Treść opublikowana przez komoornik
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
Robiłem adaptację w ASO, nic to nie zmieniło. Jest zestaw naprawczy mechatroniki który rozwiązuje niby 85% problemów jakie mogą wystąpić (dwie płytki drukowane, 4 elektrozawory i jakieś pierdoły). W ASO przed rabatem jakieś 1650 zł. A w necie coś mało info o tym, albo zdecydowanie drożej takie zestawy.
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
Nie jest to jednostkowy przypadek. U mnie występuje jak dłużej stoję na światłach. Generalnie wskazuje to chyba na problem z którymś z elektrozaworów w mechatronice. http://www.a5klub.pl/index.php?topic=11095.15
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Nie koduje się wspomagania, tylko co najwyżej wymusza odpowiedni tryb Drive Select. http://www.audienthusiasts.com/Project_ADS.html
-
Wady i zalety Audi A4 B8 3.2FSI V6
3 tys euro wpakowałeś w 10 letnie auto?
-
Sprawdzanie poziomu oleju w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Po rozgrzaniu silnika wyłącz go, a potem włącz zapłon (bez uruchamiania silnika). Bo komunikat wskazuje że tylko wsadziłeś kluczyk.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Serio ktoś kupuje chińskie felgi w takiej cenie, jak ori można mieć taniej?
-
B8 TrOOOOp
Sterownik nie jest w stanie przyjąć takiego kodowania. Zmieniaj po 1 bajcie i patrz czego nie chce przyjąć?
-
Avant - zmiana ramek okien na chrom
Taka listwa w sam raz do takiej pięknej B5tki:
-
S-Tronic kod skrzyni
Czy ktoś wie jak jest z ochroną komponentu przy wymianie skrzyni?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No właśnie u brata taki sam objaw.
-
B8 TrOOOOp
Turbinę wiatrową trzeba zamontować - będzie zasilać kamerkę
-
S-Tronic kod skrzyni
Czy ktoś posiada wiedzę jakie numery skrzyń są ze sobą w pełni kompatybilne? 2.0 TFSI Quattro B8
-
B8 TrOOOOp
Tak, jeździłem, Jak będzie coś nie tak, dam znać. Takie lusterka wpadły, szkoda było nie wykorzystać.
-
B8 TrOOOOp
Nie testowałem jeszcze. Ale Side Assist notmalnie mryga pulsacyjnie, więc bardziej irytująco. Te ledy nie są zbyt jasne.
-
B8 TrOOOOp
Pseudo Side Assist
-
Wymiana żarówki
Ściągaj osłonę pod silnikiem.
-
Wymiana żarówki
Brak nawet tak podstawowej informacji jaka żarówka, w którym miejscu.
-
Audi A6 C7 by 7ups
gratuluje porówna. wyższymi modeli, również innych koncernów. C7 w okolicy jeszcze nikt tak nie skatował. lepiej zacznij od czegoś normalnego i ładnie ogarnij albo wyduś 250+ z tego co masz, skrzynia u Ciebie ogranie a jakąś się to zacznie turlać.Jak dla mnie 20 to minimum 20 to mimum dla x5m bo mniejszego koła nie wsadzić na hebel i jest to rozmiar "akurat". Rozmiar powinien być optymalny, nie skrajny. tylko że każda strupiała honda marzy o glebie i milimetrowym prześwicie, każdy gimnazjalista mówi WOW, każdy fan starych BMW mówi qrde... Audi przez lata było względnie odporne na tego typu zabiegi.. czasy niestety się zmieniają. Każdy ze swoim autem robi co chce, to jego auto i jemu ma się podobać. Ja tylko napisałem co o tym myślę to że wam gul skoczył to już nie moja wina. Nic dodać, nic ująć. Ehh, są jeszcze jednak jakieś przebłyski mądrości życiowej na tym forum
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Bez przesady, Stage 3 dla tego TFSI to nie 400+
-
ogrzewanie lusterka
A nie lepiej podmienić w ramach testu wkłady które już masz?
-
B8 TrOOOOp
To nie mogłeś być Ty, obstawiam jakiś rocznik 2008-2009 bo z tyłu nawet LEDów nie było
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Ahh te mity. Prędzej mu padnie sprzęgło i dwumas, niż się S-Tronic zacznie sypać.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Tak wlasnie jest. Funkcja obnizania sie lusterka po wlaczeniu wstecznego dziala prawidlowo tylko w polaczeniu z opcja pamieci foteli i lusterek ,bez tego nie wraca na swoje pierwotne polozenie. Nie mam foteli z pamięcią, a lusterko wraca na swoją początkową pozycję po przekroczeniu 15km/h lub po zgaszeniu auta. Czasami tylko podniesie się za wysoko i muszę wyregulować je troszkę na dół. Ale ogólnie po wbiciu biegu wstecznego i wykonaniu manewru wraca na swoją pozycję samoczynnie. Właśnie o to się rozchodzi. Bez pamięci działa, ale nie w pełni dobrze.
-
B8 TrOOOOp
Przyznać się, ktoś z forum mnie nie mógł dogonić spod świateł na Jagiellońskiej parę minut temu?
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
To dziwne, bo powinno działać na 3G+. Nakładki to chińczyki?