Treść opublikowana przez edekxp
-
Drgania
może koło zamachowe tu chyba jest dwumas
-
Odłączony silniczek krokowy 1,6 ADP
Skoro masz sekwencję, to nie masz żadnego silnika krokowego ani w LPG ani w PB. To co odłaczyłeś to pewnie przepustnica a może przepływomierz. Wyczyść przepustnicę i zrób adaptację i bedzie dobrze
-
Pali za 3-4 razem
Sprawdź wszystkie wężyki podciśnienia, ewentualnie może być uszczelka pod kolektorem ssącym, nie wiem jakie są w tym silniku może gumowe. Dodam że też miałem taki problem z A3 silnik 1.8, wszystko sprawdzane i na zimnym albo zapalił i zgasł, albo pracował na 3 gary i nierówno. Wymieniłem uszczelki jak ręką odjął pali na dotyk i obroty równe na PB i LPG
-
Odłączony silniczek krokowy 1,6 ADP
A może ma LPG II generacji z silnikiem krokowym
-
[B6 AWX] srebrny avancior
U mnie kiera ma kilka rysek a auto też z polskiego salonu PB i przebieg 230tys, u Ciebie jakby miał 300tys, za to przełącznik świateł jakby nowy. auto fajnie się prezentuje, dekory ciekawe ale chyba lepiej byłby carbon Przednie boczne szyby też masz przyciemniane? Dokładki w kolorze nadwozia, chyba malowane bo to nie S-line, ale z pomalowanymi całkiem inaczej auto wygląda
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Potrzebuję: olej Motul 8100 X-clean 5W-40 5l filtr oleju MANN, KNECHT albo BOSCH Auto b6 1.8T BFB Quattro Proszę o koszty z przesyłką oraz nr konta Pozdrawiam
-
Centralka pobiera prąd na postoju
0,04A to jest prawidłowe, coś z radiem jest nie tak, jakie masz radio? naprawiałem kiedyś takie radio bo rozładowywało akumulator, powymieniane kondensatory i wszystko działa
-
[B6 AVJ] Odma.
Jesteś pewien że nie zamarza? Jak ktoś np robi krótkie trasy to czesto pod korkiem oleju jest majonez czyli woda z olejem, i właśnie taki majonez jest w odmie i rurkach. W poprzednim B5 nigdy nie czyściłem odmy i po jakimś czasie wywalało mi olej na uszczelnieniu wału od skrzyni, zaprowadziłem do mechanika który wymienił uszczelnienie i mówił że odma była zapchana i dlatego tak się stało. Ja w B6 wolałem wyczyścić nic to nie kosztuje, nie była zapchana ale troche majonezu było, napewno od nowości nikt tam nie zaglądał. Odma nie zamarza jak się jedzie tylko na postoju w zimie
-
Chiptuning A4 B6 1.8T 190KM
Jakie masz max doładowanie zadane?
-
Zmiana mapy więcej koni :)
ja się dołącze do tematu ile da się wyciągnąć z silnika 163KM samą mapą, bo chyba mam wgraną inną niż standard Ciśnienia u mnie max doładowania jest 1900mbar i max przepływ powietrza 145g
-
[B6 AVJ] Odma.
Czyściłem też to u siebie kolano nr2,trójnik nr5, rurkę metalową nr9 i wszystko pozostałe aż do rury powietrza. Najbardziej zasyfiona była rura nr 9, aby wyciągnąć kolano 2 oraz rurę 9, trzeba się sporo nagimnastykować i ręce pozadzierać - oczywiście bez zdejmowania kolektora
-
Ciężko odpala ale nie zawsze błąd 561
może paliwo wraca do baku. spróbuj przekręcić kilka razy kluczykiem tylko na zapłon bez odpalania, niech pompa podpompuje paliwo chyba że masz tak jak w niektórych widziałem że pompa włącza się z chwilą kręcenia rozrusznikiem
-
Ciężko odpala ale nie zawsze błąd 561
Odpal awaryjnie na LPG zobaczysz czy bedzie tak samo
-
Ciężko odpala ale nie zawsze błąd 561
Miałem podobnie w A3 silnik AGN 125km jak było zimno np poniżej 10st w nocy, wszystko sprawdzałem, okazało się że uszczelki pod kolektorem ssącym były już wysłużone Wymieniłem i już wszystko ok.Trzyma równo obroty na ssaniu a po przełączeniu na lpg nie szarpie.
