Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. RALF76 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    2.0 tdi a4 b9 raczej nie osiąga takich interwałów około 1000km - wg mojej oceny około 400-500km wypalanie to dobry wynik, sama jazda w mieście może 300-350
  2. RALF76 odpowiedział(a) na Maniek79_ka temat w 2.0TDI
    pojeździj z 200-300km zatankuj do pełna i zobacz ile wejdzie paliwa
  3. oczywiście ale oszczędność parę euro na sporych kwotach nowych aut to trochę słabe widziałem chyba ostatnio nowe a6 gdzie ledy były włączone przód i tył (zapłon) i przy otwartych drzwiach też te lampki nie świeciły
  4. mało prawdopodobne gdyż katalizator scr jest na samym końcu układ wydechowego i w czasie jazdy wydaje się mało możliwe aby zaciągnęło do klimatyzacji śluzówkę mogą podrażniać także spaliny, trzeba szukać skąd jest nieszczelność pod maską
  5. ok dzięki - niezła lipa ?
  6. w jakich warunkach zapalają się lampki na dole drzwi te czerwone, od czego to zależy? po zmroku? u mnie nie świecą - czy to tylko odblaski? patrzyłem w Q3 tez nie świeci a starsze a3 2003 świeci światła na auto i też nie świecą
  7. to jej wytłumacz
  8. czemu tym razem? zmieniasz z jakiego? coś się dzieje w silniku?
  9. to coś dziwnego się pojawia u kolegi ArekMarek jeśli faktycznie wskakuje N, u mnie też literka D bez cyfry biegu, osobiście lubię to żeglowanie
  10. ma norme 504/507 i klasce C3 więc OK - castrola osobiście bym odpuścił, jest także Motul x-clean+ 5w30 klasy c3 Hugo też dwa poleca
  11. jak jest żeglowanie to pojawia się D bez numeru biegu i obroty spadają na wolne, po dodaniu gazu pojawia się w zależności od prędkości numer D4 czy D5itd... raczej N to dziwny komunikat chyba że w 3.0 tak jest
  12. musi mieć normę 504/507 ten co podałeś jej nie spełnia
  13. raczej 5w30 dla tych roczników i nie jeździć w trybie LL, nowsze konstrukcje 0w30
  14. miałem ten silnik i po sofcie wypalał się co około 450km żadne 300
  15. pewnie, daj znać aczkolwiek może środki silne i nie czuć na ten moment
  16. czyszczenie klimatyzacji raczej nie usunie zapachu spalin skoro gdzieś jest nieszczelność związana z układem wydechowym
  17. jaki błąd się zapisał?
  18. czyli był problem z olejem? po wymianie problem nie wrócił?
  19. chyba dopuszczalne jest 5-7% biopaliwa czy to aż taki miało wpływ? czy w paliwie zatankowanym było być może dużo więcej bio i stąd taki problem??
  20. jak się sprawa zakończyła?
  21. dokładnie jak kolega wyżej pisze, co do cylindrów napisałeś o nagłym ubytku oleju więc pod tym kątem może warto zajrzeć
  22. może niech sprawdzą stan cylindrów za pomocą kamery inspekcyjnej w pierwszej kolejności co do kontrolki ciśnienia oleju przy dużych przebiegach do weryfikacji napęd pompy oleju ale wg tego co piszesz powinno być z tym OK
  23. jeśli faktycznie bierze olej to może być jeszcze turbo lub silnik do remontu ale to najgorszy scenariusz- jaki masz przebieg? 166k jak w dokumencie?
  24. czyszczenie dpf + czujnik różnicy spalin oraz uszczelki wtrysków pilnie IMHO aczkolwiek dobrze byłoby wszystko z rozpiski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.