Treść opublikowana przez edekxp
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
Talerze powinny ciasno siedzieć.U siebie musiałem ze starych amorów przełożyć do nowych i trzeba było je ustawić odpowiednio. Mają ścięty jeden bok, nie wiem po co, ale ustawiłem tak jak było na starych
-
vag com kody błędów szukam
Po co ci w pliku bin? http://chomikuj.pl/edekxp/Auto/Kody_bledow
-
Ustawienie przednich amortyzatorów
Mocowanie górnej części amora nie da się przesunąć na boki.W otwory karoserii wchodzą takie tulejki w nie dopiero śruby.Regulacji tu nie ma. W B6 nie ustawia się kątów wyprzedzenia.Zbierzność i tyle
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ja kupiłem na sam przód za 100zł.Stan b.dobry farba nie złuszczona
-
Pęknięta izolacja kabli na łączeniu drzwi z karoserią
Kostka przy słupku - połączenie drzwi
-
Wywala bezpiecznik z gniazda zapalniczek ! ! !
Też możliwe. Program TVN Turbo - Będzie Pan zadowolony, był taki przypadek 20groszy w gnieździe zapalniczki W tylnym gnieździe działa?, jeżeli tak to może wina gniazda z przodu, jakaś blaszka zwiera po podłączeniu czegokolwiek. Aby wyjąć gniazdo, trzeba zdemontować środkowy tunel
-
Pęknięta izolacja kabli na łączeniu drzwi z karoserią
Naprawiałem koledze przewody polutowane i nadal nie działało.Okazało się że utleniły się piny w kostce. Są one cieniutkie jak szpilka i zjadło dwie sztuki.Trzeba było podłączyć na krótko - brak drugiej kostki.Od tamtej pory wszystko działa.
-
Wywala bezpiecznik z gniazda zapalniczek ! ! !
Pewnie masz zwarcie w ładowarce.
-
Logi BEX, mógłby ktos zerknąc ?
Za mało paliwa lub coś ze świecami - cewkami, szczególnie 2,3,4 cylinder Jakaś nieszczelność bo ciśnienie nie osiągnięte tak jak powinno, przepływka też za mało pokazuje lub lewe powietrze. Może też być wysłużona turbina Sonda też wskazuje na ubogą mieszankę, winna może pompa paliwa
-
INTERFEJS ELM 327 brak połączenia !
Ze wszystkimi modułami się komunikuje zwykły vag-com (kkl), łącznie z zegarami Skoro nie próbowałeś to nie wprowadzaj ludzi w błąd
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No rzeczywiście kabelek i SRI Reset
-
Radom - o co tu chodzi?
Mam znajomego co kupił leona, wygląda na prawde zadbane auto i chodzi też dobrze.Auto ze Szwajcarii
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Powinno się dać recznie przyciskami tak jak w B6 http://instrukcja.pl/i/audi_a6_instrukcja_kasowania_inspekcji_serwisowych
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Coś było na temat, że trzeba by jakość rozklejać drzwiczki schowka, ale chyba nikt tego nie robił
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
No zdjęcia się przydadzą Masz kolor swing? Rączka na drzwiach pewnie też wymaga regeneracj, chociaż nie widać na zdjęciach. U siebie regenerowałem sprayem dobranym w lakierni.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Weź przestań.Jak w schowek bedziesz walił młotem to i tak poduszka nie strzeli.Czujniki są gdzie indziej
-
Regulacja przednich drzwi kierowcy a4 b7 sedan
Po pierwsze piszemy jako koledzy tu nie ma panów mimo różnicy wieku. Odkręca się śrubę od drzwi potem jest taka kontra na bolcu zawiasu pod gumową zaślepką wystarczy poluzować.Później zawiaz do góry schodzi w palcach Jak bedziesz odkręcać wszystko bedzie jasne
-
ABS- odłączenie?
Może wystarczy przerwać obwód jednego czujnika i abs się wyłaczy. Moim zdaniem na zablokowanych kołach droga hamowania bedzie dłuższa niż z absem
-
Katalizator A4 B6 2.0 ALT
8E0131702BH
-
00955 Nie działa centralny zamek pilot.
Rozbierz pilot i bedziesz miał wszystko napisane, a pastylka to immo i nie ma nic z zamykaniem auta
-
Problem z odpalaniem w ADP
Może nie trzyma paliwa jak auto stoi.Pompa chodzi po przekręceniu kluczyka lub z kręceniem rozrusznika, zależy od modelu. Można zmoskować przekaźnik pompy przed odpaleniem, na jakiś czas np. 20 sekund, aby paliwo napompowała Sprawdzić czy pomoże
-
Regulacja przednich drzwi kierowcy a4 b7 sedan
Nie trzeba nic sciągać Bardzo prosto jedna część zostaje ta na słupku.Druga część jedna śruba od drzwi i taka mała kontra bolca i to wszystko. Zawas składa się z dwóch części. Drzwi oczywiście trzeba podeprzeć. Dodam że wcześniej próbowałem zamkiem regulować oraz ramką i nadal nie było to.
-
blad kata i koncowy tlumik
Dlaczego? Kat chyba jest taki sam 1.8T i 2.0
-
Regulacja przednich drzwi kierowcy a4 b7 sedan
Czasem regulacja ramki nie pomaga, bo opadnięte są całe drzwi. U siebie odkręciłem z górnego zawiasu część co jest przykręcona do drzwi Potem na szlifierce spiłowałem może 0,5 mm i skręciłem. Drzwi się podniosły , zamek ustawiłem i zamykają się leciutko Żeby było jaśniej, to spiłowałem ta płaszczyznę na zdjęciu kolor różowy http://i3.photobucket.com/albums/y51/edekxp/Audi A4 B6/4859288213_zps05835f9a.jpeg
-
blad kata i koncowy tlumik
E tam, u mnie nie ma różnicy.Trochę wyraźniej słuchać turbinę, ale to przyjemny dźwięk W alt raczej nie będzie różnicy