Treść opublikowana przez burus2
-
[ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA
tak wymiesza sie w baku podczas jazdy, jak wlejesz a póżniej tankujesz odrazu sie miesza i spłukuje stp z wlewu rury i jest go ciut więcej w paliwie, taka teoria
-
[ALL] Pytanie o wybór halogenów
kupiłem na szrocie za 20zł ale w oszołomie albo w lerojmerlin były bardzo podobne za 69zł ja szukałem czegoś z soczewką żeby to jakoś wyglądało w przediftowym zderzaku, a hidy prawie do wszystkiego wepchasz jak pokombinujesz teraz chińczyki prawie wszysykie palniki pod zenon robią
-
[ALL] Pytanie o wybór halogenów
znalazłem starą fotke ja takie dorezałem
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
jakiegoś extra szału niema ale to i tak najładniejsze nieori lampy do naszych avantów
-
[ALL B6] Śruby zapezpieczajce i normalne
więcej z tym zachodu niż pożytku ci co kradną, coraz mniej takich to już polują na konkretne koło a nie na aluski za 1500zł i mają wszystkie kluczyki czy ori czy z allegro, widziałem kiedyś śruby robione z kluczem na zamówienie no to jeszcze coś takiego może być. dobre to jak np na grzyby jeżdzisz i przed jakimiś łebkami zabezpieczyć koła żeby pod lasem auta na kołkach nie zastać
-
[ALL B5] Jaki silniczek regulacji dwiatel do lamp zespolonych
szukaj ori od polifta w dziale sprzedam, ja za dwa 50zł dałem a jest gdzieś wątek że pasują od innych samochodów
-
[B5 ADP] Felga
u mnie siedzi spokojnie 225/45/17 et30 9 cali tył przód 8
-
[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
jak widze tyle :oklaski:
-
[B5 AHH] Brak wspomagania kiery?
ale jak niedomaga napisz coś więcej nie ma wspomy przy skręcie w lewo,prawo,czy jak zimny jest ok a jak sie zagrzeje na wolnych obrotach chodzi ciężko, może trza porządnie odpowietrzyć, czy wyje pompa przy maksymalnym skręcie
-
[ALL] SPREZYNY OD B6 DO B5, GLEBA
podejdą ale jak wsadzisz od sedana do avanta do d*pa będzie niżej siedzieć od przodu bo sedan ma dupe lżejszą
-
[ALL B5] Lampy Angel Eyes - problem z silniczkami
wiem też jeżdze na valeo poliftach i będe teraz je czernił, ale pada konkretne pytanie to albo pomóc jak ma sie jakieś pojęcie, a nie tak jak w większości wątków napisać, wiocha, do calibry takie coś,bmw tak audi nie pasuje, do golfa, wieśtuning, jeszcze diody i komplet, pod remize. Wątek ma dwie strony a niepomaga w rozwiązaniu problemu
-
[ALL B5] Lampy Angel Eyes - problem z silniczkami
to pomogłeś na temat gustów sie nie dyskutuje a autor tematu zadał konkretne pytanie
-
[ALL B6/B7] Co myślicie o tych felgach
chińszczyzna chinszczyźnie nie równa są osoby co jeżdżą i nie narzekają a niektórym po tygodniu sie pognie, kumpel 1,5 roku jeżdził i było ale osobiście wole znane marki[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 13:24_________________________________________________te co wyżej bodajże są z a3 kumpel ma w b5 i bez dystansów nie pasują do Q bo opona 225 wadziła o wachacz niewiem jak w b6
-
mam pomysł na oklejenie folią 3M. ale czy dobry?
większość ludzi na forum nastawione jest że wszystko musi być ori. Jak dla mnie ale zaraz pewnie poleci że tak oklejać to calibre albo golfa3
-
[ALL] kolor felg
czarne
-
[ALL B5] Gwint FK seria Street - odboje i osłony
zapytaj u sprzedającego gwint powinien coś dobrać mi kumpel kupował i przyszły razem z gwintem
-
[ALL] Uciekające powietrze w oponie zimowej 195/65/r15 91T
woda płyn do naczyń pędzel i sprawdzić gdzie ucieka u mnie ściągnięcie i nałożenie jak ucieka na styku felgi z oponą 15zł a za wymianę wentyla 25zł
-
[ALL B5] Gwint FK seria Street - odboje i osłony
zakładałem dedykowane, ale drugi raz tego gwintu bym niekupił stuka jakiś czas po ruszeniu tak jakby poduszki amora były wywalone, wymieniałem poduszki i dalej to samo i jest jak dla mnie zamiękki
-
[ALL B5] PRZEDNIE LAMPY. JAKIEŚ OPINIE? RADY??
co do pierwszych wolałbym zespolone malowane na czarno w lepszej kasie, ale wygląd ok co do tylnych wolałbym je od ori, na ori jeżdżą już prawie wszyscy a to coś innego i dobrze wygląda
-
[B5 AVG] Maglownica od innych modeli.
jak sie tak dzieje to wina jakiś zaworków, wymienia sie je i po problemie tak gdzieś czytałem poszukaj
-
[ALL B5] Odprysk na klapie. Zaprawka zrobona. pytanie??
w poliftach to norma, do hurtowni lakierniczej niech dorobią 50ml i pędzelkiem zrobić zaprawke
-
[ALL TDI] Regeneracja wtryskow AFN
kup 216 z nowymi końcówkami to jeszcze auto pare kucyków dostanie a wtryski dostaniesz kompletne tak że sam wymienisz a stare odeślesz i zwrócą 200zł
-
[ALL B5] Odprysk na klapie. Zaprawka zrobona. pytanie??
jakieś foto zapodaj to będzie łatwiej
-
[ALL B5] Wymiana płynu na inny niż zielony FEBI??
ja jeżdze na orlenowskim atfiid i nie wleje nic innego szczerze polecam , nie porównywałem z ori tylko z febi bo zalałem kiedyś febi i lipa przepłukałem wymieniłem i dalej lipa, wymieniłem na orlenowski i jest ze dwa lata
-
[ALL B5] które koła wybrać ? // ANKIETA!!
na zime na upartego 1 ale szukał bym innej feli