Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. ale te wyżej też od benzyny napior1516 szuka diesla
  2. burus2 odpowiedział(a) na Emlo temat w Audi A4 B5
    ja w kombi mam od sedana wstawiasz swoją ramke i po problemie
  3. są takie jasne zastanawiałem sie nad takimi do siebie ale jak zobaczyłem na żywo odpuściłem i swoje przyciemniłem lakierem do lamp motipa
  4. 205 a 215 jakiejś drastycznej różnicy niema, wizualnie nawet niewiem czy bym zauważył
  5. widze że tu sie dzieje :gwizdanie: jest dzisiaj jakiś spot
  6. nie masz q więc możesz
  7. też mam obcięte i zawsze jak kupuje to dają mi z czujnikami i każą obciąć zjeżdzone 4 komplety i nic sie niedzieje
  8. tak jak wyżej zamienniki są beee , a tematów było mnóstwo
  9. zgadza sie ale jedną niczego nie zdziałasz minimum 3sztuki
  10. a ja za ściągnięcie starych i nałożenie nowych na alu 100 zapłaciłem widze musze tańszego oponiarza szukać
  11. było o zimnych lutach ale to jak mryga wyświetlacz raz działa raz nie tak miałem u siebie ale mrygały obie strony,ale może warto sprawdzić
  12. u mnie taki wynalazek 3lata już hula a brałem ze stig.pl czy jakoś tak u kumpla to samo i nic sie niedzieje,zawsze może wchodzić drzwiami pasażera
  13. leje co jakiś czas ale niestety nic niezaobserwowałem może dlatego że silnik na pompie ale profilaktycznie stosuje a więc u mnie nic na + ani na -
  14. niekupiłbym żadnych nawet firmy nie ma podanej no może te trzecie, ja kupiłem coś w ten deseń i na początku było ok a po 3miesiącach d*pa 2cm usiadła, więc sie wku..... i założyłem gwint lepiej używki szukać
  15. guma usztywniająca zawieszenie jak sprężyny wychuśtane to takie coś wstawiają, ale to leczenie syfa pudrem, jak jest tylko z jednej to wyjmij stosuje sie je parami tyle samo po każdej stronie na jednej osi
  16. za 100zł kupisz alarm ja założyłem sam nie jest to trudne, i będziesz miał drzwi otwierane z pilota i niebędziesz musiał wkładać kluczyka do wkładki i po problemie
  17. burus2 odpowiedział(a) na archie39 temat w Audi A4 B5
    nic nie ma tam być a przy wymianie kołyski te otwory powinno ustawić sie w osi ja tam wkładałem rurke metalową, jac coś żle pisze niech ktoś poprawi
  18. nie wiem bo nigdy nie jeżdziłem ale tydzień temu kumplowi dwa górne prawe wymieniałem. Co mnie zaskoczyło to to że jeden sworzeń chodził ciężko jak na nowy wachacz przystało a drugi leciutko palcami sie ruszał. może jakiś sie trefny trafił ale po założeniu nic nie puka
  19. burus2 odpowiedział(a) na pavlov91 temat w Audi A4 B5
    jak tłoczek skorodował nawet po wyczyszczeniu może puszczać trza było kupić nowy na allegro zestaw naprawczy 55zł tłoczek ze wszystkimi uszczelkami,przy tej uszczelce trzeba porządnie ten rowek w zacisku wyczyścić z rdzy wtedy łatwiej ta uszczelka wskakuje
  20. dokręcasz tak aby śrubokrętem bez większej siły przesunąć tą podkładkę pod śrubą tak jest w książce o golfie 3 ale to taki wieśniacki troche sposób, ja tak dokręcałem przy wymianie u siebie i jest ok
  21. poszukaj syreny gdzie masz zamontowaną, może woda sie wlewa do tego kielicha i słabiej wydaje dzwięki
  22. da rade samemu tylko póżniej trza ładnie obicie ponaciągać
  23. centralki zazwyczaj pod kierą albo pod klapką bezpieczników, odkęć osłone nad nogami i będziesz widział
  24. sprawdz zimne luty w pompce obejżyj je dokładnie u mnie przestała działać raz działała innym razem nie. Obyło sie bez kosztów wystarczyło poprawić luty i śmiga a już chciałem kupowąć pompke na podmiane
  25. tak jak wyżej też mi piszczy jak spada temperatura bo aku już pada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.