Treść opublikowana przez edekxp
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
O jakich światłach DRL mówisz?
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
No jakieś 250km
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Nie Jakbyś miał bliżej to bym ci to wystroił
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Reduktor wtryski i stag qbox wszystko dobre.Trzeba tylko dobrze wystroić i jeździć Bywały wadliwe czerwone ac - nie trzymały ciśnienia.
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Najlepiej ustawia się z pomocą vaga patrząc na korekty. Mapy wcale nie muszą się pokrywać. Kup lepiej interfejs do lpg około 40zł i sam sobie ustawisz.Vaga też dobrze mieć
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
U mnie mam też zielone koni około 185 ciśnienie 1.2 bara. W reduktorze masz śrubkę na klucz ampulowy 4
-
czy takie mają być mapy gazowe ?
Koledzy coś mylicie pojęcia On ma bogato powyżej 8ms dlatego mnożnik jest poniżej 1 Zalewa go gazem, czyli albo ciśnienie za duże lub wtryski @bongod sprawdź vagiem korekty długoterminowe w bloku 32, pewnie będzie spory minus
-
Instalacja tartarini 1.8 T
Jak auto w dobrym stanie to nie zwracaj uwagi na lpg. Jak kupisz auto to wywalisz to g..o i zamontujesz jakiegoś staga i hany. Za sterownik + wtryski zapłacisz około 1000zł, wyjdzie taniej niż zakładać nową instalację bo masz homologację i pieczątkę w dowodzie
-
Cieknie delikatnie olej na katalizator
Moim zdaniem uszczelnienie przewodu olejowego do turbiny Miejsce gdzie jest śruba i dwie podkładki - uszczelki
-
Wyciek z otworu obudowy termostatu... ostatni post
Jak dobrze nagwintowałeś to wytrzyma
-
Wyciek z otworu obudowy termostatu... ostatni post
Tam nie ma żadnej dziurki, pewnie nieszczelność na rurce metalowej co wchodzi w termostat
-
Regeneracja włącznika świateł
Też dziś zamontowałem przyciski szyb. (4x) Wszystko pasuje,świeci i działa jak oryginalny. Farba wygląda lepiej, niż ta gumowa co się ściera
-
Warczący napinacz paska klinowego
Co ma olej do napinacza paska? Nie skacze bardzo? U mnie jak kupiłem auto to skakał jak szalony i też go było słychać. Kupiłem drugi pasek i spokój Stary pasek był już twardy a w zimie popiskiwał
-
Jaki filtr paliwa bex (problem)
U siebie zmieniłem na Mann WK720/5 i wszystko pasuje
-
Chrobotanie w okolicach filtra powietrza
Nie ma co gdybać, tylko położyć się pod auto i sprawdzić, a potem szukać dalej
-
Chrobotanie w okolicach filtra powietrza
Pewnie turbina do regeneracji Łopatki ocierają o obudowę. Po zgaszeniu silnika powinno być troszkę słychać taki szum gwizd Zdejmij rurę przed turbiną i zobacz czy łopatki nie pokrzywione i czy jest luz osiowy Napraw to bo pewnie auto zmulone.
-
Kluczyk z b7 do b6
Odświeżę temat. Kupiłem obudowę pilota za 8zł, trochę trzeba płytkę przyciąć (przypiłować), następnie przyciski w pilocie nie pasują idealnie w miejsce włączników. Trzeba odpowiednio ustawić płytkę. Dodatkowo przylutować pasek blaszki aby bateria się trzymała. Może jest to trochę druciarstwo, ale zrobiłem to na drugim pilocie , który był już wysłużony.
-
Regeneracja włącznika świateł
Ja jak regenerowałem to nie było zamienników. Teraz też bym kupił bo cena niska. Można już dostać pierścień i pokrętło w cenie 30zł z wysyłką
-
1,8. T .+ instalacja AEB OMVL
Wtryski pewnie pod kolektorem bo tu nic nie widać Dostęp bardzo słaby. Trzeba np. po czasie dokręcić opaski przy wtryskiwaczach. Powymieniaj sobie oringi na wtryskach PB, bo pewnie na lpg ciągnie lewe powietrze, szczególnie 1 i 3 cylinder Załóż opaskę na przewód przy kolektorze Podaj korektę długoterminową - tylko prawdę, ciekawy jestem czy mapa dobrze ustawiona
-
1,8. T .+ instalacja AEB OMVL
Dlaczego?, Stag dobrze się stroi i nie ma z nim problemów Może wina jest montażu, wtrysków lub reduktora a nie staga
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Posprawdzaj rozrusznik Czasem winny jest on a nie akumulator 55Ah powinno wystarczyć, duży akumulator nie znaczy lepszy.Jak ktoś jeździ krótkie odcinki to bedzie nie doładowany U siebie mam 60Ah, ale w B6 jest dużo więcej elektroniki niż w B5
-
Świeci żółta kontrolka na liczniku
W B7 już jest can Można spróbować np ELM-em i programem np scanmaster
-
Smród spalonego oleju, kapie na kata - na pewno uszczelka pokrywy???
Zobacz 31minuta
-
wyciek oleju? prawa strona silnika - zdjęcia
Moim zdaniem w AVJ był kolektor z takim króćcem, w późniejszych BFB nie ma tego bo mam taki silnik. Co nie zmienia faktu że oba kolektory są zamienne W niczym to nie przeszkadza aby tylko było szczelne. Proponuję tylko założyć opaski przy kolektorze i przy tej śrubce Jakbyś montował LPG to masz gotowy króciec bez wiercenia
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Bardziej jakby wyłaczony, środek "czuwanie" i do siebie resume U mnie mam zawsze na środku, jak potrzebuję włączyć to przycisk set a wyłączam np przyhamowując Włączam resume czyli do siebie a manetka wraca do położenia "czuwanie" tzn. "ON" Coś masz nie tak z manetką, może się zablokowała w środku - brak resume