych wtryskach, tutaj seryjne nie dawały rady ze ktos wsadził wieksze? Pytam jako laik w 1.8T
-
Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
4 lata temu tak miałem brak koncowego ale z srodkowym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja chyba za tydzien przeleje całość
-
Ceny waszych ubezpieczeń OC/AC w 2014 r.
potwierdzam, rok temu za audi płaciłem 400, teraz w innej 370 za busa 510, w tym roku 427 zł co lepsze w HDI wyliczyli mi na przełuzenie 700, a jakbym był nowy to 600:facepalm:
-
Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....
TEA ogarnij... wez na spokojnie poszukaj, poczytaj i bedzie odpowiednio obnizony. Bo to co za przyjemność z jazdy jak wchodzi Pięść miedzy koło a nadkole:naughty:
-
Polecane opony letnie
no własnie bo co to za informacja ile sezonów... jeden robi 50 K rocznie inny zrobi tyle w 5 lat:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Michał przelewałes juz kase na Bukowine?
-
Felgi Audi A4 B5
na zimówki w sam raz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w 1 tez niby jest zakaz wjazdu a kazdy jezdzi:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiaj na maxie mówili... pamietasz jak w lavie podpisywalismy sie za tym zeby nie zamykac dla aut? to wiekszosc ludzi była za tym zeby zamknac, ale kiedy to nastapi dokladnie nie wiadomo.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niedługo i tak zamkną 3 all, i trzeba będzie miejscówkę inna znaleźć
-
ET 33 17" do a4 b6 1BA?
mam 8J przod Et30 tył Et25. Opony 225/40/18 , nic nie obciera, nie wystaje po za obrys
-
Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....
jedyne wyjscie to aaaa tak serio to sprzedac to komus kto ma ,,V-ke''
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
jak to jest - 30 mm to ja nie chce widziec 1 BA
-
Strefa Śmiechu
Audi S 4 Avant Quattro (B5) 2.7 Biturbo SZWAJCARIA (3965625900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - chandluje autami od 14 lat i nigdy nie bylo zadnych reklamacji. JAK HANDLUJE TAK JAK PISZE TO NIECH GO ....
-
AJM+ turbo AWX ok 380Nm, jakie sprzęgło?
400Nm na seryjnych pompkach z AJM i turbo AWX?
-
AJM+ turbo AWX ok 380Nm, jakie sprzęgło?
Znam AJM 400 Nm+ który jezdzi na seryjnym sprzegle od 4 lat:wink: Wiec nie powinno byc problemu , chyba ze Tuner dowali koxu z dołu
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
poczekaj, moze sie ułozy:wink:
-
Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
ten sam trick co w 3.0 tdi bit? IMG 0584 - YouTube