Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. jeśli chodzi o płaskie, u siebie przy ciężarówkach ostatnio używamy do 32mm Corona ...musze powiedzieć, że nieraz się na nich uwiesze i nie moge im dać rady... grzechotki z nasadkami i torxami też mamy z corony i też sobie chwale
  2. Chłopaki a kto jeździ czarną B6 w avancie na blachach SO 9xxxx widziałem ją dzisiaj z 5 razy ...
  3. Kedziora fura widziana kolo timkena na pogoni 10 min temu. Jechalem Scanią czerwoną
  4. podajesz całkowicie dwa różne auta i różne silniki.. charakter drugiego auta - co masz na myśli ? wieczorne upalanie, czy może międzynarodowe trasy.. każdy może inaczej to rozumieć. Jeśli do krótkich szybkich przejazdów bez apelacyjnie S4
  5. Witka Krakowiaki szybkie pytanie... jedziemy na spontana z kumplami do Kraka.... gdzie zostawić samochód w miare blisko rynku wawelu ?
  6. talib1990 odpowiedział(a) na mrozek1810 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    opis zacny a fotki ???
  7. czysta ziemia ? a troche kamienia z ziemią ? jeżdże tutaj w naszym okregu wywrotką
  8. i znów Michał na niwce .... szpanuje obrysami koło przystanku pomrugane odmachane
  9. Michał_s87 - dziś wieczorem na Niwce.. stoi czeka ciekawe na co :whistling:
  10. witka chłopaki, jest opcja hamowni 14.04 pod M1 w Czeladzi.. prawdopodobnie tylko jedna oś wchodzi w gre.... hamowanie 50 zł są chętni ?
  11. ciekawe czy pamiętacie ten kawałek http://youtu.be/x6sO_4zB5gQ
  12. ze 2 h temu srebrny avant B6 na SD blachach Sosnowiec Traugutta ... wcześniej srebrny sedan B5 na czarnych lapach Sosnowiec na Ludwiku
  13. Destrukt czyli skruszony asfalt i walec....
  14. jak mam popołudniu uczelnie ( co drugi piątek ) to 6 h a jak jest sezon to nawet 17 h ( mój rekord ), a srednio to 7-20 czyli 13 h....
  15. A mi chodzi po glowie. 9-5 aero., vectra c v6 a pewnie kupie a6 2.8 q..
  16. talib1990 odpowiedział(a) na adamFox temat w Lifestyle i Hydepark
    ja mam projekt " wymiany oleju w pojeździe mechanicznym o zapłonie samoczynnym " robiłem to na Metody Heurestyczne
  17. PZU OC + AC + Assistance + Szyby + ochrona zniżek 1640 zł - rok
  18. a kwestia zagęszczenia - ręczny " wibratorek " czy może jakiś walec ?
  19. nie doczytałem, sorki to tym bardziej polecam dolomit jako podsypke pod destrukt...
  20. zamiast gruzu pod destrukt polecałbym dolomit nie dużej frakcji np. 8-16 masz pewność, że nie będzie śmieci żadnych i wolnych przestrzeni i najważniejsze - jakie samochody będą wjeżdżały na tą działke ? tylko osobowe?
  21. a czas dojazdu do pracy samochodem osobowym wlicza mu się do czasu pracy ? jeśli tak to ten kierowca jest dziwny... sam jeżdże wywrotką i jak robimy gdzieś dalej robote to w kilku dojeżdżamy osobówką a wywrotki na parking/baze okoliczną ..wiadomo audi spali mniej niz 3x 4ro ośka
  22. ja to jak widze jak mój sasiad parkuje ( a robi tak, żeby w pełni otwarte drzwi nie były nad trawnikiem ) i przez to uniemożliwia przejazd obok niego i trzeba cofac nie raz troche to mam ochote nie naklejac mu nic ale zapiąc go za linke i wytargac na srodek ulicy... a co najlepsze on jest policjantem...
  23. a co z wykonywaniem polaczen z tego drugiego :tongue4: też szukam takiego telefonu... kupie go jak bedzie odporny jak mój solid ...
  24. widziałeś mnie przez płota :decayed: mam tam zajęcia z uczelni czasami :polew:
  25. witka chlopaki... szybkie pytanie kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.