Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czaro_22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czaro_22

  1. Miałem podobnie u siebie i to nie była wina tego ze silnik łapał gdzieś lewe powietrze bo mechanior sprawdzał, okazało się ze jeden z cylindrów niedomagał i to była przyczyna falowanie obrotów i trzęsienia całej budy czy to na zimnym czy na ciepłym silniku
  2. Czujnik położenia sprzęgła może
  3. Byłem, widziałem i po jednym dniu wróciłem totalna kicha W nocy też spać się nie dało bo ośrodek był niedaleko plaży gdzie był też club Łebę też odradzam przereklamowana i od groma ludzi Teraz jedynym i sensowym wyjściem jest wyjazd gdzieś w góry, ale nie powiem gdzie bo nigdy nie byłem i nie znam dobrych miejscówek
  4. poszło 5
  5. Sprawdziłem to przed chwilą na swoim kocie za wała nie działa próbowałem w różnych miejscach na karku i nic
  6. Jak nie czujnik to zdycha pompa oleju, daję se rękę uciąć ze to będzie pompa. Spróbuj pojechać jeszcze po jakieś nierównej drodze szutrowej na 1-szym biegu na samym sprzęgle bez dodawania gazu, na 95 % też zapali Ci się kontrolka
  7. Wczoraj wieczorem około 19:30-20 widziane srebrne A4 B6 rej. ZS*** na ulicy Spacerowej, klubowe ramki i pełno czarnych naklejek na drzwiach. Pozdro dla kierownika
  8. Polecam stronę http://www.androidapps.pl/ dość sporo fajnych aplikacji i gier
  9. Witam mam problem z w/w Mercedesem, otóż wszystkie światła działają prócz świateł mijania, co może być przyczyną ? Stało się to nagle i przestały działać odrazu obydwie lampy, bezpiecznika sprawdzone, wszystko jest ok, żarówki również są dobre Myślę i kombinuję cały dzień ale bezskutecznie. pozdro
  10. Zdziwiłbyś się Mam 7.5 litra przy emeryckiej / ekologicznej jeździe. Sam się zdziwiłem No to gratuluje wyniku Widocznie masz w pełni sprawne auto. U mnie prawdopodobnie jest sonda do wymiany ;/ bo pali ~11 L :/ 7.5 litra na 100 to gratulacjetez bym tak chciał Ale niestety mój pali około 12-13 litrów na 100 km ale jeździe dość szybko i hm dynamicznie, rzadko kiedy jeżdźę wolno
  11. Na 99 % sonda, znajomy ma uszkodzoną w Skodzie i pali mu jak smok
  12. Pozdro dla kierownia czerwonego A4 B5 rej. WH**** widzianego dzisiaj na ulicy Hożej.
  13. http://www.smog.pl/wideo/44896/za_co_kochamy_polske_kultowe :polew:
  14. Czaro_22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Zdecydowanie Chrom, dużo szybciej sie uruchamia niż firefox szczególnie przy kilki otwartych zakładkach, i mam wrażenie ze szybciej ładuje strony niż firefox (podkreślę którego używałem przez 2 lata albo i więcej) Do Chroma też nie mogłem się przekonać a jednak, najlepiej zrobisz jak zainstalujesz obydwie przeglądarki i sprawdzisz które Ci bardziej pasuje
  15. :gwizdanie:
  16. Wywal Castrola miałem podobny problem na Castrolu, olej mi znikał nie wiadomo gdzie, wlej mobila super S 10W40, albo lej mineralny 15W40 Mobila, te wszystkie problemy z olejami mineralnymi to tylko mity, oleje mineralne są teraz dużo lepsze i mają inny skład niż kiedyś ale większość ludzi niestety do tej pory nie może się przekonać do mineralnych oleji, ja wlałem do siebie mineralny i nie żałuje, silnik chodzi równo i co najważniejszy ciszej, nie nie martw się o szklanki jak pompe oleju masz dobrą to nic się im nie stanie
  17. Ładna, gleba i lampy zespolone i będzie I te białe listwy w środku Tylko ten mieszek na lewarku jakoś do całości nie pasuje, czarny by się lepiej komponował
  18. Ja kupiłem swoje w październiku 2009 roku, w moim wątku jest moja kłótnia poprzedniego właściciela ze mną Bo jak tam napisałem rok czasu był spokój potem wysyp napraw, ale nikt nie raczył zapytać ile zrobiłem km przez ten rok :gwizdanie: a było około 5 tyś km Kupiony z przebiegiem 194 tyś km. Co zostało wtedy wymienione/naprawione: wymiana szklanek, wymiana pompy oleju, wymiana panewek, szlifowanie wału korbowego, pierścienie na tłokach, wymiana tłoków. W późniejszym czasie to już raczej rzeczy eksploatacyjne: Olej Filtr powietrza, Filtr kabinowy, filtr paliwa, filtr oleju Tarcze przód, tył + klocki komplet Rozrząd Opony na przodzie Płyn wspomagania Poduszki pod silnikiem i skrzynią biegów Przeguby W obecnej chwili co jest do wymiany... Nieszczęsne wachaczę
  19. Może się przyda, dokładne umiejscowienie tego wichajstra który otwiera/zamyka przesłonę w lampach i można zrobić z UK/EU i na odwrót, szukałem tego z 10 min bo myślałem ze jest gdzieś na obudowie od lampy Jeśli macie lapmy UK to w prawej lampie wychajster do góry a w lewej na dół i mamy EU Taka mała rzecz a cieszy :gwizdanie:
  20. Niebiesko-biały fajnie wygląda wyróżnia się ja bym brał ten niebieski, wygląda mega fajne :gwizdanie:
  21. Wesołych i spokojnych Świąt , smacznego jajca i mokrego dyngusa
  22. Pany jaki olej polecacie do 1.6 ADP 240 tyś km przebiegu , bo zbliża się wymiana oleju, obecnie jeździ na Castrol Magantec 10W40, dalej się pchać do połsyntetyk czy może lać już mineralny ?
  23. Moim zdaniem nie warto bawić się w wymienianie po jednej, lepiej odrazu wymienić wszystkie i mieć z głowy problem walących popychaczy. Pamiętaj o tym co Ci mówiłem kiedyś czym może być to spowodowane że zaczęły walić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.