Treść opublikowana przez lexpar
-
[ALL B6] Kontrolka ESP i podgrzewania świec
W żadnym wypadku migająca kontrolka świec żarowych nie oznacza ich uszkodzenia. Ostatnio wymieniałem -wszystkie 4 były przepalone, czyli analogicznie patrząc to kontrolka powinna świecić się cały czas . Stawiam na czujnik stopu. Miałem ten sam problem
-
[ALL] Jakie kable do odpalenia diesla
Czym większa średnica kabla ( nie izolacji) tym lepsza. Ale w sklepie motoryzacyjnym (nie w markecie) jak powiesz, że potrzebujesz kabli do diesla to dadzą Ci odpowiednie. Nie bierz tanich, bo nie warto.
-
[ALL B7] OZNACZENIE SILNIKA
Zgłosi, że coś mu się w aucie nie podoba i zaraz mu niuńkę zabiorą. To trzeba by było spokojnie przemyśleć.
-
[B6 AWX] Nie dymi podczas pełnych obrotów
Uff !!! Ale co nie którzy maja problemy Oby jak najdłużej nie dymiło.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
No cóż, dołożę kilka uwag. 1-silnik po chipie (u Rogala) 2-przebieg 170kkm; Do momentu chipowania tankowałem na BP lepsza gnojówę. Rogal doradził mi abym tego nie robił i lał zwykłą , tak też robię. Co jakiś czas dolewam mixolu (na pełen zbiornik falchę, czasem trochę więcej). Silnik chodzi jak zegareczek. Zero problemów z odpalaniem przy mrozie. Za żadne skarby Niunia ( ) nie chce puścić bąka, a tak się starałem (chyba pojadę do Rogala -Witka) i zareklamuję :laghing2: :laghing2: :laghing2: tego czipa. A nawet potrafił bez problemu odpalić przy dużym mrozie, po dłuższym postoju przy spalonych wszystkich świecach żarowych. A z Waszych postów Koledzy widzę, że mocno kombinujecie
-
[ALL] Regeneracja zaworu EGR
Ha,ha,ha. Ale trochę mam daleko.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Uff nie mam Quattro. Chyba jestem gorszy :beksa:. Ale to powitanie mnie nie dotyczy
-
[ALL B5] Wymiana wkładu lusterka
Tyle razy było to opisywane, ufff
-
Ile kosztuje Chip do 2.5 TDI?
Zagadaj z klubowiczem Rogalottim. Może i coś utargujesz
-
[B6 AWX] Kopcenie po czipie
Mnie nie kopci :>
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
Mam silnik po chipie. Leję olej Motul co 12 tkm. Bańka jest 5l i wystarcza mi to do następnej wymiany. Przyznam szczerze, że wcale nie żałuję silnika i daję mu w buta ile dał mi Rogal. Silnik nie dymi, oleju nie bierze i jest :good: :> Jak dobrze pamiętam to po programie mam 156 KM i coś ok 340 Nm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hej!!! :laghing2: :laghing2: :laghing2: Ale tutaj spamują Może jak chcecie pogadać to zapraszam na spota, można pogadać i nawet sobie buzi dać , a jak ktoś będzie chciał dziewczynkę, czy chłopaka to zapraszam do mnie (ja to załatwię ). Drogo nie biorę :polew: i nie potrzebuję VAG-a :laghing2: :laghing2: :laghing2:. A tak szczerze to jak patrzę co się dzieje w na tym temacie to chce mi się :strzal: w głowę. Pozdrawiam wszystkich spamerów.[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 00:10:56_________________________________________________Ragu!!! Czy zapisałeś się do klubu 69?
-
Spotkania na drodze
27-go godz. 17.oo bazar Szembeka zielona A4 B5 tablice WA 4***8 ramki klubowe, ale kierownika nie kojarzę. Facjata całkowicie mi nie znana. Nie widziałem go na spocie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To są Raga ostatnie podrygi :nabijasie:
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Ale Wy mieszacie. A może sama żona jedzie ? :laghing2: :laghing2: :laghing2:- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
No właśnie- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - OFERTA ALKOHOLI NA ZLOT
Tylko nie zapomnijcie o alkomacie- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Spoko Koledzy!!! Damy radę :nabijasie: Ja jako czarny nie będę ostatni- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Jak nie znajdę miejsca to czy znajdzie się ktoś, kto mnie przygarnie jak sierotę . Jestem spokojnym chłopcem bo: 1-nie piję mało; 2-panowie mnie nie interesują; 3- czasem chrapie- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Lexpar potrzebuje pokój jednoosobowy. Znajdzie się? Hmm, trudno. Nie pisałem się wcześniej, bo obiecałem Raggaman-owi pomoc przy sprawie rodzinnej. No i niestety lista się zamkła. A 120 miejsc to chyba duża za dużo :> Bardzo żałuję, że nie zobaczę Malika i Suliego jak skaczą, he,he,he Na pocieszenie widzę, że paru zasłuzonych klubowiczów też nie ma na liście.- Spotkania na drodze
No wreszcie ktoś mnie zobaczył :>. Ale pozdrawiam T-żółwia też widzianego na Waszyngtona.- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
No nie. Czytam te wszystkie posty i odbieram je jak: Hmm, ymmm, ufff. itd. Potrzebuje zdjęć, info. Gdybanie typu: dziwne pytanie mysli zabierasz Paule na zlot do Piły ?? gwizdanie itd- Nic mi nie mówi koledzy ja zabiorę na zly: Anie,Ewę, Jolę itd, itp: Ale one moje. I jak pojadę to nie będe tym sie chwalił. Dlatego bardzo proszę nie komentujcie tego wątku w beznadziejny sposób.- [ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
Nie ma o czym mówić 2009 bije na głowę 2008. Posiada więcej szczegółów. Nawet jest moja wieś- [B6 AVF] Którą nawigację zainstalować ?
Założyłem RNS-a i jestem bardzo zadowolony. Mapy dokładne, system banalnie prosty w obsłudze. Dla porównania teraz jeżdżę też BMW z systemem navi i nie dorasta on do pięt Audi. Jeżeli jeszcze raz miałbym zakładać nawigację to założyłbym tylko RNS-a - VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009