-
Problem z immo
Jak nie znajdziesz to trzeba kupić drugą i zaprogramować, potrzebny jeszcze pin. Znajomy mówił mi że bez problemu może wyłączyć immo, ale nie znam szczegółów a może kup coś takiego: Emulator odblokowywacz immoblilizera immo grupa VW (2614267050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
BRC sequent 24, czy dobrze wybrałem/1.8t.163km
Polecam Stag 4+, lub 300 isa2, W stagu jest obcja zubożania na zimnym, jeżeli chodzi wam o szarpanie na nie rozgrzanym silniku. Mam dwa auta na stagu i jest OK Stag 300 wtryski hana, reduktor AC-r01 koszt około 2500zł
-
Ciężko odpala na ciepłym silniku. B5 1.6 ADp
Ja miałem podobnie w A3 silnik 125km +LPg, wszystko sprawdzane i zero poprawy. Znaleziona przyczyna padnięte uszczelki pod kolektorem ssącym, takie gumowe. Jak zimny to albo cieżko palił, albo jak zapalił to nierówno chodził, telepało itp, na ciepłym idealnie Sprawdź szczelność może jakieś lewe powietrze łapie
-
Centralka pobiera prąd na postoju
Macie coś źle podłaczone np stag4, czy 300 po 10 minutach od wyłączenia stacyjki przechodzi w stan uśpienia i pobiera <10mA - sprawdzałem miernikiem Przez miesiąc pobierze około 7,2Ah, jeżeli auto nie odpalane, wiec bardzo mało Pozostałe odbiorniki ECU, radio pamieć itp pobierze napewno więcej i chyba auta nie odpali po 30 dniach
-
Centralka pobiera prąd na postoju
Jeden powinien iść po stacyjce
-
Proszę o analizę logów.
przepływomierz trochę mało mierzy max 121, u mnie było 143, silnik taki sam właśnie też się zastanawiam czy u mnie coś nie było modzone bo zadane ciśnienie dochodzi do 1900mbar, a u ciebie tylko 1700mbar. Ciśnienie zadane u ciebie turbina utrzymuje. Może zrób logi na pb tylko zrób reset korekt, może coś z LPG nie tak
-
Pytanie o IC
To ja się pochwale jak zrobiłem kratkę Nie założona jeszcze osłona pod silnikiem Większej raczej nie trzeba po wyżej kratki jest zbiornik płynu to i tak go zasłania.
-
Pytanie o IC
OK właśnie też myślałem co z zimą, może kratkę zrobię na wkręty a na zimę w to miejsce blaszka aluminiowa
-
Pytanie o IC
wyjąłem IC przemyty w środku i z zewnątrz. Zastanawiam się gdzie ty zrobiłeś tą dziurę, bo za IC jest zbiornik z płynem do spriskiwaczy, wprawdzie wyżej troche. Może dziura gdzieś jakieś 10cm od dołu nadkola (zderzaka)? Też bym u siebie to zrobił
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Da się bez odkręcania pedałów. Trochę gimnastyki,leżąc plecami na progu:decayed: U siebie wyjąłem i przeczyściłem potencjometr oraz podgiąłem blaszki i działa i brak błędów. Trzeba jeszcze zrobić to w pozostałych silnikach za schowkiem ale tu dostep jest dużo lepszy
-
Regulacja położenia drzwi kierowcy
To co podałeś to chyba jest na słupku. Ja regulowałem śrubami w drzwiach a nie na słupku.