Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. tak wymiesza sie w baku podczas jazdy, jak wlejesz a póżniej tankujesz odrazu sie miesza i spłukuje stp z wlewu rury i jest go ciut więcej w paliwie, taka teoria
  2. kupiłem na szrocie za 20zł ale w oszołomie albo w lerojmerlin były bardzo podobne za 69zł ja szukałem czegoś z soczewką żeby to jakoś wyglądało w przediftowym zderzaku, a hidy prawie do wszystkiego wepchasz jak pokombinujesz teraz chińczyki prawie wszysykie palniki pod zenon robią
  3. znalazłem starą fotke ja takie dorezałem
  4. jakiegoś extra szału niema ale to i tak najładniejsze nieori lampy do naszych avantów
  5. więcej z tym zachodu niż pożytku ci co kradną, coraz mniej takich to już polują na konkretne koło a nie na aluski za 1500zł i mają wszystkie kluczyki czy ori czy z allegro, widziałem kiedyś śruby robione z kluczem na zamówienie no to jeszcze coś takiego może być. dobre to jak np na grzyby jeżdzisz i przed jakimiś łebkami zabezpieczyć koła żeby pod lasem auta na kołkach nie zastać
  6. szukaj ori od polifta w dziale sprzedam, ja za dwa 50zł dałem a jest gdzieś wątek że pasują od innych samochodów
  7. u mnie siedzi spokojnie 225/45/17 et30 9 cali tył przód 8
  8. ale jak niedomaga napisz coś więcej nie ma wspomy przy skręcie w lewo,prawo,czy jak zimny jest ok a jak sie zagrzeje na wolnych obrotach chodzi ciężko, może trza porządnie odpowietrzyć, czy wyje pompa przy maksymalnym skręcie
  9. podejdą ale jak wsadzisz od sedana do avanta do d*pa będzie niżej siedzieć od przodu bo sedan ma dupe lżejszą
  10. wiem też jeżdze na valeo poliftach i będe teraz je czernił, ale pada konkretne pytanie to albo pomóc jak ma sie jakieś pojęcie, a nie tak jak w większości wątków napisać, wiocha, do calibry takie coś,bmw tak audi nie pasuje, do golfa, wieśtuning, jeszcze diody i komplet, pod remize. Wątek ma dwie strony a niepomaga w rozwiązaniu problemu
  11. to pomogłeś na temat gustów sie nie dyskutuje a autor tematu zadał konkretne pytanie
  12. chińszczyzna chinszczyźnie nie równa są osoby co jeżdżą i nie narzekają a niektórym po tygodniu sie pognie, kumpel 1,5 roku jeżdził i było ale osobiście wole znane marki[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 13:24_________________________________________________te co wyżej bodajże są z a3 kumpel ma w b5 i bez dystansów nie pasują do Q bo opona 225 wadziła o wachacz niewiem jak w b6
  13. większość ludzi na forum nastawione jest że wszystko musi być ori. Jak dla mnie ale zaraz pewnie poleci że tak oklejać to calibre albo golfa3
  14. zapytaj u sprzedającego gwint powinien coś dobrać mi kumpel kupował i przyszły razem z gwintem
  15. woda płyn do naczyń pędzel i sprawdzić gdzie ucieka u mnie ściągnięcie i nałożenie jak ucieka na styku felgi z oponą 15zł a za wymianę wentyla 25zł
  16. zakładałem dedykowane, ale drugi raz tego gwintu bym niekupił stuka jakiś czas po ruszeniu tak jakby poduszki amora były wywalone, wymieniałem poduszki i dalej to samo i jest jak dla mnie zamiękki
  17. co do pierwszych wolałbym zespolone malowane na czarno w lepszej kasie, ale wygląd ok co do tylnych wolałbym je od ori, na ori jeżdżą już prawie wszyscy a to coś innego i dobrze wygląda
  18. jak sie tak dzieje to wina jakiś zaworków, wymienia sie je i po problemie tak gdzieś czytałem poszukaj
  19. w poliftach to norma, do hurtowni lakierniczej niech dorobią 50ml i pędzelkiem zrobić zaprawke
  20. kup 216 z nowymi końcówkami to jeszcze auto pare kucyków dostanie a wtryski dostaniesz kompletne tak że sam wymienisz a stare odeślesz i zwrócą 200zł
  21. jakieś foto zapodaj to będzie łatwiej
  22. ja jeżdze na orlenowskim atfiid i nie wleje nic innego szczerze polecam , nie porównywałem z ori tylko z febi bo zalałem kiedyś febi i lipa przepłukałem wymieniłem i dalej lipa, wymieniłem na orlenowski i jest ze dwa lata
  23. na zime na upartego 1 ale szukał bym innej feli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.