Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. Postaraj się dowiedzieć jak mocno było uderzone, może ma wpływ na inne podzespoły i dwumasę..
  2. Szczerość pracownika prestiżowej marki powala :)
  3. Jeżeli w umowie masz wpisane że bezwypadkowe moim zdaniem możesz oddać auto chyba że byłeś poinformowany o historii wypadkowej, z drugiej strony załamuje mnie program Premium Select na który coraz częściej zwracam uwagę... Reasumując kupujesz jak w zwykłym komisie czyli oczy dookoła głowy... Poniżej program i gwarancja z której wynika że masz co najmniej rok gwarancji a może więcej... https://www.audi.pl/pl/web/pl/samochody-uzywane-audi/audi-select-plus.html ps. chyba widziałem Twój samochód na placu przy salonie jeśli jest czarny
  4. RALF76 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    ile za długi? może coś źle wkładasz... dół ma być z tym wypustem papierowym do swobodnego wyciągnięcia przy kolejnej wymianie...
  5. RALF76 odpowiedział(a) na Bocianowski temat w 2.0TDI
    przejedź się w trasę i obserwuj jak trzyma 90 i nic się nie dzieje to nie ma się czym martwić, jest ciepło i szybciej łapie temperature w zimę będzie odwrotnie
  6. RALF76 odpowiedział(a) na Bocianowski temat w 2.0TDI
    opisane niżej jak sprawdzić dpf czyli zawartość oil ash, kumaty gość z kompem nie powinien mieć problemu.. (tego nie sprawdzisz kompem pokładowym) moim zdaniem na "oko" 100% nie sprawdzisz w jakim stanie silnik podstawa to weryfikacja wycieków, sprawdzenie sprzęgła i dwumasy, stuki w zawieszeniu,wtryski,dpf itp... jeśli ok to cieszyć się jazdą - teraz już auto kupione ...
  7. RALF76 odpowiedział(a) na Bocianowski temat w 2.0TDI
    sprawdź stan dpf i kiedy był ostatnio wypalany.. można to kompem zrobić... BTW - uzupełnij swój profil
  8. RALF76 odpowiedział(a) na Bocianowski temat w 2.0TDI
    jeśli przyszedł czas na wypalanie dpf temperatura podnosi się bardzo szybko - za 3-4 km jazdy może mieć 90 stopni, zaobserwowałem u siebie takie zjawisko... normalnie zdecydowanie wolniej przy około 16 stopniach na zewnątrz około 7-8 km jazdy przy 20 stopniach na zewnątrz stania w miejscu w słońcu może mieć te 70 stopni pytanie co było dalej?? jechałeś czy garaż?
  9. jeśli na mocno skręconych kołach na postoju masz ten sam dźwięk to odpowiedź jest jasna
  10. Jeśli service tak mówi to jest to możliwe.. poniżej link z opisem tematu 2.0 Turbo zwłaszcza ostatni post... jest jakiś bagnet serwisowy ale trzeba mieć "szkolenie" jak używać bo może być katastrofa https://www.audiworld.com/forums/a4-b9-platform-discussion-212/oil-dip-stick-b9-motor-2940890/ widocznie w b9 poszli krok dalej aby ograniczyć zaglądanie pod maskę.. widać nie ma po co
  11. na MMI nie widać poziomu oleju? (nie masz tej funkcji?)
  12. kolegi A6 to nowy samochód?? nie chce mi się wierzyć... daj dokończyć wypalać się Twojemu i będzie OK
  13. zwracaj uwagę na wolne obroty, podczas wypalania jest około 1000 - jeśli zaobserwujesz takie zjawisko nie wyłączaj auta tylko przegoń... jeździsz na krótkich odcinkach?
  14. bo nie ma takiego komunikatu....
  15. 300 tys i pewnie z 15 lat ..... masakra... może mylą za łańcuchem w innym modelu... BTW - ciesz się że nie pękł po 250k
  16. raczej był błąd że nie wymieniłeś kompletu z dwumasą lub łożyska w dwumasie - to ono na 99% szumi... jeździć się da, nie wiem jaki masz przebieg, jeśli podchodzisz pod 200k nalotu to prędzej czy później skrzynie trzeba zrzucać do dwumasy...
  17. RALF76 odpowiedział(a) na michalfm1 temat w 2.0TDI
    Z tankowań masz takie wysokie spalanie czy z FIS?
  18. A ze wschodu wiatry nie wieją? aby coś zmienić musiałby cały świat podjąć taką decyzje, może na to liczą... osobiście wątpie
  19. https://moto.wp.pl/niemieckim-miastom-wolno-zakazac-diesli-prawo-moze-dotyczyc-12-mln-aut-6224866712152193a
  20. świeci kontrolka nie zapiętych pasów? centralny zamek zamyka się po przekroczeniu chyba 10km/h ???
  21. RALF76 odpowiedział(a) na Kajrol temat w 2.0TDI
    poniżej 12V to zasiarczenie czyli śmierć aku
  22. RALF76 odpowiedział(a) na Kajrol temat w 2.0TDI
    podładuj raz jeszcze, jak się sytuacja powtórzy to.... "kaplica" aku
  23. RALF76 odpowiedział(a) na Kajrol temat w 2.0TDI
    12.4V w stanie spoczynku to 75% naładowania aku - minimalna wartość ale już kwalifikuje się do ładowania...
  24. co to za silnik? może chodziło o 2.0 190KM?
  25. RALF76 odpowiedział(a) na luk001 temat w 2.0TDI
    po sprawdzeniu daj znać co wyszło..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.