Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. O jakich światłach DRL mówisz?
  2. Nie Jakbyś miał bliżej to bym ci to wystroił
  3. Reduktor wtryski i stag qbox wszystko dobre.Trzeba tylko dobrze wystroić i jeździć Bywały wadliwe czerwone ac - nie trzymały ciśnienia.
  4. Najlepiej ustawia się z pomocą vaga patrząc na korekty. Mapy wcale nie muszą się pokrywać. Kup lepiej interfejs do lpg około 40zł i sam sobie ustawisz.Vaga też dobrze mieć
  5. U mnie mam też zielone koni około 185 ciśnienie 1.2 bara. W reduktorze masz śrubkę na klucz ampulowy 4
  6. Koledzy coś mylicie pojęcia On ma bogato powyżej 8ms dlatego mnożnik jest poniżej 1 Zalewa go gazem, czyli albo ciśnienie za duże lub wtryski @bongod sprawdź vagiem korekty długoterminowe w bloku 32, pewnie będzie spory minus
  7. Jak auto w dobrym stanie to nie zwracaj uwagi na lpg. Jak kupisz auto to wywalisz to g..o i zamontujesz jakiegoś staga i hany. Za sterownik + wtryski zapłacisz około 1000zł, wyjdzie taniej niż zakładać nową instalację bo masz homologację i pieczątkę w dowodzie
  8. Moim zdaniem uszczelnienie przewodu olejowego do turbiny Miejsce gdzie jest śruba i dwie podkładki - uszczelki
  9. Jak dobrze nagwintowałeś to wytrzyma
  10. Tam nie ma żadnej dziurki, pewnie nieszczelność na rurce metalowej co wchodzi w termostat
  11. Też dziś zamontowałem przyciski szyb. (4x) Wszystko pasuje,świeci i działa jak oryginalny. Farba wygląda lepiej, niż ta gumowa co się ściera
  12. edekxp odpowiedział(a) na noxes temat w 1.8T
    Co ma olej do napinacza paska? Nie skacze bardzo? U mnie jak kupiłem auto to skakał jak szalony i też go było słychać. Kupiłem drugi pasek i spokój Stary pasek był już twardy a w zimie popiskiwał
  13. U siebie zmieniłem na Mann WK720/5 i wszystko pasuje
  14. Nie ma co gdybać, tylko położyć się pod auto i sprawdzić, a potem szukać dalej
  15. Pewnie turbina do regeneracji Łopatki ocierają o obudowę. Po zgaszeniu silnika powinno być troszkę słychać taki szum gwizd Zdejmij rurę przed turbiną i zobacz czy łopatki nie pokrzywione i czy jest luz osiowy Napraw to bo pewnie auto zmulone.
  16. Odświeżę temat. Kupiłem obudowę pilota za 8zł, trochę trzeba płytkę przyciąć (przypiłować), następnie przyciski w pilocie nie pasują idealnie w miejsce włączników. Trzeba odpowiednio ustawić płytkę. Dodatkowo przylutować pasek blaszki aby bateria się trzymała. Może jest to trochę druciarstwo, ale zrobiłem to na drugim pilocie , który był już wysłużony.
  17. Ja jak regenerowałem to nie było zamienników. Teraz też bym kupił bo cena niska. Można już dostać pierścień i pokrętło w cenie 30zł z wysyłką
  18. Wtryski pewnie pod kolektorem bo tu nic nie widać Dostęp bardzo słaby. Trzeba np. po czasie dokręcić opaski przy wtryskiwaczach. Powymieniaj sobie oringi na wtryskach PB, bo pewnie na lpg ciągnie lewe powietrze, szczególnie 1 i 3 cylinder Załóż opaskę na przewód przy kolektorze Podaj korektę długoterminową - tylko prawdę, ciekawy jestem czy mapa dobrze ustawiona
  19. Dlaczego?, Stag dobrze się stroi i nie ma z nim problemów Może wina jest montażu, wtrysków lub reduktora a nie staga
  20. Posprawdzaj rozrusznik Czasem winny jest on a nie akumulator 55Ah powinno wystarczyć, duży akumulator nie znaczy lepszy.Jak ktoś jeździ krótkie odcinki to bedzie nie doładowany U siebie mam 60Ah, ale w B6 jest dużo więcej elektroniki niż w B5
  21. W B7 już jest can Można spróbować np ELM-em i programem np scanmaster
  22. Moim zdaniem w AVJ był kolektor z takim króćcem, w późniejszych BFB nie ma tego bo mam taki silnik. Co nie zmienia faktu że oba kolektory są zamienne W niczym to nie przeszkadza aby tylko było szczelne. Proponuję tylko założyć opaski przy kolektorze i przy tej śrubce Jakbyś montował LPG to masz gotowy króciec bez wiercenia
  23. Bardziej jakby wyłaczony, środek "czuwanie" i do siebie resume U mnie mam zawsze na środku, jak potrzebuję włączyć to przycisk set a wyłączam np przyhamowując Włączam resume czyli do siebie a manetka wraca do położenia "czuwanie" tzn. "ON" Coś masz nie tak z manetką, może się zablokowała w środku - brak resume

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.